Józefów

Pranie narożnika Józefów Obsługujemy miasto Józefów pranie tapicerki 0twock i okolice dojazd gratis 24 H.

Specjalizujemy się dlatego w praniu mebli takich jak  : narożniki,sofy,wersalki,fotele,krzesła biurowe.Wypierzemy bardzo brudne dywany nawet po zwierzakach,ponieważ  mamy specjalistyczny sprzęt który świetnie radzi sobie z sierścią i z włosami kota i pieska.Czyszczenie dywanów wykładzin odbywa się w domu u klienta,czasem gdy dywan tego wymaga zabieramy go do nas do pralni aby go uprać na wskroś.

OLA

Do naszego czyszczenia reasumując używamy specjalnych środków dla alergików, które są całkowicie naturalne, biodegradowalne i są bezpieczne dla naszych dzieci.

Dlatego tym co daje nam przewagę nad konkurencją jest używanie przez nas systemu czyszczącego Kirby. Wykorzystującego funkcje trzepania tapicerki, podsufitki, i wykładziny podłogowej. Kolejna funkcją systemu Kirby jest polerowanie i czyszczenie tapicerki skórzanejPranie krzeseł biurowych efekt super.

Pranie narożnika Józefów
Kasia.

Dlatego dopiero dobrze oczyszczone i wytrzepane wnętrze nadaje się do prania. Tapicerka schnie istotnie koło 2 godz i nie jest przemoczona,tylko lekko wilgotna co chwalą sobie nasi wszyscy klienci.pranie tapicerki józefów

Po takim zabiegu samochód jest czysty i pachnący, wolny od roztoczy i kurzu

Roztocza i Alergeny jak się ich pozbyć.

Dlatego pranie wykładzin czy dywanów zawsze rozpoczynamy od mechanicznego trzepania amerykańskim systemem Kirby. Ważne jest również aby trzepać materace z roztoczy i ich odchodów regularnie. Alergenów tych nie widać gołym okiem ale jest ich miliony we naszych łóżkach czy wersalkach bardzo szybko się one rozmnażają. Żyją bezsprzecznie koło 6 tygodni i co 30 dni mnożą się nowe. Najbardziej szkodliwe są ich odchody,mają idealne warunki do rozwoju tam gdzie jest ciepło i mają pokarm. Czyli w naszych materacach,wersalkach i tapczanach.

Jedną z istotnych miejsc o które trzeba również dbać to miejsce gdzie odpoczywamy i się regenerujemy. Warto zadbać też o nasze sypialnie i wyczyścić   materace  czy tapczany gdzie śpimy. Oddychamy tym co nas otacza a w materacach jest najwięcej alergenów. Zamów naszą firmę i sprawdź co znajduje się w materacu cz twoim dywanie.

Pracujemy w innych dzielnicach :

Józefów, Mokotów, Ochota, Wola, Wilanów, Białołęka, Bemowo ,Żoliborz, Okęcie, Włochy ,Ursus.Miasteczko Wilanów, Marki, Kabaty, Młociny.Pruszków, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Ząbki, Sulejówek.Pranie tapicerki meblowej Józefów

Otwock, Karczew, Pranie Józefów. Międzylesie, Babice, Legionowo, Podkowa Łomianki, Czyszczenie kanap Praga. Sadyba , Radzymin, Wołomin, Kabaty, Jelonki, Służew, Okuniew, Wesoła, Janki, Nadarzyn, Saska Kępa, Śródmieście, Anin, Grochów, Gocław .Gocławek, Falenica,  Lesznowola.Pranie materacy Chylice,  Komorów, Imielin, Mysiadło. Kobyłka, Augustówka, Wiązowna, Czyszczenie wykładzin w Piasecznie.Garwolin.

Kontakt Warszawa ul. Peonii 26 Tel.507 945 458