Ochota

Pranie dywanów ochota mebli tapicerowanych kanap sof w warszawie.Czyszczenie tapicerki antyalergicznie z roztoczy Kirby. Jesteśmy profesjonalną firmą która działa już na rynku w Warszawie od 15 lat.

Pranie ekstrakcyjne jest najczęstszą metodą usuwania zanieczyszczeń z powierzchni tekstylnych i dywanowych. W skrócie polega na naniesieniu środka rozpuszczającego zanieczyszczenia, a następnie odessaniu go wraz z brudem za pomocą urządzenia ekstrakcyjnego. Metoda ta jest całkowicie bezpieczna dla czyszczonego dywanu, tapicerek meblowych jak i podłóg, ponieważ ekstrakcja nie powoduje przemoczenia tzw. (osnowy) dolnej części dywanu. Dzięki temu niewielka ilość wilgoci pozwala na szybkie schnięcie czyszczonej powierzchni.Pranie kanap ochota

Czyścimy wszelkiego rodzaju narożniki z alcantary ,bawełny czy poliestru w warszawie i okolicach. Więc naszą specjalnością jest pranie kanap antyalergiczne z wyciąganiem roztoczy.Jesteśmy w stanie wyciągnąć wszelkiego rodzaju zabrudzenia alergeny kurzu pył z czyszczonej powierzchni materiału narożnika,sofy,wersalki czy fotela.Używając amerykańskich maszyn Kirby nie straszny jest nam żaden brud i roztocza. Dlatego wytrzepiemy mechanicznie wszystko co jest w gąbce mebli tapicerowanych i materacy.pranie tapiceki meblowej krzeseł

Impregnacja dywanów mebli tapicerowanych.

Zawsze po praniu można zaimpregnować meble aby dłużej cieszyć się z efektu blasku po naszym czyszczeniu kanap.Aby tak szybko brud w nie nie wnikał i przy kolejnym praniu można było łatwo pozbyć się wszelkich plam.Bo w końcu każdy mebel jak jest nowy ma impregnat.Warto go nałożyć ponownie aby dłużej meble i sofy utrzymywały się czyste.Trzeba regularnie odkurzać nasze narożniki fotele i krzesła równie często jak dywany w tedy kurz w nie aż tak głęboko nie w niknie.Dłużej meble czy materace utrzymają się czyste.Cykl rozmnażania roztoczy jest co 30 dni.Dlatego warto raz w miesiącu odkurzyć wytrzepać materac czy kanapę. Szczególnie tam gdzie wypoczywamy podczas snu,jest tych alergenów tam najwięcej.  

Obsługujemy dzielnice:

Ewa

PRANIE DYWANÓW OCHOTA WARSZAWA  tel.514 696 551

Obsługujemy wszystkie dzielnice warszawy : Ochota, Wola, Wilanów, Białołęka, Bemowo ,Żoliborz, Mokotów. Włochy ,Ursus, Miasteczko Wilanów, Marki, Kabaty, Młociny.Piaseczno, Pruszków, Konstancin-Jeziorna, Góra .

Ząbki, Sulejówek, Otwock, Karczew, Józefów, Międzylesie, Babice, Legionowo, Podkowa Leśna, Dziekanów Leśny, Grodzisk Mazowiecki, Łomianki, Praga, Sadyba, , Radzymin, Wołomin, Kabaty, Jelonki, Służew, Okuniew, Wesoła, Janki, Nadarzyn.

Anin, Grochów, Gocław, Zalesie Dolne, Gocławek, Falenica, Serock, Lesznowola. Zalesie Górne, Ustanów, Chylice, Kanie, Komorów, Imielin, Mysiadło, Izabelin, Kobyłka, Augustówka, Wiązowna, Piastów.