PRANIE kanap i narożników

Pranie kanap i narożników w całej warszawie

Czyścimy wszelkiego rodzaju   z alcantary ,bawełny czy poliestru w warszawie i okolicach.Naszą specjalnością jest pranie kanap antyalergiczmie z wyciąganiem roztoczy.Jesteśmy w stanie wyciągnąć wszelkiego rodzaju zabrudzenia pranie kanap i narożników. Walczymy z  alergenami kurzu pyłem z czyszczonej powierzchni materiału narożnika,sofy,wersalki czy fotela.Używając amerykańskich maszyn Kirby. Nie straszny jest nam żaden brud i roztocza wytrzepiemy mechanicznie. Wszystko co jest w gąbce mebli tapicerowanych i materacy.Zawsze po praniu można zaimpregnować meble aby dłużej cieszyć się z efektu blasku po naszym czyszczeniu kanap.

pralnia dywanów

Takie meble jak narożniki sofy to często ważne  miejsca w naszych mieszkaniach. Często to nasza wizytówka w domu. Warto dbać aby nasi najbliżsi odpoczywali na czystej, kanapie bez zabrudzeń sierści i  plam.

Efekt po czyszczeniem kanapy super.

 

   Impregnacja Hydrofobowa tapicerki i dywanów

Po wyczyszczeniu  tapicerki lub dywanów nakładamy specjalną warstwę hydrofobową, która pozostaje na  materiale kanapy czy dywanu. Dzięki temu  chroni go przed szybkim ponownym zabrudzeniem. Stosujemy najskuteczniejszy na rynku preparat którego cena jest duża,ale i jej skuteczność zadowalająca. Oferujemy profesjonalną impregnację mebli tapicerki kanap, czyli tzw.powłokę ochronną, którą nanosimy na mebel. Aby tak szybko brud w nie nie wnikał . Dzięki temu przy kolejnym praniu można było łatwo pozbyć się wszelkich plam. Bo w końcu każdy mebel jak jest nowy ma impregnat. Warto go nałożyć ponownie aby dłużej meble i sofy utrzymywały się czyste. Trzeba regularnie odkurzać nasze narożniki  i krzesła równie często jak dywany. W tedy kurz w nie aż tak głęboko nie w niknie. Dłużej meble czy materace utrzymają się czyste.Cykl rozmnażania roztoczy jest co 30 dni.Dal tego warto raz w miesiącu odkurzyć wytrzepać materac . Jak i kanapę szczególnie tam gdzie wypoczywamy podczas snu,jest tych alergenów tam najwięcej. 

 

Fotolia_142489486_Subscription_Monthly_M.jpg

Pranie kanap i narożników warszawa w raz funkcją mechanicznego trzepania. Maszyna Kirby jest godne polecenia dla osób z alergią na kurz,pył czy też roztocza.Jesteśmy w stanie z pomocą ekstrakcyjnego prania karcher pozbyć się wszelkich zabrudzeń  mebli tapicerowanych .Jesteśmy w stanie wyczyścić nawet najbardziej zabrudzone krzesła czy fotele w jadalni.Pierzemy fotele biurowe obrotowe w warszawie.Zdjęcie wyżej przedstawia efekt prania jasnej tapicerki w aucie na Mokotowie.

         Wykonujemy mechaniczne pranie wykładzin biurowych które są często mocno zabrudzone i jesteśmy w stanie przywrócić im świeżość i pozbyć się alergenów . Warto przynajmniej 2 razy w roku prac dywany czy wykładziny również w przedszkolach,wykonujemy te usługi najczęściej w wakacje i ferie.Pranie wykładzin w warszawie wykonywane jest 24 h.

Szybki kontakt pralnia tapicerki i dywanów  507 945 458 Paweł.Eko pranie