Falenica

        Pranie narożnika Falenica dywanów tapicerki meblowej.

Pranie ekstrakcyjne jest bezpieczne nawet dla alergików. Specjalizujemy się w pranie tapicerek meblowych jak i samochodowych, efekt naszej pracy widać na zdjęciach poniżej Falenica. Jesteśmy w stanie wyprać nawet najbardziej zabrudzoną kanapę czy tapicerkę jak również materace. Dlatego naszą specjalnością jest czyszczenie antyalergiczne materacy łózek i wersalek z roztoczy kurzu domowego.

Pranie narożnika falenica i pranie tapicerki samochodowej

czyszczenie tapicerki samochodowej Falenica

Więc jesteśmy w stanie wyeliminować roztocza aby skuteczne przeciwdziałać alergii. Używamy specjalnych środków dla alergików, które są całkowicie naturalne, biodegradowalne i są bezpieczne dla naszych dzieci,mają wszelkie atesty.

Pranie tapicerki krzeseł Falenicapranie tapicerki krzeseł foteli mebli falenica

 

Czyszczenie chemiczne i wodne dywanów, mebli z przy użyciu maszyn Taski Prochem, Kirby oraz karcher. Pranie wykładzin i kanap  w lokalu u klienta odbywa się przy użyciu tych właśnie maszyn. Stosując najnowsze technologie jesteśmy w stanie się pozbyć wszelkich alergenów roztoczy  z państwa wykładzin,sof,tapczanów ,materacy mebli tapicerowanych.Pranie narożnika Falenica Warszawa.

Ponieważ Perfekcja to nasza pasja.Jesteśmy w stanie dostosować zawsze dogodną technikę czyszczenia w zależności od materiału mebla i dywanu.Zawsze przed praniem trzepiemy mechanicznie dywany materace tapczany, wersalki. Dopiero potem  zaczyna się etap ekstrakcyjnego czyszczenia karcherem puzzi. Ekstrakcji czyli płukania tapicerki meblowej i dywanów za pomocą wody i specjalistycznego środka.

Pranie dywanów Faleniaca

Pranie dywanu czy kanapy więc odbywa się na tej zasadzie że nanoszony jest specjalistyczny środek pralniczy rm760 karcher. On natomiast niweluje rozpuszcza wszelkie zabrudzenia. Odplamianie stosujemy jeśli jakieś mocniejsze plamy pozostały . Dlatego po odplamianiu przystępujemy do szorowania mechanicznego wykładziny. Jak usunięte zostały plamy można zacząć  płukanie i pranie wodne mebli i dywanów w Falenicy zawsze dojazd gratis.

              Wykonujemy pranie:
” impregnacja dywanów, kanap, wykładzin
” trzepanie mechaniczne dywanów, wykładzin i materacy
” czyszczenie tapicerki samochodowej
” pranie mebli tapicerowanych
” czyszczenie mebli skórzanych
” szorowanie kafli i fug terakoty
” eliminacja roztoczy
” pranie materacy antyalergiczne

pranie dywanów Falenica warszawa

Pranie kanapy Falenica

Przed praniem narożnik

Pranie narożnika Falenica

Pranie narożnika Falenica.


  Czyszczenie dywanów :

Falenica, Borowa Góra,Emów,Góraszka,Radość,Pogorzel,Ochota, Wola, Wilanów, Białołęka, Bemowo ,Żoliborz, Okęcie, Włochy ,Ursus, Miasteczko Wilanów. Młociny, Tarchomin, Łomianki, Piaseczno, Pruszków, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria. Józefów, Ząbki, Sulejówek, Otwock, Karczew, Józefów, Międzylesie, Praga . Radzymin, Wołomin.  Okuniew, Wesoła.Garwolin,Łaskarzew, Saska Kępa, Śródmieście, Anin, Grochów, Gocław, Zalesie Dolne, Gocławek., Lesznowola, Pilawa, Izabelin, Kobyłka, Augustówka, Wiązowna, Piastów.