Pruszków

Czyszczenie kanap pruszków sprzątanie dywanów.

Specjalizujemy się w praniu mebli z tapicerką : rogówka,narożniki,wersalki,sofa,fotele,krzesła,czyszczenie kanap Pruszków i okolice .Wypierzemy i wytrzepiemy dywany nawet po zwierzakach mamy specjalistyczny sprzęt który świetnie radzi sobie z sierścią i z włosami kota i pieska.

Pranie dywanów i  wykładzin odbywa się w domu u klienta,czasem natomiast. Gdy dywan tego wymaga zabieramy go do nas do pralni aby go uprać dogłebnie. Do naszego czyszczenia używamy specjalnych środków dla alergików, które są całkowicie naturalne, biodegradowalne i są bezpieczne dla naszych dzieci.pranie narożnika pruszków

Tym co daje nam przewagę nad konkurencją jest używanie przez nas systemu czyszczącego Kirby. Wykorzystującego funkcje trzepania tapicerki, podsufitki, i wykładziny podłogowej. Kolejna funkcją systemu Kirby jest  i czyszczenie tapicerki skórzane.pranie kanap pruszkówEfekt prania narożnika super w Pruszkowie oceń sam zdjęcie wyżej.Wow

W kanapach i meblach czy dywanie zbierają się zabrudzenia przez lata w materiale tapicerski. Które powodują teżwiększą podatność na wchłania brudu oraz uszkodzenia mechaniczne materiału. Dlatego ważne jest regularne czyszczenie mebli i dywanów .

Kolejnym miejscem o które  trzeba dbać jest samochód. W końcu w naszych autach te 10 – 16 godzin tygodniowo spędzamy. Warto zadbać o porządek ,aby kurz nie unosił się ciągle a my, czy nasz rodzina go nie wdychała. Regularne czyszczenie tapicerki samochodowej warszawa, dywaników i podsufitek aut ma ważne znaczenie przede wszystkim dla zdrowia i kosmetyki. Wydłuża żywotność obić tapicerki wpływając na wartość naszego samochodu. Zapobiega powstawaniu w naszym aucie nieprzyjemnych zapachów.

Sprzęt do prania tapicerki kanap w Pruszkowie i okolicy dojazd free.

Obecnie sprzątanie wchodzi w nowy wymiar wraz z systemem sprzątającym Senteria marki Kirby. Jest to sprzęt zaprojektowany tak, żeby gruntownie wysprzątać państwa domy w Pruszkowie. Dlatego odkurzacze Kirby wyposażone w specjalny filtr, który pozwala podczas sprzątania usuwać kurz i alergeny, ale również roztoczy oraz innych drobin. Taka skuteczność w usuwaniu pyłu nie tylko sprawia, że dom staje się czystszy. Poprawia się też oczywiście jakość powietrza i czyszczonych mebli tapicerki w Pruszkowie.

Pracownicy naszej firmy posiadają gruntowną wiedzę temacie sprzątanie i potrafią dobrać odpowiedni sprzęt do rodzaju zabrudzenia, jak też do podłoża. Nie jest ważne czy sprzątamy domy jednorodzinne, gdzie pierzemy dywany, wykładziny. Wykonujemy również mycie  kanapy czy krzesła jak i sprzątamy większe powierzchnię gdzie używamy cięższego I większego gabarytowo sprzętu. Wszędzie dostosujemy sprzęt najlepszej jakości , wydajności i skuteczności pracy.

Do czyszczenia tapicerki i dywanów głównie używamy:

  • Santoemma
  • karcher
  • Taski
  • Ashbys
  • Do sprzątania nieco mniejszych powierzchni, gdzie króluje wykładzina dywanowa .Polecamy odkurzanie odkurzaczem kolumnowym, Kirby amerykański  który to szybko i wydajnie oczyści takie podłogi. Dzięki temu pozbywamy się nierozpuszczalnych zabrudzeń typu piasek, włosy, sierść, itp.

Szorowarki jednotarczowe Duplex i obrotowe Numatic używamy do wstępnego rozpuszczenia zabrudzeń na dywanach i wykładzinę. Służą one do gruntownego czyszczenia silnie zabrudzonych powierzchni. Ich konstrukcja pozwala na utrzymanie wysokiej czystości przy niewielkim zużyciu z środków chemicznych .Sprzętem takim wypierzemy wykładzinę czy wy szlifujemy i w polerujemy posadzka.

Obsługujemy dzielnice:
Pruszków Ochota, Piastów pranie kanap  ,Wola,Białołęka, Bemowo ,Żoliborz, Okęcie, Włochy ,Ursus, Miasteczko Wilanów, Marki, Kabaty, Młociny, Tarchomin, Łomianki, Piaseczno, Pruszków, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Magdalenka, Sękocin, Józefów, Ząbki, Sulejówek, Otwock, Karczew, Józefów, Międzylesie, Babice, Legionowo, Podkowa Leśna, Dziekanów Leśny, Grodzisk Mazowiecki, Łomianki, Kabaty, Jelonki, Służew, Okuniew, Wesoła, Janki, Nadarzyn, Saska Kępa, Śródmieście, Mokotów, Anin, Grochów, Gocław, Zalesie Dolne, Gocławek, Falenica, Serock, Lesznowola, Pilawa, Henryków-Urocze, Zalesie Górne, Ustanów, Chylice, Kanie, Komorów, Imielin, Mysiadło, Izabelin, Kobyłka, Augustówka, Wiązowna, Piastów.