Legionowo

Pranie kanapy Legionowo i okolice.

pranie narożnika w Legionowie

Czyszczenie tapicerki meblowej pranie kanapy na terenie Legionowa oraz okolic dojazd gratis. Meble tapicerowane mają być ozdobą naszego salonu w domu jednak po kliku latach zaczynają się brudzić. Ciężko jet dbać o czystości naszych kanap, sof, foteli, krzeseł, materacy,narożników i dywanów, szczególnie gdy posiadamy zwierzaki.  Mamy kilka przykładów gdy meble  zaczynają się plamić, spowodowane rozlaniem napojów przez nas czy dzieci bać naszych pupili.

 PLAMy JAKIE można USuwać

Usuwamy plamy z mebli tapicerowanych, najczęstszymi problemami naszych klientów  to:
plamy z herbaty, kawy, wina,  soków owocowych,coli,lakierze do paznokci, po piwie, długopisach,  markerach, atramentu plamy po krwi, plamy organiczne.

Pranie mebli kanap Z IKEA

Częstym problem z który jest odczuwalny przez mieszkańców Legionowa. Jest pranie mebli narożników ze sklepu IKEA. Dlatego że materiał z jakiego są one uszyte jest wrażliwy na odbarwienia po wodzie i różnego typu napojach. Powodują one plamy na meblu kanapy czy nowego narożnika w naszym domu. Bardzo często klienci którzy dzwonią narzekają że nie wszystkie firmy czyszczące chce cię podjąć zlecenia mebli ikea. Niestety materiał z którym są one obszyte jest bardzo trudny do prania, ale  jest to możliwe do wykonania przez specjalistów.  Dysponujemy specjalistyczne środki do prania mebli tapicerki kanap które pozwalają nam jak najlepiej wyprać narożnik czy sofę . Czasami usunięcie wszystkich plam nie jest możliwe ,ale efekt końcowy jest zazwyczaj zadowalający dla naszych stałych klientów.

PRANIE Antyalergicznie MATERACY

Czyszczenie materacy antyalergicznie to bardzo często zamawiana usługa. Dlatego że w  naszych materacach w brew naszej świadomości jest sporo zabrudzeń typu alergeny i roztocza.  Przeróżnego rodzaju plamy organiczne niestety ciężkie  do usunięcia domowymi sposobami : krew, brud.mocz. Coraz więcej mieszkańców Legionowa ma problemy z alergią ,a 8 godzin podczas doby naszego życia przeznaczamy na sen. Warto więc dbać o higienę naszych materacy kanap łóżek i wersalek. Ponieważ do czyszczenia używamy specjalistycznych środków z atestami są one bezpieczne dla naszych pociech i nas samych. Radzą sobie one z różnego typu zabrudzeń m.in. organicznych. Więc zadbajmy o  nasze zdrowie, i regularnie pierzmy  materace kanapy w których znajdują się roztocza i alergeny. Żeby się ich pozbyć powinniśmy czyścić  kanapę tapczan czy materac co najmniej 1 raz w roku.

PRANIE FOTELIKÓW ORAZ WÓZKÓW DLA DZIECI

Obsługujemy dzielnice:Jabłonna, Legionowo, Nieporęt, Serock i Wieliszew
Nowy Dwór Mazowiecki,Mokotów, Ochota, Wola, Wilanów, Białołęka, Bemowo ,Żoliborz, Okęcie, Włochy ,Ursus, Miasteczko Wilanów, Marki, Kabaty, Młociny, Tarchomin, Łomianki, Piaseczno, Pruszków, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Magdalenka, Sękocin, Józefów, Ząbki, Sulejówek, Otwock, Karczew, Józefów, Międzylesie, Babice, Legionowo, Podkowa Leśna, Dziekanów Leśny, Grodzisk Mazowiecki, Łomianki, Praga, Radzymin, Wołomin, Kabaty, Jelonki, Służew, Okuniew, Wesoła, Janki, Nadarzyn, Saska Kępa, Śródmieście, Anin, Grochów, Gocław, Zalesie Dolne, Gocławek, Falenica, Serock, Lesznowola, Pilawa, Henryków-Urocze, Zalesie Górne, Ustanów, Chylice, Kanie, Komorów, Imielin, Mysiadło, Izabelin, Kobyłka, Augustówka, Wiązowna, Piastów.