Pranie tapicerki Komorów

Pranie tapicerki Komorów i okolice dojazd gratis

Pracujemy dla państwa przez 6 dni w tygodniu.  zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem tapicerki meblowej jak i samochodowej w Komorowie. Pierzemy dywany i wykładziny używając najnowszych technologii czyszczących na rynku. Używamy profesjonalne i specjalistyczne środki w branży pralniczej amerykańskich, Niemieckich i włoskich producentów.

 

Czyszczenie tapicerki meblowej i pranie tapicerki samochodowej jest ważna  dla zdrowia nas samych jak i bliskich.Dlaczego, posiadamy  małe dzieci czy zwierzaki w domu. A  zwierzątka często upodobały sobie meble takie jak  kanapy narożniki czy sofy,fotele. Zrozumiałą sprawą że każdy chce wypoczywać wygodnie np. w miękkiej tapicerce wersalki czy na dywanie.

My dorośli najczęściej jesteśmy odporni na te bakterie,  inaczej jest w przypadku naszych małych  dzieci. Raczkowanie po brudnym dywanie pełnym kłaków kurzu i piachu. Nie jest oczywiście dla nich zdrowe to doskonała okazja do zarażenia się dosłownie wszystkim. Natomiast  dzięki  regularnej pielęgnacji  naszym zabiegom profesjonalnego  prania tapicerki kanap i narożników w salonach możemy zminimalizować zagrożenie.  Dywany zawsze chłoną najwięcej warto więc przynajmniej 2 razy do roku profesjonalnie je wyprać a raz na miesiąc trzepać:).pranie dywanów Komorów
Czyszczenie dywanów i pranie tapicerki sof i kanap powinno odbywać się regularnie. Posiadając małe dzieci i zwierzęta nasi stali klienci zamawiają z pewnością częściej pranie dywanów i mebli kanap  w Komorowie. Polecamy zwiększenie częstotliwości pranie kanap wersalki i dywanów wraz z zachowaniem innych zasad higieny.

Dywany można podzielić na różne rodzaje ze składem runa. Wykonujemy czyszczenie dywanów polipropylenowych, akrylowych, wiskozowych, bawełnianych, wełnianych, poliestrowych. Każde zlecenie prania powinno  zostać wykonane z użyciem stosownej technologii i z odpowiednimi środkami. Nie każdy z państwa wie jaki posiada dywan w salonie czy sypialni. Dlatego nasz pracownik posiadający ogromne doświadczenie czyszczenia jest w stanie to ocenić nawet gdy nie ma metki pod dywanem. Bardzo dużo społeczeństwa obecnie boryka się z różnego rodzajami alergii i uczuleń. Dlatego nie zawsze wskazane są dywany akrylowe , bawełniane, wełniane i dywany wiskozowe.

Czyszczenie materaca sypialnianego Komorów

Pranie materacy antyalergiczne Kirby w Komorowie.Czasami ucinamy sobie  małą drzemkę bezpośrednio na materacu, siadamy w stroju roboczym ubraniem.  A w sypialni na materacu spędzamy śpimy całą noc , więc warto zadbać o jego czystość i higienę. Wykonując pranie materaca  mamy pewność, że powierzchnia wymyta, na której śpimy jest czysta bez roztoczy higieniczna. Czyszczenie materacy sypialnianych wykonujemy z użyciem  najnowszych technologii Kirby i dedykowanymi do tego środkami. Mamy w ofercie specjalistyczne czyszczenie antyalergiczne materacy z roztoczy.

Materace w łóżeczkach dziecięcych powinny mieć zdejmowane pokrowce.  Dzięki temu łatwiej jest utrzymać czystość łóżka i jest to sporo prostsze. Jeśli łóżeczko dziecięce ma zdejmowany pokrowiec można go swobodnie zdjąć i wyprać często w pralce.

Pranie tapicerki Komorów meblowej i samochodowej

Obsługujemy dzielnice:
Komorów ,Pruszków, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Magdalenka, Sękocin, Józefów, Ząbki, Sulejówek, Otwock, Karczew, Józefów, Międzylesie, Babice, Legionowo, Podkowa Leśna, Dziekanów Leśny, Grodzisk Mazowiecki, Łomianki, Radzymin, Wołomin, Kabaty, Jelonki, Służew, Okuniew, Wesoła, Janki, Nadarzyn, Saska Kępa, Śródmieście, Anin, Grochów, Gocław, Zalesie Dolne, Gocławek, Falenica, Serock, Lesznowola, Pilawa, Henryków-Urocze, Zalesie Górne, Ustanów, Chylice, Kanie,  Izabelin, Kobyłka, Augustówka, Wiązowna, Piastów.Mokotów, Ochota, Wola, Wilanów, Białołęka, Bemowo ,Żoliborz, Okęcie, Włochy ,Ursus, Miasteczko Wilanów, Marki, Kabaty, Młociny, Tarchomin, Łomianki,

 środki i Sprzęt których używamy pochodzą od wiodących i światowych producentów.

Numatic  Wielkiej Brytanii w 1969 roku zajmująca się głównie projektowaniem i produkcją domowych, przemysłowych urządzeń do czyszczenia.
Sebo
  Karcher również niemiecka firma  założona w 1978 roku. Zajmuje się produkcją odkurzaczy określanych jako pionowe  Kirby, które stosowane są po dziś w użytku.