pranie wykładzin ursus

Pranie kanapy Józefosław i Julianów

      Pranie kanapy  Józefosław  dojazd gratis.Czyszczenie antyalergiczne dywanów.

Profesjonalne usługi czyszczenia

Pranie kanapy Józefosław.Ekstrakcyjne pranie dywanów i wykładzin biurowych.Wykonujemy antyalergiczne czyszczenie materacy z roztoczy i alergenów na ternie powiatu Piaseczno.

Najskuteczniejsza metoda prania  dywanów i tapicerki ekstrakcja

Ekstrakcja jest najczęstszą metodą usuwania zanieczyszczeń z powierzchni tekstylnych i dywanowych. Jest całkowicie bezpieczna dla dzieci i czyszczonego dywanu, tapicerek kanap sof jak i podłóg, ponieważ ekstrakcja nie powoduje przemoczenia tzw. (osnowy) dolnej części dywanu.

Do czyszczenia ekstrakcyjnego kanapy i dywanu używamy głównie maszyn Karcher,Taski, Prochem,Kirby.

pranie tapicerki samochodowej

czyszczenie tapicerki samochodowej Piaseczno

Bardzo  skuteczne czyszczenie brudu z dywanów to podstawowe zadanie stawiane przed specjalistycznymi maszynami Karcher. Dzięki przemyślanej konstrukcji i wysokiej jakości wykonania.Maszyny firmy Nilfisk, Tersus i Karcher są świetnie zbudowane i cechują się niezawodność, trwałość. Nasze sprzęty  które służą nam w usługach pralniczych są bardzo proste w obsłudze i wydajne przy sprzątaniu. Zostały zaprojektowane z myślą o spełnieniu mycia średniej wielkości powierzchni pokrytych wykładzinami w biurach, na lotniskach, szkołach czy w restauracjach, hotelach, centrach handlowych.

pranie fotela

Pranie kanapy i dywanów Józefosław wykonujemy bardzo często w domu u klienta z dojazdem free.

Usługę czyszczenia zawsze rozpoczynamy od

rozpoznania typu włókna i sprawdzenia jego stabilności kolorów. Dostosowujemy  najlepszą  metodę prania,   środki czyszczące. Kolejny etap to  naniesienie na czyszczony materiał prespreyu. Bardzo silny i  stężony środek, który ma za zadanie rozpuścić najmocniejsze zanieczyszczenia.

Odplamianie

Aby usunąć najsilniejsze  zabrudzenia z dywanu czy kanapy używamy skutecznych odplamiaczy. Pozbywamy się  plam po napojach  :kawa,wino, napoje,sok itp. plamy z gumy,  wymioty, dzieci _ plastelinę,marker,  tłuszcze, rdze, krew,mocz,kał.roztocza.

Ostatni etap dotyczy płukania dywanów i tapicerek aby,pozbyć się wszystkich zabrudzeń. Jesteśmy w stanie pozbyć się  roztoczy i alergenów przy pomocy Kirby oraz ekstraktora Karcher. Puzzi 100 karcher  pod ciśnieniem wtryskuje roztwór RM 760. Później  zasysa go wraz zabrudzeniami do zbiornika. Metoda ekstrakcji  jest to najskuteczniejsza .

Obsługujemy miejscowości dojazd gratis

Antoninów Bąkówka Bobrowiec
Bogatki Chylice Chyliczki
Głosków Gołków Gołków Cegielnia
Grochowa Henryków Urocze Jastrzębie
Jazgarzew Józefosław Julianów
Kamionka Kuleszówka Łbiska
Mieszkowo Pęchery Robercin
Runów Siedliska Stefanów
Szczaki Wola Gołkowska
Wólka Pęcherska Złotokłos
Żabieniec

 

Warszawa:
Mokotów, Ochota, Wola, Wilanów, Białołęka, Bemowo.Włochy ,Ursus, Miasteczko Wilanów, Marki, Kabaty, Młociny, Tarchomin, Łomianki, Piaseczno, Pruszków, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Magdalenka, Sękocin,  Lesznowola, Pilawa, Henryków-Urocze, Zalesie Górne, Ustanów, Chylice,