Pranie narożnika na Bemowie.

Pranie narożnika na Bemowie w Warszawie i okolicach.

pranie narożnika Bemowo.

               Profesjonalne Pranie Mebli tapicerowanych kanap i foteli.

To nasza specjalność zajmujemy się tymi usługami już ponad 15 lat pranie tapicerki narożnika w dzielnicy Bemowo. Czyścimy tapicerki kanapy sofy wersalki w całej warszawie i okolicach . Oferujemy zawsze dojazd gratis przy zamówieniach czyszczenia dywanu i tapicerki powyżej 100 zł. Pierzemy ekstrakcyj-nie Karcherem dywany ,kanapy,fotele i materace.  Jesteśmy tą metodą wyczyścić w stanie wszelkie meble tapicerowane w domu i wykładziny w Bemowie.

Obsługujemy dzielnice Bemowo Warszawa:
Profesjonalne czyszczenie:

-dywanów z mechanicznym trzepaniem maszyna Kirby

-ekstrakcyjne i mechaniczne pranie wykładzin

-tapicerek meblowych w domu klienta Pranie tapicerki narożnika na Bemowie Warszawa 150 zł

Pranie narożnika na Bemowie ,obić mebli tapicerowanych i skórzanych. Zajmujemy się oczywiście również czyszczeniem materacy z roztoczy gdzie skutecznie jesteśmy w stanie pozbyć się roztoczy i alergenów. Naszą specjalnością jest  pranie antyalergiczne łóżka materaca.

  Pranie tapicerki samochodowej na Bemowie w Warszawie dojazd gratis.

Wykonujemy sprzątanie kompleksowe auta musi mieć klient tylko dostęp do prądu.  Myjemy tapicerki w aucie fotele wykładzinę samochodową,bagażnik i boczki jak również podsufitkę. Tapicerka w aucie schnie kolo 3 godzin przy temperaturze 20 stopni. Oczywiście gdy pogoda jest deszczowa etap suszenia się wydłuża. W tedy najlepiej jest włączyć ogrzewania w aucie i mamy suche fotele po dwóch  godzinach. Zajmujemy się również  praniem wykładzin w przedszkolach. Czyszczenie dywanów metodą na wskroś. Pranie ekstrakcyjne kanap,narożników i mechaniczne trzepanie dywanów.

Pranie wykładzin w Warszawie dzielnicy Bemowo. Czy wiesz, że zabrudzona tapicerka to oprócz kurzu i brudu także bakterie, pleśń, roztocza, dlatego tapicerka może mieć nieprzyjemny zapach. Właśnie z tego powodu tapicerka potrzebuje regularnego czyszczenia oraz odświeżania. Efektywne i skuteczne czyszczenie wszystkich rodzajów tkanin tapicerskich jest konieczne,aby zadbać o czystość mebli jak i pokoi z naszą wykładziną. Oferujemy usługę dla biur, hoteli, pensjonatów gdzie jesteśmy w stanie wyczyścić materace antyalergicznie i podłogi z carpetami w holu. Usługa wykonywana jest u klienta na miejscu. Mamy możliwość sprawdzenia stężenia zabrudzenia w twoich dywanach czy materacach dzięki temu dostosowujemy odpowiednią metodę czyszczenia.Co nas znacząco różni od konkurencji? Zawsze wytrzepiemy twój dywan,materac i meble przed praniem maszyną amerykańską kirby. Usuwanie wszelkich plam, Likwidacja zapachów.

W ramach naszych usług oferujemy czyszczenie na Bemowie:
 • Profesjonalne wodne pranie i impregnacja dywanów,wykładzin Bemowo
 • Pranie i impregnacja mebli, w tym: kanap, krzeseł, fotele i, narożników, itp
 • Czyszczenie mebli, zarówno tapicerowanych jak i skórzanych
 • Eliminacja alergenów i Roztoczy z materacy,łózek i wersalek gdzie śpimy
 • Odkurzanie posadzek z wykładzina dywanową
 • Szorowanie  i Dezynfekcja posadzek i ceramiki
 • Mycie szyb, mycie kompleksowe Bemowo dojazd FREE.
 • Odświeżanie tapicerki samochodowej również z dojazdem.
 • Dogłębne czyszczenie całego auta, w tym boczki, fotele, siedzenia, bagażniki, podsufitki, deski rozdzielcze, elementy plastikowe, szyby w aucie
 • Mycie fotelików i wózków 3w 1 dziecięcych spacerówek i gondoli.
 • Kompleksowe sprzątanie mieszkań i domów na pranie narożnika Bemowie w Warszawie.
Czyszczenie anty alergiczne tapicerki na Bemowie.

Aby pozbyć się tych bardzo trudnych do usunięcia bakterii używamy specjalnych środków chemicznych a także stosujemy metodę ekstrakcyjną. Przy użyciu najwyższej klasy sprzętu, takich Marek jak Kirby czy Kercher dokładnie oczyszczamy powierzchnię.

Podobnie sprawa wygląda z materacami, na których śpimy. Dlatego warto je odświeżyć przynajmniej raz w roku gdyż na materacu czy kanapie gromadzą się roztocza czy w fragmenty naskórka które przyczyniają się do rozwoju alergenów.

Żyjemy w czasach, kiedy szczególną uwagę przykłada się do dezynfekcji. Z całą pewnością najlepiej w tym przypadku zaufać profesjonaliście. Firma Eko Perfekt pranie bez problemu przyjedzie i przy użyciu odpowiednich środków i profesjonalnych maszyn Karcher Ashby Prochem.

Szybki kontakt Paweł 514 696 551 email pranie.kanap.warszawa24@gmail.com można wysłać zdjęcia tapicerki mebli i zrobimy szybka wycenę lub sms.