Cennik prania

Cennik prania dywanów i tapicerki kanap narożników  naszej firmy. Dlatego dojazd do klienta jest zawsze Bezpłatny i Odplamianie gratis. Szybkie  Wolne terminy na czyszczenie tapicerki, również wykładzin mamy z dnia na dzień. Nie kiedy się zdarza, że  możemy znaleźć wyjątkowych sytuacjach okienko dla klienta w nagłych sytuacjach na pranie tapicerki kanapy cena*.

CENNIK-04.png

Świadczymy Usługi Expresowe prania tapicerki cena 24H + 40 % Ceny uzależnione od zabrudzenia czyszczonej powierzchni i nakładu pracy naszego personelu. Dokonujemy wszelkich starań aby  klienci z naszego prania tapicerki byli zadowoleni i polecali nas znajomym. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług czyszczących. Cennik prania dywanów  wykładzin 10-15 zł m2

     Pranie dywanów w pralni – od 20zł m2

Impregnacja tapicerki  wykładzin dywanów + 3 m zł

Czyszczenie narożnika kuchennego    -od 70- 120 zł

Cennik Pranie tapczanu  – od 60 – 90zł

Czyszczenie sofy (amerykanka)  od 90 -120 zł

Pranie łózka z wezgłowiem  120 zł

cennik pranie kanapy z alcantary

 150zł kanapa

pranie kanapy + impregnacja

od 140zł  kanapa

pranie kanapy + anty-alergen

od 160 zł kanapa

pranie kanapy

czyszczenie fotela i impregnacja od 60 zł fotel
czyszczenie rogówki+ impregnacjapranie narożnika warszawa

od  180 zł narożnik

pranie tapicerki sofy wersalki

od 60 zł

 pranie sofy z alkantary

od 90zł

pranie narożnika Praga warszawapranie sofy + impregnacja (Karcher)

od 100 zł

pranie tapicerki sofy + antyalergiczne

od 120 zł

 

Czyszczenie ekstrakcyjne Karcherem.

Jednak obecnie jest najczęstszą metodą usuwania zanieczyszczeń z powierzchni tekstylnych tapicerki mebli i dywanowych.   Dlatego metoda ta jest całkowicie bezpieczna dla czyszczonej wykładziny, tapicerki  jak i podłóg w domu. Ekstrakcja również nie powoduje przemoczenia spodu dywanu czy wykładziny. Czyszczenie  dywanów i wykładzin oraz mebli tapicerowanych odbywa się w domu bądź w firmie naszych klientów.

Pranie Tapicerki dla dzieci wózków dziecięcych
cennik prania

Wózek dziecięcy  120 zł szt.

Fotelik samochodowy 80 zł szt.

Spacerówka i Gondola 250 zł szt.

Wózek 3 W 1                   350 zł szt.

Czyszczenie pluszaków ,drapaków ,walizek  cena ustalana indywidualnie .

Narożnik to mebel w kształcie litery L lub U.Najczęściej są to 2 lub 3 połączone ze sobą kanapy plus puf. Cena prania narożnika to 150 zł dotyczy kanapy standardowej wielkości L.

cennik prania dywanów warszawa

Pranie wersalki od 70 zł

Czyszczenie  krzesła 6-15 zł

Pranie foteli od 40 zł

Profesjonalne czyszczenie foteli warszawa cena

kanapy skórzanej  180 zł

Czyszczenie narożnika skórzanego  200 zł

Pranie narożnika warszawa

pranie narożnika skórzanego

Mycie foteli skórzanych – od 60 zł

pranie tapicerki mebli cennik warszawa

Pranie tapicerki samochodowej – od 180 zł

Czyszczenie całego wnętrza samochodowego – od 270 zł

Pranie samochodu 7osobowego/ Van – od 320 zł

czyszczenie małego auta  fotele 150 zł

Mycie podsufitki w samochodzie 50 zł

Czyszczenie dywaników  samochodowych 60 zł

pranie całej tapicerki meblowej przyczepy kempingowej

od 250 zł / kpl.

cena pranie tapicerki meblowej domek holenderski

od 350 zł / kpl.

pranie  stołów bilardowych

cena do uzgodnienia

cena czyszczenie drapaków dla kotów

od 30 zł / drapak

Dodaj opinie na naszym Facebooku lub Google maps  i zyskaj do 10 % rabatu na nasze usługi.

LIKWIDUJEMY zapachy; dymu,moczu,zwierzęce pies,kot i innych
z różnego typu włókien poliestrowych,sztucznych oraz naturalnych .Pranie narożnika warszawa cena

IMPREGNUJEMY   Zawsze gdy klient chce dłużej mieć świeżą i czystą  tapicerkę sofy,fotela ,narożnika warszawa,kanapy lub dywanu czy wykładziny.

Watro użyć zabezpieczenia przeciw zabrudzeniu, specjalny impregnat który tworzy ochronę powierzchni narożnika czy dywanu.
Stosujemy SYSTEM ekologiczny bezpieczny dla alergików dzieci i zwierząt! Zostawiamy przyjemny zapach  po praniu i czyste meble i pachnące dywany.


PODSTAWOWA zasada jaka przyświeca naszej firmę to regularne usługi czyszczenia mebli tapicerowanych i dywanów u naszych stałych klientów.
Cennik prania tapicerki samochodowej w Warszawie

pranie tapicerki

 

Zdajemy sobie sprawę, wszyscy nasi klienci  oczekują jak najlepszego efektu prania tapicerki rozsądną cenę. Co prawda w cale nie jest tak proste, czyszczenie kanapy czy dywanu nie jest łatwym procesem. O czym nie raz przekonały się nasze klientki które nie raz same zapierały sofę i zostały zacieki. Dlatego trzeba posiadać mieć dużą wiedzę na temat materiałów tapicerki jak i  środków chemicznych. Aby móc zdecydować się na najbardziej optymalną technikę czyszczenia do odpowiedniego rodzaju  obicia tapicerki. Przez te 15 lat pracy testowaliśmy wiele różnych środków więc jesteśmy w stanie wyprać kanapę czy dywan.  Optymalny cennik prania tapicerki i dywanów w Warszawie z dojazdem zawsze gratis.

Pierzemy wykładziny, dywany, tapicerki meblowe i  od 15 lat.
cennik pranie tapicerki

Profesjonalne pranie tapicerki mebli w warszawie niskie ceny dojazd free.

Do zlecenia zawsze podchodzimy indywidualnie i staramy się wypaść jak najlepiej. Jesteśmy legalnie działającą firmą wystawiamy faktury.Tanie pranie tapicerki Warszawa.Dojazd zawsze bezpłatny.

Ceny prania Tapicerki mebli i  dywanów uzależnione od stanu zabrudzenia danej powierzchni czyszczenia.Zapraszamy do zadawania trudnych pytań i zamawiania zleceń. Nasza firma oferuje pranie powierzchni z wszystkich materiałów.Pracujemy najnowszym sprzętem Taski,Kirby, karcher i używamy środków ekologicznych do prania tapicerki meblowej czy dywanów. Świadcząc usługi prania tapicerki i dywanów wykorzystujemy nowoczesne i bezpieczne technologie dla środowiska i naszych najbliższych.

Wszystkie usługi wykonujemy tylko  profesjonalnymi  środkami  i sprzętem firmy Karcher Taski Tersus.CERTYFIKOWANE ŚRODKI .Ceny  prania zawsze mamy z cennika ,Telefonicznie zawsze można wcześniej umówić cenne na czyszczenie kanapy i dywanu w warszawie.
Piotr  507 945 458

Nasza firma dlatego nie ma żadnych dopłat, opłat i innych dodatkowych ukrytych kosztów na usługi czyszczenia tapicerki. Zawsze staramy umówić koszty usługi telefonicznie po otrzymaniu informacji o stanie zabrudzeń i wielkości zabrudzeń, Również  nie pobieramy żadnych opłat za dojazd do naszych Klientów. Realizujemy usługi na terenie Warszawy i wszystkich okolic bezpłatny dojazd. Dlatego wykonujemy zlecenia w całej Warszawie i okolicach od kwoty 100 zł netto.

cennik prania tapicerki meblowej

Zapraszamy osoby prywatne jak i firmy  Podano ceny netto PLN. Zapraszamy do wysłania zdjęć z zabrudzonymi meblami kanap , wtedy zrobimy dokładną wycenę prania tapicerki narożnika czy dywanu. Gwarantujemy, że do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższym profesjonalizmem.  Wykonujemy indywidualne techniki rozwiązania, w optymalny sposób w zależności o zabrudzeń i  potrzeb.  Gdy zlecą nam Państwo pranie tapicerki mebli : kanapy, narożnika lub  innego mebla tapicerowanego. Zawsze stajemy na wysokości zadania i czyścimy go do zadowalającego efektu czystej kanapy sprawdź  galerię z realizacjami.   Zlecenie  w naszej firmie zawsze wykonane zostanie szybko i profesjonalnie z użyciem skutecznych i eko- środków oraz w atrakcyjnej cenie.

pranie.kanap.warszawa24@gmail.com   Szybki kontakt wystarczy wysłać zdjęcia tapicerki lub dywanu, abyśmy mogli zrobić wycenę mebla lub Sms 507945458