Tłuszcz

Pranie tapicerki Tłuszcz.

Wykonujemy profesjonalne pranie tapicerki w Tłuszcz. Pierzemy meble sofy i dywany z dojazdem do klienta. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem na rynku do prania tapicerki mebli kanap i narożników w salonie. Czyścimy również dywany i wykładziny ekstrakcyjnie Karcher Kirby trzepanie.

Kompleksowo zajmujemy się czyszczeniem Materacy z Roztoczy i alergenów.

Roztocza to małe żyjątka, które bez problemu zagnieżdżają się z naszej pościeli, materacach czy w obiciach łóżka. Roztocza mogą powodować alergię i mieć niekorzystny wpływ na nasze zdrowie. Choć często niewidoczne gołym okiem mogą być przyczyną wielu dolegliwości takich jak:

  • duszności,
  • nieżyt nosa,
  • kaszel,
  • świąd
  • wysypkę skórną
  • bóle głowy
  • czy nawet atopowe zapalenie skóry.
  • pranie tapicerki Tłuszczpranie narożnika Tłuszcz

Czyszczenie antyalergiczne tapicerki Materacy

Roztocza najchętniej żyją w miejscach ciepłych i wilgotnych np tapicerka kanap ,sof narożnika i wersalki gdzie śpimy. Także najlepsze warunki mają w łóżkach i tapicerce materacy. Przede wszystkim żyją w materacach i w pościeli. Warto się ich pozbyć chociażby ze względu na to, że w sypialni spędzamy najwięcej czasu. Dbamy o to żeby to miejsce było przytulne i bezpieczne. Istotnie trudno jednak mówić o bezpieczeństwie kiedy nasze otoczenie odwiedzają Nieproszeni goście.

Niewątpliwie pozbycie się tych nieproszonych gości często wymaga określonej wiedzy i profesjonalnego sprzętu. Roztoczy nie wyeliminujemy całkowicie z naszego domu, możemy jednak ograniczyć ich liczbę i utrudnić im rozmnażanie się poprzez regularne dogłębne czyszczenie.

Niestety, wiele firm oferuje czyszczenie na mokro, które niestety niesie za sobą wiele skutków ubocznych a nawet może prowadzić do wymiany materaca. A to wszystko dlatego, że przy zastosowaniu dużej ilości wody i nie dokładnym wysuszeniu materaca w materacu namnażają się jeszcze większe ilości grzybów i bakterii.pranie tapicerki kanap Tłuszcz

Pranie materacy i dywanów

Oferuję państwu usługę czyszczenia bezpyłowego. Polega ona na dogłębnym trzepaniu materacy. Dzięki temu nasze czyszczenie jest dużo bardziej skuteczne. Daje to 100 procent pewności, że państwa materac a co za tym idzie państwa sypialnia będzie w pełni bezpieczna.

 Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stwierdzić że jedynie sprzęt  Kirby Senteria jest w stanie pozbyć się niechcianych alergenów. Jest to sprzęt pozytywnie zaopiniowany przez Centrum Zdrowia Dziecka. Używamy także specjalnych markowych środków dla alergików, które są naturalne, biodegradowalne i całkowicie bezpieczne dla naszych pociech w miejscowości Tłuszcz Klembów.

Zapewniamy że zdrowy i bezpieczny sen w łóżku bez roztoczy jest możliwe jeśli odpowiednio zadbamy o czystość zarówno materacy jak i  tapicerki mebli w przestrzeni w sypialni.pranie dywanów Tłuszcz

 

 

Obsługujemy dzielnice: Kontakt Pranie 507945458
Tłuszcz, Klembów, Duczki,Zagościniec,Jasienica,Wólka Kozłowska,Małków,Postoliska, Ostrówek, Lipki, Pieńki,Tarchomin, Łomianki, Piaseczno, Pruszków, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Magdalenka, Sękocin, Józefów, Ząbki, Sulejówek, Legionowo, Podkowa Leśna, Dziekanów Leśny, Grodzisk Mazowiecki, Łomianki, Praga, Sadyba, , Radzymin, Wołomin, Kabaty, Jelonki, Służew, Okuniew, Wesoła. Pranie tapicerki Tłuszcz . Dębina, Krusze, Nadma, Duczki.

Pranie24@onet.pl