Pranie kanap Sadyba

pranie narożnika sadyba
Pranie dywanów i  pranie tapicerki kanap sadyba Warszawa.

Czyszczenie bardzo zabrudzonych mebli i narożników na Sadybie.foto wyżej.

pranie dywanów sadyba

Pranie kanap Sadyba mebli tapicerowanych.Specjalizujemy się praniem materacy z roztoczy antyalergiczne  w Dzielnicy Sadyba Warszawie i okolicach. Możemy również skutecznie wyczyścić państwa dywany narożniki z kurzu i alergenów. Czyszczenie maszyną Kirby Sentria jest skutecznym i bezpiecznym sposobem usuwania roztoczy z tapicerek, materacy, dywanów czy wykładzin w związku z czym jest godne polecenia zwłaszcza w mieszkaniach osób z nadwrażliwością na alergeny roztoczy ale i nie tylko. Dzięki temu że zarówno tapicerki meblowe kanap narożnikó jak dywany uprzednio przed pranie są mechanicznie trzepane. Jesteśmy w stanie weliminować roztocza, aby skuteczne przeciwdziałanie alergii. Urzywamy specjalnych środków dla alergików, które są całkowicie naturalne, biodegradowalne i są bezpieczne dla naszych dzieci. Do pracy wykorzystujemy amerykańską technologię czyszczenia Kirby.

pranie kanapy sadybaprzed pranie kanap Sadyba.

pranie tapicerki sadybaczysta wyprana kanapa efekt super

pranie krzeseł sadyba

Efekt czyszczenia tapicerki krzeseł jak widać na zdjęciu wyżej Super.

     Czyszczenie tapicerki wózków dziecięcych fotelików Warszawa.

Zajmujemy się również czyszczeniem wózków dziecięcych na sadybie.Pierzemy też foteliki samochodowe. Klienci korzystając zwłaszcza z naszych usług gdy nie ma możliwości zdjęcia pokrowca tapicerki wózka.  W tedy nie ma wyjścia zostaje zlecić pranie wózka czy fotelika profesjonaliście. W końcu zadbajmy o nasze pociechy aby spędzały mile czas w czystym wózeczku czy foteliku podczas podróży autem. Często panie zamawiają czyszczenie wózków gdy używa je kolejne dziecko. W końcu nie da się uchronić w 100 procentach by się nie zabrudził. Dbamy o higienę szczególnie w końcu naszych dzieci.Warto tak jak regularnie pierzemy dywan i tapicerkę kanap również wyprać wózek dziecięcy.

Obsługujemy dzielnice:
Mokotów, Ochota, Wola, Wilanów, Białołęka, Bemowo ,Żoliborz, Okęcie, Włochy ,Ursus, Miasteczko Wilanów, Marki, Kabaty, Młociny, Tarchomin, Łomianki, Piaseczno, Pruszków, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Magdalenka, Sękocin, Józefów, Ząbki, Sulejówek, Otwock, Karczew, Józefów, Międzylesie, Babice, Legionowo, Podkowa Leśna, Dziekanów Leśny, Grodzisk Mazowiecki, Łomianki, Praga, Sadyba, , Radzymin, Wołomin, Kabaty, Jelonki, Służew, Okuniew, Wesoła, Janki, Nadarzyn, Saska Kępa, Śródmieście, Anin, Grochów, Gocław, Zalesie Dolne, Gocławek, Falenica, Serock, Lesznowola, Pilawa, Henryków-Urocze, Zalesie Górne, Ustanów, Chylice, Kanie, Komorów, Imielin, Mysiadło, Izabelin, Kobyłka, Augustówka, Wiązowna, Piastów.