żoliborz

 Pranie narożnika Żoliborz.

Zajmujemy się profesjonalnym czyszczenie obić mebli tapicerowanych narożników z alcantary, kanap i wersalek rogówek. Naszą specjalnością jest pranie kanap antyalergiczne z wyciąganiem roztoczy. Pranie tapicerki jest istotnym elementem w utrzymaniu czystości w dzielnicy Żoliborz. Meble tapicerowane są ładnym elementem też urządzania naszego mieszkania ale trzeba o nie dbać. Te dwa razy w roku jeśli są małe dzieci czy zwierzęta to warto sofę czy tapczan wyprać.

Asia

Jeśli tapicerki zostawiamy same sobie czyli nie odkurzamy ich regularnie i co jakiś czas nie pierzemy. Bród wnika w głąb mebla i  materiał na kanapie szybciej się wyciera. A zacieki po wylanych sokach też z pewnością ładnie nie wyglądają.

Często gdy przyjeżdża  Teściowa zabieramy się za porządki, czasem klient zamawia również pranie kanapy narożnej. Niekiedy jest już trochę za późno jeśli usługa wykonywana jest po pięciu latach a w domu był np.piesek.  Ale zawsze da cię coś zrobić jeśli fotel nie pozostał zniszczony.Czyszczenie tapicerki meblowej narożnika odplamianie gratis.

 Czyszczenie antyalergiczne.

Jesteśmy w stanie wyciągnąć wszelkiego rodzaju zabrudzenia alergeny kurzu pył z czyszczonej powierzchni materiału narożnika,sofy,wersalki czy fotela.Używając amerykańskich maszyn Kirby nie straszny jest nam żaden brud i roztocza wytrzepiemy mechanicznie wszystko co jest w gąbce mebli tapicerowanych i materacy.Zawsze po praniu można zaimpregnować meble aby dłużej cieszyć się z efektu blasku po naszym czyszczeniu kanap.Aby tak szybko brud w nie nie wnikał i przy kolejnym praniu można było łatwo pozbyć się wszelkich plam.Bo w końcu każdy mebel jak jest nowy ma impregnat,warto go nałożyć ponownie aby dłużej meble i sofy utrzymywały się czyste.Trzeba regularnie odkurzać nasze narożniki fotele i krzesła równie często jak dywany w tedy kurz w nie aż tak głęboko nie w niknie.Dłużej meble czy materace utrzymają się czyste.Cykl rozmnażania roztoczy jest co 30 dni.Dal tego warto raz w miesiącu odkurzyć wytrzepać materac czy kanapę szczególnie tam gdzie wypoczywamy podczas snu,jest tych alergenów tam najwięcej.

 

Wilanów pranie dywanów

pranie dywanów Miasteczko Wilanów

Pranie tapicerki mebli kanap Żoliborz.

Nasz konik to  pranie kanap, tapczanów,narożników krzeseł i materacy usługa antyalergiczna.  Perfekcja to nasza , szczególnie gdy widzimy zadowolenie naszych klientów. Podczas gdy dodatkowo widzimy  spektakularny efekt po  czyszczeniu tapicerki. Każda kanapa czy sofa może posiadać w sobie mnóstwo bakterii i drobnoustrojów. Dlatego warto regularnie sprzątać i myć nasze meble w salonie. Narożnik stoi często w centralnym miejscu w naszym domu. Tam najczęściej odpoczywamy, wspólnie z dziećmi. Jest to także wygodna przestrzeń, by po obcować z naszym pupilem, kotem czy psem.  Podobnie jest w przypadku tapicerki meblowej , również tam możemy znaleźć dużo drobnoustrojów, ponieważ dziennie siedzimy sporo czasu.

Pracujemy w całej Warszawie i okolicach.
Mokotów, Ochota, Wola, Pranie narożnika Wilanów, Białołęka, Bemowo ,Żoliborz, Okęcie, Włochy ,Ursus, Miasteczko Wilanów, Marki, Kabaty, Młociny, Tarchomin, Łomianki, Piaseczno, Pruszków, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Magdalenka, Sękocin, Józefów, Ząbki, Sulejówek, Otwock, Karczew, Józefów, Międzylesie, Babice, Legionowo, Podkowa Leśna, Dziekanów Leśny, Grodzisk Mazowiecki, Łomianki, Praga, Sadyba, , Radzymin, Wołomin, Kabaty, Jelonki, Służew, Okuniew, Wesoła, Janki, Nadarzyn, Saska Kępa, Śródmieście, Anin, Grochów, Gocław, Zalesie Dolne, Gocławek, Falenica, Serock, Lesznowola, Pilawa, Henryków-Urocze, Zalesie Górne, Ustanów, Chylice, Kanie, Komorów, Imielin, Mysiadło, Izabelin, Kobyłka, Augustówka, Wiązowna, Piastów. Pranie narożników wilanów