Nasze usługi:

Usługi prania tapicerki mebli i dywanów w Warszawie i okolicach.Usługi prania tapicerki kanapy w Warszawie

Proponujemy z pewnością zamówić: efekt WOW zdjęcie obok kanapy.

– usługi prania dywanów i tapicerki
-impregnacja dywanów,mebli narożników
– odkurzanie trzepanie mechaniczne dywanów, materacy

-czyszczenie mebli tapicerowanych
– czyszczenie mebli skórzanych
– Dlatego sprzątanie tapicerki samochodowej

-usługi prania tapicerki mebli

-szorowanie kafli i fug terakoty
– eliminacja roztoczy
– pranie materacy
– Odkurzanie posadzek z wykładziną dywanowa
– dezynfekcja posadzek i ceramiki w łazienkach
Chemiczne wodne czyszczenie dywanów wykładzin dywanowych
” Mycie szyb istotne ram okiennych i oświetlenia
” Kompleksowe sprzątanie biur,mieszkań,domów,przedszkoli

usługi prania dywanów

pralnia dywanów warszawa z dojazdemPRANIE-18

usługi prania tapicerek meblowychusługi prania tapicerek meblowychPRANIE-19

pranie tapicerek mebli i dywanów w Warszawie

usługi prania tapicerek

pranie tapicerki narożnikaPranie kanapy rogówkiusługi czyszczenia tapicerki samochodowejCzyszczenie tapicerki samochodowej.

               Profesjonalne pranie tapicerki samochodowej w naszym serwisie.

Kompleksowe czyszczenie , dlatego całego auta boczki,fotele,siedzenia cena,wykładzin samochodowych,bagażnika,podsufitki,plastików,deski rozdzielczej i szyb w aucie.

Wiele lat doświadczenia pozwoliło nam sprawdzić że jedynie kirby jest w stanie skutecznie pozbyć się wszelkiego kurzu z mieszkań.

Powinniśmy dbać o nasze dywany tapicerki

Często trzeba odkurzać i raz na kilka tygodni trzepać. Tylko regularne trzepanie pomaga pozbyć się alergenów i brudu z materacy i dywanów. Powierzchnie dywanowe i wykładziny gdzie pracujemy są  jest  jednym z najbrudniejszych przedmiotów w naszych domach . Dla porównania ma nawet 6 razy więcej bakterii niż deska sedesowa. Gdy  w domu mamy  zwierzaki w naszych wykładzinach  czy meblach kanapach narożnikach mogą znajdować się pałeczki okrężnicy .
Aby pozbyć się bardzo trudnych do usunięcia zanieczyszczeń używamy silnej chemii oraz metody ekstrakcyjnej Karcher.Kirby.

          Czyszczenie materacy antyalergiczne

Warto to z pewnością wyczyścić raz w roku nasze materace czy łóżka na których śpimy. W tedy jesteśmy pewni że nie ma alergenów w naszych meblach tapicerowanych wersalkach i sofach czy materacu. Podłogę w mieszkaniu łatwo posprzątać natomiast meble i dywany zostaw dla profesjonalisty. On się na tym zna a dodatkowo z użyciem odpowiedniej chemii karcher i maszyn jest w stanie ci pomóc. Używając bardzo skutecznych maszyn amerykańskiej firmy Kirby i Karcher jesteśmy w stanie pozbyć się wszelkich zabrudzeń z wszelkich mebli tapicerowanych dywanów i wykładzin biurowych.pranie tapicerki mebli warszawa

    Pranie dywanów i wykładzin

Zajmujemy się też profesjonalnym pranie dywanów i wykładzin biurowych w Warszawie i okolicach dojazd gratis. Wykładziny w biurach czyścimy ekstrakcyj nie używając nowoczesnego sprzętu. Reasumując walczymy z różnego rodzaju plamami po dzieciach i zwierzętach.Mamy  z pewnością duże doświadczenie już 15 lat firma świadczy usługi czyszczenia dywanów. Zaufało nam już tysiące klientów, zawsze gotowi do działania.

GWARANCJA JAKOŚCI EKO PRANIA DYWANÓW WARSZAWA.

Pracujemy dlatego w zasadzie w całymi województwie  Mazowieckiem.  Istotnie Warszawa Wawer,Wilanów,Ursynów,Wola,Mokotów ,Bemowo,Góra Kalwaria… Piaseczno i okolice. Łomianki,Ząbki,Wołomin,Kobyłka,Garwolin,Mińsk Mazowiecki Ryki,Żelechów pranie kanap.