pranie narożnika kanap Wesoła

Pranie kanap Mińsk Mazowiecki

          Pranie kanap Mińsk Mazowiecki tapicerki meblowej.

Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem tapicerki  kanap i narożników.Pierzemy dywany sztuczne,wełniane i shaggy w Mińsku Mazowieckim. Świadczymy bezpłatny dojazd do naszych klientów w powiecie do prania mebli i dywanów w Mińsku. Zawsze jesteśmy punktualni i skuteczni w naszych usługach czyszczenia tapicerki z alcantary. O czym chociażby świadczą opinie o naszej firmie na fac booku. Działamy od 10 lat zaufało już nam tysiące klientów. Czyścimy wykładziny i materace antyalergicznie.pranie dywanów Mińsk Mazowiecki

 

         Czyszczenie materacy tapicerki  Mińsk Mazowiecki

Bardzo ważne jest regularne odkurzanie materaca pozwoli usunąć z niego kurz i martwy naskórek.  Takie sprzątanie chociaż częściowo zahamuje rozwój roztoczy w materacu czy tapicerce. Dlatego mają państwo możliwość zamówienia przynajmniej raz w roku. Czyszczenia materaca wraz z gąbką i nie tylko u alergików.  Jeśli materac jest mocno zaplamiony i ma zdejmowany pokrowiec umożliwia nam dużo dokładniejsze usunięcie żółtych zabrudzeń z materaca.  Najlepiej, jeśli pokrowiec na materac nadaje się do prania w 60 stopniach. W tedy ta temperatura zabija większość bakterii, roztoczy i drobnoustrojów.

pranie kanapy Mińsk Mazowiecki

Zajmujemy się pranie mebli tapicerowanych kanap sof i narożników w Mińsku zawsze dojazd gratis. Nasze usługi są skuteczne dzięki profesjonalnemu sprzętu karcher i amerykańskiej marki Kirby czy santoemma.

Wykonujemy profesjonalne pranie wykładzin dywanowych w firmach i przedszkolach jak domkach jednorodzinnych. Używając najnowszych technologii pranie dywanów jest skuteczne i bezpieczne dzięki odpowiednim środkom ekologicznym.

 

 

 

 Czyszczenie wózków dziecięcych i fotelików samochosowych Obsługujemy dzielnice:
Pranie kanap Mińsk Mazowiecki i okolice.

Dęby Wielkie,Cegłów,Mrozy, Halinów,Siennica,Kałuszyn,Latowicz,Jakubów, Chruścice, Glinianka, Iwowe, Kołbiel,Kuflew,Ładzyń, Łukowiec, Mokotów, Ochota, Wola, Wilanów, Białołęka, Bemowo ,Żoliborz, Okęcie, Włochy ,Ursus, Miasteczko Wilanów, Marki, Kabaty, Młociny, Tarchomin, Łomianki, Piaseczno, Pruszków, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Magdalenka, Sękocin, Józefów, Ząbki, Sulejówek, Otwock, Karczew, Józefów, Międzylesie, Babice, Legionowo, Podkowa Leśna, Dziekanów Leśny, Grodzisk Mazowiecki, Łomianki, Praga, Sadyba, , Radzymin, Wołomin, Kabaty, Jelonki, Służew, Okuniew, Wesoła, Janki, Nadarzyn, Saska Kępa, Śródmieście, Anin, Grochów, Gocław, Zalesie Dolne, Gocławek, Falenica, Serock, Lesznowola, Pilawa, Henryków-Urocze, Zalesie Górne, Ustanów, Chylice, Kanie, Komorów, Imielin, Mysiadło, Izabelin, Kobyłka, Augustówka, Wiązowna, Piastów.