Miedzylesie

Czyszczenie Międzylesie dywanów i mebli tapicerowanych.

Międzylesie pranie tapicerki

Nasze usługi wykonujemy u klienta na miejscu w domu. Mamy możliwość sprawdzenia stężenia zabrudzenia w twoich dywanach czy materacach dzięki temu dostosowujemy odpowiednią metodę czyszczenia.

Czyszczenie Międzylesie dywanów

Co nas znacząco różni od konkurencji? Zawsze wytrzepiemy twój dywan, wykładzinę i meble materace z roztoczy przed praniem urządzeniem Kirby. Nasze prace wykonujemy nawet 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Dzięki temu możemy dostosować nasze godziny pracy dla państwa potrzeb. Do pracy używamy profesjonalnego sprzętu i środków czyszczących wiodącej amerykańskiej marki Ashbys,Bissell,KIRBY, KERCHER, Amway, Prochem. Co to oznacza dla Państwa? Przede wszystkim gwarancję usług najwyższej jakości. Dzięki zastosowaniu środków czyszczących Kirby, Karcher,jesteśmy w stanie usunąć wszelkie rodzaje zabrudzeń, plam oraz roztoczy. Oferujemy duże rabaty dla naszych stałych klientów. Zapraszamy.Dodaj opinie na google i facebook i zyskaj do 10% rabatu na pranie dywanów w warszawie.

Nasz sprzęt do prania tapicerki kanap  i dywanów

Żeby skutecznie  wykonać czyszczenie  narożnika i materaca bardzo ważny jest odpowiednia technologia i maszyny. Wiadomo sprzęt swoje kosztuje, ale jest sposób, by temu jakoś zaradzić. Zawsze można skorzystać z firmy która specjalizuje się w praniu mebli i ma profesjonalny sprzęt. Większość firm używa maszy n karcher puzzi 200 jest to bardzo skuteczny sprzęt. Który sobie dobrze radzi z wieloma zabrudzeniami. Dodając do tego amerykańskie maszyny Kirby skutecznie pozbywamy się kurzu i alergenów a nawet sierści z dywanów. Karcher Puzzi 200, to świetny ekstraktor wykorzystywany przez naszą firmę czyszczącą Perfekt.

Ile kosztuje pranie wózków dziecięcych

Oferujemy profesjonalne czyszczenie wózków dziecięcych i fotelików samochodowych, aby zapewnić Twojemu dziecku czyste i bezpieczne środowisko. Nasze usługi obejmują dokładne odkurzanie, usuwanie plam, dezynfekcję oraz odświeżenie tkanin. Dzięki naszym specjalistycznym środkom czyszczącym i doświadczeniu możesz mieć pewność, że wózek i fotelik Twojego dziecka będą wolne od brudu, bakterii i alergenów. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na termin czyszczenia i zapewnić swojemu dziecku czyste i zdrowe otoczenie podróży.Pranie wózka 3w1 kosztuje 350 zł.

wózek dziecięcy  120 zł szt.

Fotelik samochodowy 90 zł szt.

Spacerówka i Gondola 290zł szt.

Proszki do prania dywanów i tapicerki

Prochem Silny i skuteczny detergentowy prespray do wstępnego czyszczenia silnie zabrudzonych wykładzin obiektowych. Idealnie nadaje się do wykładzin w restauracjach oraz ciągach komunikacyjnych, gdzie występuje duża ilość tłustych, oleistych, spożywczych i białkowych plam, błota, trawy, tuszu, smaru i wielu innych.Zapewniamy profesjonalne pranie dywanów, które odświeży i przywróci świeżość w domu . Nasza usługa obejmuje staranne oczyszczenie dywanów z zanieczyszczeń, plam oraz odświeżenie włókien. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości środków czyszczących oraz specjalistycznej technologii, możemy skutecznie usunąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia, jednocześnie dbając o strukturę i kolory Twojego dywanu. Pozwól nam zadbać o Twój dywan, abyś mógł cieszyć się jego czystością i pięknem. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na profesjonalne pranie dywanów już dziś!

Obsługujemy dzielnice:

Czyszczenie Międzylesie dywanów kanap i materacy.

Mokotów, Ochota, Wola, Wilanów, Białołęka, Bemowo ,Żoliborz, Okęcie, Włochy ,Ursus, Miasteczko Wilanów, Marki, Kabaty, Młociny, Tarchomin, Łomianki, Piaseczno, Pruszków, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Magdalenka, Sękocin, Józefów, Ząbki, Sulejówek, Otwock, Karczew, Józefów, Międzylesie, Babice, Legionowo, Podkowa Leśna, Dziekanów Leśny, Grodzisk Mazowiecki, Łomianki, Praga, Sadyba, , Radzymin, Wołomin, Kabaty, Jelonki, Służew, Okuniew, Wesoła, Janki, Nadarzyn, Saska Kępa, Śródmieście, Anin, Grochów, Gocław, Zalesie Dolne, Gocławek, Falenica, Kanie, Komorów, Imielin, Mysiadło, Izabelin, Kobyłka, Augustówka, Wiązowna, Wawer