pranie wykładzin ursus

Pranie kanapy Józefosław i Julianów

      Pranie kanapy  Józefosław  dojazd gratis.Czyszczenie antyalergiczne dywanów.

Profesjonalne usługi czyszczenia

Pranie kanapy Józefosław.Ekstrakcyjne pranie dywanów i wykładzin biurowych. Dlatego wykonujemy antyalergiczne czyszczenie materacy z roztoczy i alergenów na ternie powiatu Piaseczno.

Najskuteczniejsza metoda prania  dywanów i tapicerki ekstrakcja

Reasumując Ekstrakcja jest najczęstszą metodą usuwania zanieczyszczeń z powierzchni tekstylnych i dywanowych. Jest  również całkowicie bezpieczna dla naszych dzieci jak i czyszczonego dywanu. Dlatego pranie tapicerek kanap sof czy wykładzin możemy spokojnie wykonać w domu. Ponieważ ekstrakcja nie powoduje przemoczenia tzw. (osnowy) dolnej części dywanu szybko schnie w ciągu 12 H. Firma piorąca kanapy Piaseczno.

Do czyszczenia ekstrakcyjnego kanapy i dywanu z pewnością  używamy głównie maszyn Karcher,Taski, Ashbays,Prochem,Kirby.chemspec.

pranie tapicerki samochodowej

czyszczenie tapicerki samochodowej Piaseczno

Bardzo  skuteczne czyszczenie brudu z dywanów to podstawowe zadanie stawiane przed specjalistycznymi maszynami Ashbays, Kirby,Karcher. Dzięki przemyślanej konstrukcji i wysokiej jakości wykonania.Maszyny firmy Nilfisk, Tersus i Karcher są świetnie zbudowane i cechują się niezawodność,dużą również skutecznością mycia tapicerki jak i  trwałością . Nasze sprzęty  które służą nam w usługach pralniczych są bardzo proste w obsłudze i wydajne przy sprzątaniu. Ponieważ zostały zaprojektowane z myślą o spełnieniu mycia średniej wielkości powierzchni pokrytych wykładzinami w biurach, na lotniskach, szkołach czy w restauracjach, hotelach, centrach handlowych.

pranie fotela

Nasi stali klienci bardzo często również zamawiają pranie kanapy i dywanów w Józefosław. Wykonujemy usługi prania tapicerki bardzo często w domu u klienta z dojazdem free.

Usługę czyszczenia tapicerki kanapy i dtwanów.

Zawsze rozpoczynamy więc po rozpoznania typu włókna i sprawdzenia jego stabilności kolorów. Dostosowujemy  dlatego również najlepszą  metodę prania,   środki czyszczące chemspec amway. Kolejny etap to  naniesienie na czyszczony materiał prespreyu. Bardzo silny i  stężony środek, który ma za zadanie z pewnością rozpuścić najmocniejsze zanieczyszczenia.

Odplamianie  tapicerki narożnika Julianów

Czyszczenie i odplamianie tapicerek to czynność, wykonywana przy użyciu specjalistycznych środków tak, aby powierzchnie były całkowicie czyste, również w głębszych miejscach. Czyszczenie tapicerki przez naszych pracowników za pomocą metody ekstrakcyjnej, jest mega skuteczne i warte polecenia.Najpierw spryskuje się tapicerkę odpowiednimi środkami w celu rozpuszczenia brudu, jako element wstępnego czyszczenia tapicerki. Następnie przychodzi kolej na pranie zasadnicze, do którego wykorzystywana jest maszyna natryskowo-ssąca. Zbiera ona rozpuszczony brud wraz z brudną wodą i bakteriami do osobnego pojemnika.

Aby z pewnością usunąć najsilniejsze  zabrudzenia z dywanu czy kanapy używamy skutecznych odplamiaczy. Przede wszystkim  pozbywamy się  plam po napojach  :kawa,wino, napoje,sok itp. plamy z gumy,  wymioty, dzieci _ plastelinę,marker,  tłuszcze, rdze, krew,mocz,kał.roztocza.pranie kanap Józefosław

Ostatni etap dotyczy płukania dywanów i tapicerek

Aby Pozbyć się wszystkich zabrudzeń niewątpliwie  z soku i  herbaty używamy specjalistycznych odplamiaczy chemspeca.Jesteśmy w stanie pozbyć się  roztoczy i alergenów przy pomocy Kirby oraz ekstraktora Karcher. Puzzi 100 karcher  pod ciśnieniem wtryskuje roztwór RM 760. Później następuje zebranie go do maszyny piorącej. Metoda ekstrakcji  jest to najskuteczniejsza technika prania tapicerki i dywanów w Józefosławiu .

Obsługujemy miejscowości dojazd gratis na pranie tapicerki meblowej i aut.

Antoninów Bąkówka Bobrowiec
Bogatki Chylice Chyliczki
Głosków Gołków Gołków Cegielnia
Grochowa Henryków Urocze również Jastrzębie
Jazgarzew Józefosław Julianów
Kamionka Kuleszówka Łbiska
Mieszkowo Pęchery Robercin
Runów Siedliska dlatego Stefanów
Szczaki Wola Gołkowska
Wólka Pęcherska Złotokłos
Żabieniec

 

Warszawa:
Mokotów, Ochota, Wola, Wilanów, Białołęka, Bemowo.Włochy ,Ursus, Miasteczko Wilanów, Marki, Kabaty, Młociny, Tarchomin, Łomianki, Piaseczno, Pruszków, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Magdalenka, Sękocin,  Lesznowola, Pilawa, Henryków-Urocze, Zalesie Górne, Ustanów, Chylice,