czyszczenie wykładzin biurowych Warszawa

Czyszczenie wykładzin biurowych Warszawa

Czyszczenie wykładzin biurowych Warszawa to jedna z usług, którą nasza firma eko pranie dywanów wykonuje już ponad 17 lat obsługujemy biurowce w centrum,szkoły,hotele,biblioteki. Operujemy  sprzętem dzięki któremu możemy świadczyć usługi pranie wykładzin biurowych o powierzchni nawet kilku tysięcy metrów kwadratowych. Posiadamy duże doświadczenie dlatego jesteśmy w stanie zorganizować , czyszczenie wykładzin i tapicerki tak by był jak najmniej uciążliwy podczas państwa pracy.Głownie do prac używamy wysokiej klasy maszyn czyszczących pochodzenia USA. Wykorzystujemy szorowarki  jedno tarczowych jak i automatów zbierających szorująco czyszczących. Odpowiednie  użycie chemii dają oczekiwane efekty naszych prac i czystej podłogi. Pracujemy  na terenie Warszawy woj.Mazowieckie.  Wykonujemy profesjonalne czyszczenie wykładzin w biurach ,szkołach hotelach, przedszkolach… Doświadczenie  cały czas zdobywamy i szkolimy się jak radzić z najtrudniejszymi przypadkami.  Dlatego do czyszczenia wykładzin biurowych używamy przemysłowego ekstraktora z “podgrzewaczem wody”  nawet do 85 C stopni z podwójnymi turbinami ssącymi.

Dysponujemy jednym zczyszczenie wykładzin biurowych Warszawa najmocniejszych ekstraktorów elektrycznych jakim jest Power Flite. Posiada on dwa silniki Ashbys enfoncer 400 oraz pompę 400 psi / 30 bar. Taka konfiguracja zapewnia najlepsze rezultaty oraz sprawność przeprowadzonych prac.

 Pranie wykładzin biurowych

Wykładzina jest dogłębnie oczyszczona z zabrudzeń, co wpływa na ożywienie koloru oraz dłużej pozostaje czysta. Posiadamy odpowiednie odplamiacze,które skutecznie usuwa plamy, tłuste zabrudzenia kawę mocz. Po praniu wykładzina pozostaje czysta i higieniczna. W standardzie oferujemy pranie wykładzin biurowych  w wysokiej temperaturze poprzedzone usuwaniem piachu i suchych zabrudzeń za pomocą maszyny marki Kirby.

Czyścimy posadzki przemysłowe biurowe kafle jak i płytki w domu. Profesjonalna pielęgnacja  polega na myciu oraz jednoczesnym zbieraniu brudu z powierzchni posadzki oraz jednoczesnym automatycznym suszeniu umytej powierzchni.  Metoda polega na użyciu szorowarki jednotarczowej wraz z padem i silną chemią. Po myciu zabrudzenia są odessane do odkurzacza przemysłowego. Gdy  usuniemy  ciężkie zabrudzenia z hal podług fig kafli posadzka zostaje czysta i lśniąca. Oferujemy Państwu mycie podłóg kafli w Warszawie i okolicach dojazd gratis.

Wykonujemy  zlecenia od najmniejszych do największych powierzchni w mieszkaniach i biurach pranie wykładzin w Warszawie. Charakteryzuje nas elastyczny czas pracy, dzięki temu zlecenie możemy zrealizować o najbardziej dogodnych porach 24h/7. Posiadamy szeroki wachlarz środków, bardzo pomocnych przy czyszczeniu np. plam z kawy czy ścieżek komunikacyjnych. Wydajne maszyny Ashbys  oraz sprawdzony zespół sprawnie i rzetelnie wykonują zlecone usługi. Możesz zamówić bezpłatną prezentację, podczas której potwierdzimy naszą jakość.

Czyszczenie posadzek z kamienia

Określamy z jakiego rodzaju materiału kamienia wykonana została podłoga.W zależności od rodzaju kamienia zastosowane procesy przygotowawcze, czyszczące i ochronne będą się od siebie różnić.

 

Czyszczenie wykładzin biurowych warszawa posadzek wykonanych z PCV

Wykładziny obiektowe, wykonane z PCV jak wszystkie wykładziny używane w miejscach o dużym natężeniu ruchu wymagają prawidłowej i regularnej pielęgnacji.

Pierwszym etapem czyszczenia jest jej odtłuszczenie i dokładne pozbycie się zabrudzeń.Drugim etapem procesu  pvc, jest jej zabezpieczenie. Jest to WYMAGANA czynność po wcześniejszym ponieważ posadzka po tej czynności jest pozbawiona zabezpieczenia.

Zabezpieczamy pcv polimery lub lakiery zabezpieczające, które doskonale chronią posadzkę przed nadmiernym zużyciem.

Czyszczenie posadzek typu linoleum

Zaleca odkurzanie na sucho  i przecieranie na wilgotno np.maszynowo. Producent nie widzi konieczności nabłyszczania posadzki preparatami akrylowymi a jedynie czyszczenie mechaniczne przy użyciu maszyny jedno-tarczowej i specjalistycznej włókniny. Praktyka naszej pracy pokazuje, że technologia ta staje się optymalna do wydajnej i oszczędnej pielęgnacji jak również dłuższej eksploatacji wykładziny. Sale gimnastyczne, siłownie hale sportowe w których jest wykładzina Linoleum Sport niezabezpieczona przez producenta powłoką ochronną.  Profesjonalne pranie tapicerki kanap i dywanów.  W z związku z tym zdobywamy od 15 lat duże doświadczenie w  czyszczenie wykładzin w biurowych Warszawa . Naszą specjalnością jest czyszczenie antyalergiczne dywanów w przedszkolu.Dla klienta przygotowujemy indywidualną ofertę ceny czyszczenia. Sprzęt do prania tapicerki wykładzin biurowych

Czyszczenie wykładzin biurowych Warszawa

Można wyróżnić kilka operacji mianowicie:

 

 1. Sprzątanie bieżące Powinno być wykonywane regularnie w określonych odstępach czasu zależnych od intensywności użytkowania podłogi. Czyszczenie na sucho-powierzchnię wykładziny zamiatać,odkurzać lub wycierać za pomocą mopa akrylowy. Czyszczenie na mokro – z maszyną  myjącą.
 2. Pielęgnacja  Częściowo zużytą lub bardzo zniszczoną powłokę zabezpieczająca należy odnowić tym celu należy:
  • przygotować powierzchnię przez całkowite usunięcie zniszczonej powłoki
  • dokładnie wypłukać zabrudzenia z podłogi
  • zabezpieczyć powierzchnię przez naniesienie przynajmniej dwóch warstw powłoki zabezpieczającej.
  • odpowiednia pielęgnacja – dobranie technologii do mycia i konserwacji.

 

 • posadzki ESD,
 • podłogi wykonane z żywicy epoksydowej,
 • hale sportowe,
 • specjalistycznych (podłogi LINOLEUM SPORT lub ESD).
 • Przygotować powierzchnię,
 • Zabezpieczyć (nabłyszczyć),
 • Pielęgnować podłogę po zabezpieczeniu.Czyszczenie wykładzin biurowych Warszawa
 • Proces czyszczenie wykładzin biurowych

   

  • Wytrzepanie  suchych zabrudzeń piasku kurzu – w runie dywany czy wykładziny  znajduje się piach i kurz.  Odpowiednie pranie na mokro za pomocą ekstraktora ma sens jeśli w pierwszej fazie usuniemy suchy bród czyli piasek i alergeny. W przeciwnym razie wystąpią przebarwienia i zacieki na czyszczonej powierzchni wykładziny.
  •  Odplamianie – usuwamy plamy korzystając z preparatów nakładanych punktowo tak, aby pozbyć się przyklejonych gum czy atramentu czy kawy
  • PreSpray –  PreSpray ma na celu rozpuszczenie tłustych zabrudzeń plam. W celu poprawienia efektu nakładamy go i jednocześnie wcieramy szorując przy użyciu szorowarki.
  • Następnie wykonujemy płukanie wykładzin używając ekstraktorów wysokociśnieniowych z podgrzewaczem wody Ashbys
  Czyszczenie wykładzin w Warszawie

  Dodatkowo wspierany przez plusy jakie oferuje działanie pary, m.in. dezynfekujące, zabija bakterie, roztocza i drobnoustroje, neutralizuje nieprzyjemne zapachy, odświeża materiał i wiele innych. Polecane również dla alergików lub osób wrażliwych na środki chemiczne. Drugim sposobem jest dodanie podczas czyszczenia skoncentrowanego płynu myjący o działaniu dezynfekującym oraz usuwającym przykre zapachy. Skuteczny przeciwko większości gram dodatnich i gram ujemnych, mikroorganizmów. Środek posiada właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze. Zwalcza wirusa nosówkę, hiv, sars, grzybicę stóp i wiele innych. Zalecane do stosowania po przebytej chorobie bądź w celach profilaktycznych.

Obsługujemy dzielnice:
Mokotów, Ursynów,Wola, Wilanów, Białołęka, Bemowo ,Żoliborz, Okęcie, Włochy ,Ursus, Miasteczko Wilanów, Marki, Kabaty, Młociny, Tarchomin, Łomianki, Piaseczno, Pruszków, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Magdalenka, Sękocin, Józefów, Ząbki, Sulejówek, Otwock, Karczew, Józefów, Międzylesie, Babice, Legionowo, Podkowa Leśna, Dziekanów Leśny, Grodzisk Mazowiecki, Łomianki, Praga, Sadyba, , Radzymin, Wołomin, Kabaty, Jelonki, Służew, Okuniew, Wesoła, Janki, Nadarzyn, Saska Kępa, Śródmieście, Anin, Grochów, Gocław, Zalesie Dolne, Gocławek, Falenica, Serock, Lesznowola, Pilawa, Henryków-Urocze, Zalesie Górne, Ustanów, Chylice, Kanie, Komorów, Imielin, Mysiadło, Izabelin, Kobyłka,

Poza ofertą podstawową, świadczymy także wiele innych usług, takich jak:

 • czyszczenie wykładzin biurowych w Warszawie,
 • osuszanie dywanów i wykładzin
 • impregnacja, która pomaga utrzymać dywan w czystości i znacznie ułatwia kolejne prania,
 • ozonowanie  polecamy w przypadku, jeśli dywan został zabrudzony pleśnią,  grzybami, potem, moczem lub przeszedł zapachem pupila albo dymu tytoniowego; dzięki tej metodzie wszystkie niepożądane czynniki zostaną usunięte,
 • odkurzanie z sierści zwierząt oraz włosów przy pomocy wydajnych odkurzaczy trzepiących,
 • usuwanie roztocza z wykorzystaniem amerykańskich maszyn trzepiących  który zatrzymuje proces ich rozwoju nawet na pół roku,
 • obszywanie przetartych czy zmechaconych brzegów, a także usuwanie starych frędzli zgodnie z zaleceniami klienta

 pranie wykładzin w mieście Warszawa i okolicach

Sprzęt który używamy jest przeznaczony do ciężkiej pracy w biurach i tylko taki sprzęt zapewni odpowiedni efekt prania wykładziny w Warszawie. Przestrzeń w obiektach firmowych ,urzędy, a przede wszystkim hotele, pensjonaty lub restauracje używana jest bardzo intensywnej eksploatacji . Systematyczne czyszczenie i pranie wykładzin ma na celu nie tylko względy wizualne jak i higieniczne.

Wykonujemy nasze prace nawet w późnych godzinach nawet wieczornych. Dzięki temu czyszczenie państwa biura będzie przeprowadzone pod nieobecność ludzi  i nie zakłóci funkcjonowania pracy pracowników. Czyszczenie wykładzin dywanowych można zamawiać w  Warszawie i sąsiednich miejscowości. W przypadku dużych powierzchni obsługujemy całe województwo mazowieckie.

Najwyższa jakość obsługi klienta

Ostatnim etapem jest suszenie wykładziny .Polega to na odessaniu całej wilgoci z  brudem wykładziny przy pomocą potężnego ekstraktora. Dlatego dzięki użyciu specjalistycznych amerykańskich maszyn suszenie wykładziny to tylko kilka godzin. Na życzenie naszych  klientów jest  możliwość użycia specjalnej dmuchawy, w celu dokładnego wysuszenia wykładziny. Dla nas fachowców nie jest to nic skomplikowanego, natomiast w wykonaniu laików może wyrządzić  dużo szkód. Warto wybrać najlepszą firmę świadczącą usługi prania wykładzin.  Niezbędna jest  weryfikacja takiej firmy w Warszawie.  Gdyż  w przeciwnym razie może okazać się, że efekt pranej wykładziny nie spełni państwa oczekiwań oczekiwań.

Czyszczenie sofy mega zabrudzonej  w firmie na Mokotowie
– Mycie sof krzeseł
– Usuwanie plam z tłustych ,kawy, krwi i innych płynów
– Odplamianie tapicerek tapczanu z plam nie do usunięcia
– Pozbywanie się ciężkich plam z obić meblowych
– Pranie plam obszyć na meblach, fotelach, krzesłach konferencyjnych, sofach,wykładzinach biurowych w Warszawie
– Czyszczenie ekstrakcyjne krzeseł pufy, wersalki Ashbys,
– Odkurzanie na sucho narożników bo remoncie – remontach w biurze
– Czyszczenie ekstrakcyjne materiału tapicerki z alcantary na meblach
– Usuwanie zapachu moczu kota psa, z wykładzin biurowych

pranie krzeseł
– Likwidacja zapachu stęchlizny z fotela narożnika sofy wersalki
– Czyszczenie i pranie krzeseł w biurach oraz domach
Czyszczenie materacy

jakiekolwiek pytania związane z zamieszczoną na stronie ofertą, czasem realizacji czy możliwością zamówienia niestandardowych usług, zachęcamy do kontaktu. Udzielimy szczegółowych informacji, doradzimy oraz zaproponujemy najlepsze rozwiązania. Serdecznie zapraszamy do naszej nowej usługi Ozonowania materacy i dywanów.Jesteśmy do Twojej dyspozycji w godzinach pracy .Polecamy zapoznanie się z zamieszczonymi w galerii zdjęciami, prezentującymi efekty naszej pracy. Z nami zawsze jest profesjonalnie oraz tanio. Na nasze usługi prania Dajemy gwarancję 100% satysfakcji. Przy działaniu na rynku warszawskim już ponad 15 lat Zapraszamy,  Paweł 507945458  Czyszczenie wykładzin biurowych Warszawa