Pranie tapicerki meblowej Garwolin

Pranie tapicerki meblowej Garwolin i okolice.

Specjalizujemy się w czyszczenie mebli  tapicerowanych takich jak:narożniki,sofy,wersalki,fotele,krzesła biurowe.Wypierzemy bardzo brudne dywany nawet po zwierzakach mamy specjalistyczny sprzęt Kirby Karcher i Bisseel taski,który świetnie radzi sobie z sierścią i z włosami kota i pieska.Pranie dywanów wykładzin,kanap odbywa się w domu u klienta,czasem gdy dywan tego wymaga zabieramy go do nas do pralni aby go uprać na wskroś. Garwolin .

pralnia dywanów

Czyszczenie kanapy w Garwolinie

Jacek

     Czyszczenie wózków dziecięcych i fotelików  w Garwolinie

Zajmujemy się praniem pokrowcowy wózków dziecięcych jak i fotelików samochodowych. Nie zawsze jesteśmy sami w stanie poradzić z takim czyszczeniem. Więc warto zlecić to profesjonaliście z wieloletnim doświadczeniem z odpowiednimi środkami i sprzętem.

Wyróżniamy się tym przed  konkurencją że używamy przez nas systemu czyszczącego Kirby, wykorzystującego funkcje trzepania tapicerki meblowej , podsufitki, i wykładziny podłogowej dywanów i wykładzin. Kolejna funkcją systemu Kirby jest polerowanie i czyszczenie tapicerki skórzanej

Dopiero dobrze oczyszczone i wytrzepane wnętrze nadaje się do prania. Tapicerka schnie koło 2 godz i nie jest przemoczona,tylko lekko wilgotna co chwalą sobie nasi wszyscy klienci. Mamy możliwość również kompleksowego wyczyszczenia twego auta. Czyścimy podsufitki,boczki,fotele,siedzenia,bagażnik,plastiki,deskę rozdzielczą. Umyjemy dokładnie szyby i lusterka samochodowe.

Dlatego po takim zabiegu samochód jest czysty i pachnący, wolny od roztoczy i kurzu.

       Pranie mechaniczne dywanów.

Czyszczenie wykładzin  zawsze rozpoczynamy od mechanicznego trzepania. Stosujemy najlepsze technologie i profesjonalny sprzęt, aby skutecznie wyczyścić każdą powierzchnie. Pierwszym etapem jest zawsze wytrzepanie mechaniczne dywanów. Ekstrakcja czyli pranie wodne dywanów  i mebli tapicerowanych w Garwolinie. Gdy jest konieczność można zawsze użyć specjalistycznego sprzętu do szorowania wykładzin i dywanów mocno brudnych. Szczególnie gdy są zwierzaki,czasem maluch i duże zaległości w czyszczeniu,to trzeba użyć ciężkiego sprzętu karcher br 400.Bissell.

Czyszczenie  materacy garwolin.

Zadbajmy o miejsca gdzie śpimy tam w końcu spędzamy te 8 godzin podczas doby.I oddychamy tym co nas otacza a w materacach jest najwięcej alergenów.Zamów naszą firmę i sprawdź co znajduje się w materacu i dywanie.Pranie bardzo brudnej wykładziny w biurze w Garwolinie,efekt super widoczny.
Pranie narożnika mokotów
Pierzemy w całym powiecie Garwolina:

M. Garwolin
Gm. Garwolin,Sulbiny,Sławiny, Miętne,Rębków Czyszkówek,Nieciepiln,Głosków,Wilchta,Parysów,Cegłów,Kołbiel
Pilawa ,Lipówki,Puznówka,Niesadna.
Żelechów
Sobolew , Dąbrowa, Uścieniec
Trojanów ,Chotynia,Gończyce , Trzcianka,Korytnica
Maciejowice,Oblin,Kacprówek,Melanów,Pilczyn Nowy,Ryki
Górzno,Samorządni,Reducin,Sławiny,Sulbiny,Unin,Chęciny Łaki.
Gm. Łaskarzew,Pilczyn, Melanów ,Ruda Talubska,Izdebnik,Wilkowyja
Wilga,Żabieniec,Cyganówka,Wola Rębkowska
Borowie,Chromin

Pranie tapicerki meblowej Rykikontakt pranie dywanów

M. Łaskarzew
Miastków Kościelny

pranie wykładzin Niecieplin 1a Garwolin. tel.514 696 551