Pranie narożnika na Bemowie.

Pranie narożnika na Bemowie w Warszawie i okolicach.

pranie narożnika Bemowo.

               Profesjonalne Pranie Mebli tapicerowanych.

To nasza specjalność zajmujemy się tymi usługami już ponad 10 lat pranie narożnika. Czyścimy kanapy sofy wersalki w całej warszawie i okolicach. Oferujemy zawsze dojazd gratis przy zamówieniach czyszczenia dywanu i tapicerki powyżej 100 zł. Pierzemy ekstrakcyj-nie Karcherem dywany ,kanapy,fotele i materace.  Jesteśmy tą metodą wyczyścić w stanie wszelkie meble tapicerowane w domu i wykładziny w Bemowie.

Obsługujemy dzielnice Bemowo Warszawa:
Profesjonalne czyszczenie:

-dywanów z mechanicznym trzepaniem maszyna Kirby

-ekstrakcyjne i mechaniczne pranie wykładzin

-tapicerek meblowych w domu klienta Pranie tapicerki narożnika na Bemowie Warszawa 150 zł

Pranie narożnika na Bemowie ,obić mebli tapicerowanych i skórzanych. Zajmujemy się oczywiście również czyszczeniem materacy z roztoczy gdzie skutecznie jesteśmy w stanie pozbyć się roztoczy i alergenów. Naszą specjalnością jest  pranie antyalergiczne łóżka materaca.

  Pranie tapicerki samochodowej na Bemowie w Warszawie dojazd gratis.

Wykonujemy sprzątanie kompleksowe auta musi mieć klient tylko dostęp do prądu.  Myjemy tapicerki w aucie fotele wykładzinę samochodową,bagażnik i boczki jak również podsufitkę. Tapicerka w aucie schnie kolo 3 godzin przy temperaturze 20 stopni. Oczywiście gdy pogoda jest deszczowa etap suszenia się wydłuża. W tedy najlepiej jest włączyć ogrzewania w aucie i mamy suche fotele po dwóch  godzinach. Zajmujemy się również  praniem wykładzin w przedszkolach. Czyszczenie dywanów metodą na wskroś. Pranie ekstrakcyjne kanap,narożników i mechaniczne trzepanie dywanów.

Pranie wykładzin w Warszawie dzielnicy Anina. Czy wiesz, że zabrudzona tapicerka to oprócz kurzu i brudu także bakterie, pleśń, roztocza, dlatego tapicerka może mieć nieprzyjemny zapach. Właśnie z tego powodu tapicerka potrzebuje regularnego czyszczenia oraz odświeżania. Efektywne i skuteczne czyszczenie wszystkich rodzajów tkanin tapicerskich jest konieczne,aby zadbać o czystość mebli jak i pokoi z naszą wykładziną. Oferujemy usługę dla biur, hoteli, pensjonatów gdzie jesteśmy w stanie wyczyścić materace antyalergicznie i podłogi z carpetami w holu. Usługa wykonywana jest u klienta na miejscu. Mamy możliwość sprawdzenia stężenia zabrudzenia w twoich dywanach czy materacach dzięki temu dostosowujemy odpowiednią metodę czyszczenia.Co nas znacząco różni od konkurencji?Zawsze wytrzepiemy twój dywan,materac i meble przed praniem maszyną amerykańską kirby.Usuwanie wszelkich plam, Likwidacja zapachów.