Józefów

Pranie narożnika Józefów Obsługujemy miasto Józefów pranie tapicerki 0twock i okolice dojazd gratis 24 H.

Specjalizujemy się w praniu mebli takich jak :narożniki,sofy,wersalki,fotele,krzesła biurowe.Wypierzemy bardzo brudne dywany nawet po zwierzakach mamy specjalistyczny sprzęt który świetnie radzi sobie z sierścią i z włosami kota i pieska.Czyszczenie dywanów wykładzin odbywa się w domu u klienta,czasem gdy dywan tego wymaga zabieramy go do nas do pralni aby go uprać na wskroś.

OLA

Do naszego czyszczenia używamy specjalnych środków dla alergików, które są całkowicie naturalne, biodegradowalne i są bezpieczne dla naszych dzieci.

Tym co daje nam przewagę nad konkurencją jest używanie przez nas systemu czyszczącego Kirby. Wykorzystującego funkcje trzepania tapicerki, podsufitki, i wykładziny podłogowej. Kolejna funkcją systemu Kirby jest polerowanie i czyszczenie tapicerki skórzanejPranie krzeseł biurowych efekt super.

Pranie narożnika Józefów
Kasia.

Dopiero dobrze oczyszczone i wytrzepane wnętrze nadaje się do prania. Tapicerka schnie koło 2 godz i nie jest przemoczona,tylko lekko wilgotna co chwalą sobie nasi wszyscy klienci.

Po takim zabiegu samochód jest czysty i pachnący, wolny od roztoczy i kurzu

Roztocza i Alergeny jak się ich pozbyć.

Dlatego pranie wykładzin czy dywanów zawsze rozpoczynamy od mechanicznego trzepania amerykańskim systemem Kirby. Ważne jest również aby trzepać materace z roztoczy i ich odchodów regularnie. Alergenów tych nie widać gołym okiem ale jest ich miliony we naszych łóżkach czy wersalkach bardzo szybko się one rozmnażają. Żyją koło 6 tygodni i co 30 dni mnożą się nowe. Najbardziej szkodliwe są ich odchody,mają idealne warunki do rozwoju tam gdzie jest ciepło i mają pokarm. Czyli w naszych materacach,wersalkach i tapczanach.

Jedną z istotnych miejsc o które trzeba również dbać to miejsce gdzie odpoczywamy i się regenerujemy. Warto zadbać też o nasze sypialnie i wyczyścić   materace  czy tapczany gdzie śpimy. Oddychamy tym co nas otacza a w materacach jest najwięcej alergenów. Zamów naszą firmę i sprawdź co znajduje się w materacu cz twoim dywanie.

Pracujemy w innych dzielnicach :

Józefów, Mokotów, Ochota, Wola, Wilanów, Białołęka, Bemowo ,Żoliborz, Okęcie, Włochy ,Ursus.Miasteczko Wilanów, Marki, Kabaty, Młociny.Pruszków, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Ząbki, Sulejówek.

Otwock, Karczew, Pranie Józefów. Międzylesie, Babice, Legionowo, Podkowa Łomianki, Czyszczenie kanap Praga. Sadyba , Radzymin, Wołomin, Kabaty, Jelonki, Służew, Okuniew, Wesoła, Janki, Nadarzyn, Saska Kępa, Śródmieście, Anin, Grochów, Gocław .Gocławek, Falenica,  Lesznowola.Pranie materacy Chylice,  Komorów, Imielin, Mysiadło. Kobyłka, Augustówka, Wiązowna, Czyszczenie wykładzin w Piasecznie.Garwolin.

Kontakt Warszawa ul. Peonii 26 Tel.507 945 458