Cennik prania

Cennik prania dywanów i tapicerki meblowej kanap narożników  naszej firmy eko pranie Warszawa. Bez ukrytych kosztów, zadzwoń a doradzimy  jaką metodą wyczyścić skutecznie twoją kanapę czy dywan.Mamy  Bezpłatny dojazd i Odplamianie również gratis. Szybkie  Wolne terminy na czyszczenie tapicerki, również wykładzin biurowych mamy czasem z dnia na dzień. Nie kiedy się zdarza, że  możemy znaleźć wyjątkowych sytuacjach okienko dla klienta w nagłych sytuacjach na pranie tapicerki kanapy cena*.

cennik prania tapicerki meblowej sofy narożnika czy kanapy i dywanów

Mieszkanie prywatne dezynfekcja ozon od 200 zł .Ozonowanie kanap Warszawa.Świadczymy Usługi Expresowe prania tapicerki cena 24H + 40 % Ceny uzależnione od zabrudzenia czyszczonej powierzchni i nakładu pracy naszego personelu. Dokonujemy wszelkich starań aby  klienci z naszego prania tapicerki byli zadowoleni i polecali nas znajomym. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług czyszczących. Cennik prania dywanów  wykładzin 12-18zł m2Ozonowanie dywanów 15

     Pranie dywanów w pralni na wskroś – od 25zł m2

Impregnacja tapicerki  wykładzin dywanów + 5m zł

Czyszczenie narożnika kuchennego    -od 70- 120 zł

Cennik Pranie tapczanu  –  110zł

Czyszczenie sofy (amerykanka)  od 90 -140 zł

Pranie łózka z wezgłowiem  od  110 zł

cennik pranie kanapy z alcantary

 od 140 zł

pranie kanapy + impregnacja

od 140zł  kanapa

pranie kanapy + anty-alergen

od 160 zł kanapa

pranie kanapy

czyszczenie fotela i impregnacja od 60 zł fotel
czyszczenie rogówki+ impregnacjapranie narożnika warszawa

od  170 zł narożnik

pranie tapicerki sofy wersalki

od 90

 pranie sofy z alcantary + ozonowanie

150 zł

pranie sofy + impregnacja (Karcher)

od 100 zł

pranie tapicerki sofy + ozonowanie

od 120 zł

Pranie narożnika warszawa cena

Cennik prania wykładzin biurowych .

Pranie wykładzin

0 – 60 m2     7 zł/m2

60 – 100 m2   6,5zł/m2

100 – 200 m2   6 zł/m2

200 – 500 m2   5-8 zł/m2

500 – 1000 m2 3-5 zł/m2

  • Stosujemy najskuteczniejsze środki Kirby Prochem,  TMF, HydraMaster, Chemspec,Global. Dodatkowo są bezpieczne dla dzieci, alergików i pupili domowych
  • Odplamiacze dobieramy indywidualnie danej tapicerki i zabrudzenia.  Wykorzystujemy całą gamę produktów   do usuwania plam, neutralizacji lub dezynfekcji;
  • Profesjonalny sprzęt z podgrzewaczem wody zapewniający najwyższą  jakość prania kanapy Warszawa. Roztwór z wodą jest podgrzewany nawet do 70 stopni Celsjusza! Tak wysoka temperatura jest niezbędna do usunięcia plam i alergenów w Materach.
  • Wentylatory  do suszenia tapicerki po praniu dr-ipod.
  • Działamy na rynku od 2009 r która wystawia faktury;
  • Udzielamy 3-dniowej gwarancji na czyszczenie kanap i dywanów . Każde zlecenie traktujemy poważnie, co przekłada się na najwyższą jakość.
  • Pracujemy z : klientami indywidualnymi,  instytucjami publicznymi.firmy,biura,przedszkola,szkoły,szpitale.
Czyszczenie ekstrakcyjne Ashbys sensi Karcherem.

Jednak obecnie jest najczęstszą metodą usuwania zanieczyszczeń z powierzchni tekstylnych tapicerki mebli i dywanowych.   Dlatego metoda ta jest całkowicie bezpieczna dla czyszczonej wykładziny, tapicerki  jak i podłóg w domu. Ekstrakcja również nie powoduje przemoczenia spodu dywanu czy wykładziny. Czyszczenie  dywanów i wykładzin oraz mebli tapicerowanych odbywa się w domu bądź w firmie naszych klientów.

Pranie Tapicerki dla dzieci wózków dziecięcych
cennik prania

Wózek dziecięcy  150 zł szt.

Fotelik samochodowy 100 zł szt.

Spacerówka i Gondola 300zł szt.

Wózek 3 W 1                   400 zł szt.

Czyszczenie pluszaków ,drapaków ,walizek  cena ustalana indywidualnie .Ozonowanie mebli Warszawa od 70   .

Narożnik to mebel w kształcie litery L lub U.Najczęściej są to 2 lub 3 połączone ze sobą kanapy plus puf. Cena prania narożnika to 200 zł dotyczy kanapy standardowej wielkości L z trzema poduszkami w komplecie.

 

Pranie wersalki + ozonowanie  140 zł

Czyszczenie  krzesła 30 zł

Pranie foteli od 50 zł

Profesjonalne czyszczenie foteli warszawa cena

kanapy skórzanej  250 zł

Czyszczenie narożnika skórzanego 350 zł

Pranie narożnika warszawa

pranie narożnika skórzanego

Mycie foteli skórzanych – od 60 zł

pranie tapicerki mebli cennik warszawa

Pranie tapicerki samochodowej + ozonowanie środka*- 450 zł

Czyszczenie całego wnętrza samochodowego – od 350

Pranie samochodu 7osobowego/ Van – 450 zł

czyszczenie małego auta  fotele 200

Mycie podsufitki w samochodzie 120 zł

Czyszczenie dywaników  samochodowych 70 zł

pranie całej tapicerki meblowej przyczepy kempingowej

od 350 zł / kpl.

cena pranie tapicerki meblowej domek holenderski

od 450 zł / kpl.

pranie  stołów bilardowych

cena do uzgodnienia

cena czyszczenie drapaków dla kotów

od 30 zł / drapak

Ozonowanie pomieszczeń     biurowych                                                            od 200 zł

Dodaj opinie na naszym Facebooku lub Google maps  i zyskaj do 10 % rabatu na nasze usługi.

LIKWIDUJEMY zapachy; dymu,moczu,zwierzęce pies,kot i innych
z różnego typu włókien poliestrowych,sztucznych oraz naturalnych .

IMPREGNUJEMY   Zawsze gdy klient chce dłużej mieć świeżą i czystą  tapicerkę sofy,fotela ,narożnika warszawa,kanapy lub dywanu czy wykładziny.

Watro użyć zabezpieczenia przeciw zabrudzeniu, specjalny impregnat który tworzy ochronę powierzchni narożnika czy dywanu.
Stosujemy SYSTEM ekologiczny bezpieczny dla alergików dzieci i zwierząt! Zostawiamy przyjemny zapach  po praniu i czyste meble i pachnące dywany.


PODSTAWOWA zasada jaka przyświeca naszej firmę to regularne usługi czyszczenia mebli tapicerowanych i dywanów u naszych stałych klientów.

Zdajemy sobie sprawę, wszyscy nasi klienci  oczekują jak najlepszego efektu prania tapicerki rozsądną cenę. Co prawda w cale nie jest tak proste, czyszczenie kanapy czy dywanu nie jest łatwym procesem. O czym nie raz przekonały się nasze klientki które nie raz same zapierały sofę i zostały zacieki. Dlatego trzeba posiadać mieć dużą wiedzę na temat materiałów tapicerki jak i  środków chemicznych. Aby móc zdecydować się na najbardziej optymalną technikę czyszczenia do odpowiedniego rodzaju  obicia tapicerki. Przez te 15 lat pracy testowaliśmy wiele różnych środków więc jesteśmy w stanie wyprać kanapę czy dywan.  Optymalny cennik prania tapicerki ,dywanów wykładzin biurowych Warszawie z dojazdem zawsze gratis.

Przedstawiona oferta w witrynie oraz przedstawiony cennik Eko pranie kanapy dywanów Warszawa mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Pierzemy wykładziny, dywany, tapicerki meblowe i  od 15 lat.
cennik pranie tapicerki

Profesjonalne pranie tapicerki mebli w warszawie niskie ceny dojazd free.

Do zlecenia zawsze podchodzimy indywidualnie i staramy się wypaść jak najlepiej. Jesteśmy legalnie działającą firmą wystawiamy faktury.Tanie pranie tapicerki Warszawa.Dojazd zawsze bezpłatny.

Ceny prania Tapicerki mebli i  dywanów uzależnione od stanu zabrudzenia danej powierzchni czyszczenia.Zapraszamy do zadawania trudnych pytań i zamawiania zleceń. Nasza firma oferuje pranie powierzchni z wszystkich materiałów.Pracujemy najnowszym sprzętem Taski,Kirby, karcher Garwolin i używamy środków ekologicznych do prania tapicerki meblowej czy dywanów. Świadcząc usługi prania tapicerki i dywanów wykorzystujemy nowoczesne i bezpieczne technologie dla środowiska i naszych najbliższych.

Wykonujemy profesjonalne pranie wykładzin biurowych w Warszawie i okolicach. Pierzemy dużo dywanów i mebli Wystarczy spojrzeć na nasze realizacje i ocenić efekty naszych prac czyszczenia wykładzin  czy dywanów.

Wszystkie usługi wykonujemy tylko  profesjonalnymi  środkami  i sprzętem firmy  Ashbys Karcher Taski Tersus.Ozonowanie Warszawa CERTYFIKOWANE ŚRODKI .Ceny  prania zawsze mamy z cennika ,Telefonicznie zawsze można wcześniej umówić cenne na czyszczenie kanapy i dywanu w warszawie.
Piotr  507 945 458

Nasza firma dlatego nie ma żadnych dopłat, opłat i innych dodatkowych ukrytych kosztów na usługi czyszczenia tapicerki. Zawsze staramy umówić koszty usługi telefonicznie po otrzymaniu informacji o stanie zabrudzeń i wielkości zabrudzeń, Również  nie pobieramy żadnych opłat za dojazd do naszych Klientów. Realizujemy usługi na terenie Warszawy i wszystkich okolic bezpłatny dojazd. Dlatego wykonujemy zlecenia w całej Warszawie i okolicach 0d 140 zł.

cennik prania tapicerki meblowej

Zapraszamy osoby prywatne jak i firmy  na pranie tapicerki Warszawa cena. Zapraszamy do wysłania zdjęć z zabrudzonymi meblami kanap , wtedy zrobimy dokładną wycenę prania tapicerki narożnika czy dywanu. Gwarantujemy, że do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższym profesjonalizmem.  Wykonujemy indywidualne techniki rozwiązania, w optymalny sposób w zależności o zabrudzeń i  potrzeb.  Gdy zlecą nam Państwo pranie tapicerki mebli : kanapy, narożnika lub  innego mebla tapicerowanego. Zawsze stajemy na wysokości zadania i czyścimy go do zadowalającego efektu czystej kanapy sprawdź  galerię z realizacjami.   Zlecenie  w naszej firmie zawsze wykonane zostanie szybko i profesjonalnie z użyciem skutecznych i eko- środków oraz w atrakcyjnej cenie.

pranie.kanap.warszawa24@gmail.com   Szybki kontakt wystarczy wysłać zdjęcia tapicerki lub dywanu, abyśmy mogli zrobić wycenę mebla lub Sms

507 945 458 Paweł Osucha Eko Perfekt Pranie