PRANIE kanap i narożników

Pranie kanap i narożników w całej warszawie

Czyścimy wszelkiego rodzaju   z alcantary ,bawełny czy poliestru w warszawie i okolicach.Naszą specjalnością jest pranie kanap antyalergiczmie z wyciąganiem roztoczy.Jesteśmy w stanie wyciągnąć wszelkiego rodzaju zabrudzenia pranie kanap i narożników. Walczymy z  alergenami kurzu pyłem z czyszczonej powierzchni materiału narożnika,sofy,wersalki czy fotela.Używając amerykańskich maszyn Kirby. Nie straszny jest nam żaden brud i roztocza wytrzepiemy mechanicznie. Wszystko co jest w gąbce mebli tapicerowanych i materacy.Zawsze po praniu można zaimpregnować meble aby dłużej cieszyć się z efektu blasku po naszym czyszczeniu kanap.

pralnia dywanów

Takie meble jak narożniki sofy to często ważne  miejsca w naszych mieszkaniach. Często to nasza wizytówka w domu. Warto dbać aby nasi najbliżsi odpoczywali na czystej, kanapie bez zabrudzeń sierści i  plam.

Efekt po czyszczeniem kanapy super.

 

   Impregnacja

Oferujemy profesjonalną impregnację mebli tapicerki kanap, czyli tzw.powłokę ochronną, którą nanosimy na mebel. Aby tak szybko brud w nie nie wnikał . Dzięki temu przy kolejnym praniu można było łatwo pozbyć się wszelkich plam. Bo w końcu każdy mebel jak jest nowy ma impregnat. Warto go nałożyć ponownie aby dłużej meble i sofy utrzymywały się czyste. Trzeba regularnie odkurzać nasze narożniki  i krzesła równie często jak dywany. W tedy kurz w nie aż tak głęboko nie w niknie. Dłużej meble czy materace utrzymają się czyste.Cykl rozmnażania roztoczy jest co 30 dni.Dal tego warto raz w miesiącu odkurzyć wytrzepać materac . Jak i kanapę szczególnie tam gdzie wypoczywamy podczas snu,jest tych alergenów tam najwięcej. 

 

Fotolia_142489486_Subscription_Monthly_M.jpg

Pranie kanap i narożników warszawa w raz funkcją mechanicznego trzepania. Maszyna Kirby jest godne polecenia dla osób z alergią na kurz,pył czy też roztocza.Jesteśmy w stanie z pomocą ekstrakcyjnego prania karcher pozbyć się wszelkich zabrudzeń  mebli tapicerowanych .Jesteśmy w stanie wyczyścić nawet najbardziej zabrudzone krzesła czy fotele w jadalni.Pierzemy fotele biurowe obrotowe w warszawie.Zdjęcie wyżej przedstawia efekt prania jasnej tapicerki w aucie na Mokotowie.

         Wykonujemy mechaniczne pranie wykładzin biurowych które są często mocno zabrudzone i jesteśmy w stanie przywrócić im świeżość i pozbyć się alergenów . Warto przynajmniej 2 razy w roku prac dywany czy wykładziny również w przedszkolach,wykonujemy te usługi najczęściej w wakacje i ferie.Pranie wykładzin w warszawie wykonywane jest 24 h.