Rembertów

Zajmujemy  czyszczenie dywanów i mebli tapicerowanych w Rebertowie.

pranie dywanów rembertów warszawaMycie dywanów i wykładzin 5-10zł/m2
-narożników 90-150 zł
– kanapy/sofy 50-90 zł
Wypranie foteli wypoczynkowych 20-45 zł
Pranie tapicerki samochodowej 170-250zł
Trzepanie mechaniczne dywanów i wykładzin 3-5 zł/m2
Czyszczenie dywanów wełnianych
/z długim włosem 10-15 zł/m2

pranie narożników 90-150 zł

czyszczenie materacy z roztoczy
impregnacja dywanów, kanap, wykładzin
trzepanie mechaniczne wykładzin i materacy
czyszczenie tapicerki samochodowej
tapicerki meblowej
wyczyszczenie wózków dziecka 3W1

Używamy  sprzetu marki Karcher,Kirby i Bisell. Które sprawdzają się idealnie u klientów indywidualnych w mieszkaniach i domach jednorodzinnych. Tam gdzie do prania mamy dywany, wykładziny, kanapy czy krzesła. Używamy również większe maszyny marki Santoemma Taski i Ashbys do czyszczenia średnich, dużych powierzchni. Najczęściej używamy ich w biurach, przedszkolach. Posiadamy odkurzacze kolumnowe z elektroszczotką marki Karcher Kirby którymi odkurzamy czyszczone powierzchnie. Dzięki temu pozbywamy się nierozpuszczalnych zabrudzeń typu piasek, włosy,sierść itp.. Szorowarki jednotarczowce Duplex i obrotowe Numatic używamy do wstępnego rozpuszczenia zabrudzeń na dywanach i wykładzinach.

Obsługujemy dzielnice również dzielnice:
Mokotów, Wola, Wilanów,Ochota, Białołęka, Bemowo ,Żoliborz, Okęcie, Włochy ,Ursus, Miasteczko Wilanów, Marki, Kabaty, Młociny, Tarchomin, Łomianki, Piaseczno, Pruszków, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Magdalenka, Sękocin, Józefów, Ząbki, Sulejówek, Otwock, Karczew, Józefów.

Międzylesie, Babice, Legionowo, Podkowa Leśna, Dziekanów Leśny, Grodzisk Mazowiecki, Łomianki, Praga, Sadyba, , Radzymin, Wołomin, Kabaty, Jelonki, Służew, Okuniew, Wesoła,  Saska, Anin, Grochów, Gocław, Gocławek, Falenica, Serock, Lesznowola, Pilawa, Henryków-Urocze, Zalesie Górne, Ustanów, Chylice, Kanie,  Imielin, Mysiadło, Izabelin, Kobyłka, Augustówka, Wiązowna, Piastów.

Pozbywamy się podczas czyszczenia kurzu, plamy herbaty,kawy, soków i zanieczyszczenia organicznych.

Niestety przez to nasze meble tapicerowane kanapy tracą swój pierwotny wygląd. Co czyni je ,że z czasem stają się siedliskiem bakterii i alergenów.
Dlatego dzięki naszemu czyszczeniu tapicerki pozbędziemy się alergenów i drobnoustrojów. Nasz dom staje się czysty a Państwa sen będzie zdrowy i na prawdę odprężający.

Takie czyszczenie tapicerek narożników sof i foteli powinno się odbywać najlepiej regularnie raz w roku. Takim praniem usuwamy widoczne zabrudzenia z mebla kanapy czy krzesła ale także dbamy o zdrowe otoczenie. Dzięki temu pozbywając się kurzu,alergenów i roztoczy z naszych tapicerek. Pracujemy w Warszawie już ponad 15 lat stąd też posiadamy olbrzymie doświadczenie w praniu tapicerki meblowej i czyszczenie dywanów na Rembertowie.