czyszczenie wykładzin biurowych Warszawa

Czyszczenie wykładzin biurowych Warszawa

Czyszczenie wykładzin biurowych Warszawa to jedna z usług, którą nasza firma eko pranie wykonuje od 15 lat . Do prac używamy wysokiej klasy szorowarek jedno tarczowych jak i automatów zbierających szorująco czyszczących. Odpowiednie  użycie chemii dają oczekiwane efekty naszych prac i czystej podłogi.

Dysponujemy jednym z najmocniejszych ekstraktorów elektrycznych jakim jest Power Flite. Posiada on dwa silniki Ashbys enfoncer 400 oraz pompę 400 psi / 30 bar. Taka konfiguracja zapewnia najlepsze rezultaty oraz sprawność przeprowadzonych prac. Wykładzina jest dogłębnie oczyszczona z zabrudzeń, co wpływa na ożywienie koloru oraz dłużej pozostaje czysta.

Czyścimy posadzki przemysłowe biurowe kafle jak i płytki w domu. Profesjonalna pielęgnacja  polega na myciu oraz jednoczesnym zbieraniu brudu z powierzchni posadzki oraz jednoczesnym automatycznym suszeniu umytej powierzchni.  Metoda polega na użyciu szorowarki jednotarczowej wraz z padem i silną chemią. Po myciu zabrudzenia są odessane do odkurzacza przemysłowego. Gdy  usuniemy  ciężkie zabrudzenia z hal podług fig kafli posadzka zostaje czysta i lśniąca. Oferujemy Państwu mycie podłóg kafli w Warszawie i okolicach dojazd gratis.

Wykonujemy  zlecenia od najmniejszych do największych powierzchni w mieszkaniach i biurach pranie wykładzin w Warszawie. Charakteryzuje nas elastyczny czas pracy, dzięki temu zlecenie możemy zrealizować o najbardziej dogodnych porach 24h/7. Posiadamy szeroki wachlarz środków, bardzo pomocnych przy czyszczeniu np. plam z kawy czy ścieżek komunikacyjnych. Wydajne maszyny Ashbys  oraz sprawdzony zespół sprawnie i rzetelnie wykonują zlecone usługi. Możesz zamówić bezpłatną prezentację, podczas której potwierdzimy naszą jakość.

Mycie mechaniczne wykładzin
‣  narożników Warszawa
‣  materacy z roztoczy

Czyszczenie posadzek z kamienia

Określamy z jakiego rodzaju materiału kamienia wykonana została podłoga.W zależności od rodzaju kamienia zastosowane procesy przygotowawcze, czyszczące i ochronne będą się od siebie różnić.

 

Czyszczenie posadzek wykonanych z PCV

Wykładziny obiektowe, wykonane z PCV jak wszystkie wykładziny używane w miejscach o dużym natężeniu ruchu wymagają prawidłowej i regularnej pielęgnacji.

Pierwszym etapem czyszczenia jest jej odtłuszczenie i dokładne pozbycie się zabrudzeń.Drugim etapem procesu  pvc, jest jej zabezpieczenie. Jest to WYMAGANA czynność po wcześniejszym ponieważ posadzka po tej czynności jest pozbawiona zabezpieczenia.

Zabezpieczamy pcv polimery lub lakiery zabezpieczające, które doskonale chronią posadzkę przed nadmiernym zużyciem.

Czyszczenie posadzek typu linoleum

Zaleca odkurzanie na sucho  i przecieranie na wilgotno np.maszynowo. Producent nie widzi konieczności nabłyszczania posadzki preparatami akrylowymi a jedynie czyszczenie mechaniczne przy użyciu maszyny jedno-tarczowej i specjalistycznej włókniny. Praktyka naszej pracy pokazuje, że technologia ta staje się optymalna do wydajnej i oszczędnej pielęgnacji jak również dłuższej eksploatacji wykładziny. Sale gimnastyczne, siłownie hale sportowe w których jest wykładzina Linoleum Sport niezabezpieczona przez producenta powłoką ochronną.  Profesjonalne pranie tapicerki kanap i dywanów.  W z związku z tym zdobywamy od 15 lat duże doświadczenie w praniu wykładzin w biurach biurach i domach. Naszą specjalnością jest czyszczenie antyalergiczne dywanów w przedszkolu.Dla klienta przygotowujemy indywidualną ofertę ceny czyszczenia. Sprzęt do prania tapicerki wykładzin biurowych

t do prania wykładzin i dywanów

Można wyróżnić kilka operacji mianowicie:

 

 1. Sprzątanie bieżące Powinno być wykonywane regularnie w określonych odstępach czasu zależnych od intensywności użytkowania podłogi. Czyszczenie na sucho-powierzchnię wykładziny zamiatać,odkurzać lub wycierać za pomocą mopa akrylowy. Czyszczenie na mokro – z maszyną  myjącą.
 2. Pielęgnacja  Częściowo zużytą lub bardzo zniszczoną powłokę zabezpieczająca należy odnowić tym celu należy:
  • przygotować powierzchnię przez całkowite usunięcie zniszczonej powłoki
  • dokładnie wypłukać zabrudzenia z podłogi
  • zabezpieczyć powierzchnię przez naniesienie przynajmniej dwóch warstw powłoki zabezpieczającej.
  • odpowiednia pielęgnacja – dobranie technologii do mycia i konserwacji.

 

 • posadzki ESD,
 • podłogi wykonane z żywicy epoksydowej,
 • hale sportowe,
 • specjalistycznych (podłogi LINOLEUM SPORT lub ESD).
 • Przygotować powierzchnię,
 • Zabezpieczyć (nabłyszczyć),
 • Pielęgnować podłogę po zabezpieczeniu.
 • Proces czyszczenie wykładzin biurowych

  Cały proces prania jest dodatkowo wspierany przez plusy jakie oferuje działanie pary, m.in. dezynfekujące, zabija bakterie, roztocza i drobnoustroje, neutralizuje nieprzyjemne zapachy, odświeża materiał i wiele innych. Polecane również dla alergików lub osób wrażliwych na środki chemiczne. Drugim sposobem jest dodanie podczas czyszczenia skoncentrowanego płynu myjący o działaniu dezynfekującym oraz usuwającym przykre zapachy. Skuteczny przeciwko większości gram dodatnich i gram ujemnych, mikroorganizmów. Środek posiada właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze. Zwalcza wirusa nosówkę, hiv, sars, grzybicę stóp i wiele innych. Zalecane do stosowania po przebytej chorobie bądź w celach profilaktycznych.

Obsługujemy dzielnice:
Mokotów, Ursynów,Wola, Wilanów, Białołęka, Bemowo ,Żoliborz, Okęcie, Włochy ,Ursus, Miasteczko Wilanów, Marki, Kabaty, Młociny, Tarchomin, Łomianki, Piaseczno, Pruszków, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Magdalenka, Sękocin, Józefów, Ząbki, Sulejówek, Otwock, Karczew, Józefów, Międzylesie, Babice, Legionowo, Podkowa Leśna, Dziekanów Leśny, Grodzisk Mazowiecki, Łomianki, Praga, Sadyba, , Radzymin, Wołomin, Kabaty, Jelonki, Służew, Okuniew, Wesoła, Janki, Nadarzyn, Saska Kępa, Śródmieście, Anin, Grochów, Gocław, Zalesie Dolne, Gocławek, Falenica, Serock, Lesznowola, Pilawa, Henryków-Urocze, Zalesie Górne, Ustanów, Chylice, Kanie, Komorów, Imielin, Mysiadło, Izabelin, Kobyłka,