Cennik prania

Cennik prania dywanów i tapicerki kanap narożników  naszej firmy eko pranie Warszawa. Mamy między innymi dlatego dojazd do klienta  zawsze Bezpłatny i Odplamianie gratis. Szybkie  Wolne terminy na czyszczenie tapicerki, również wykładzin mamy czasem z dnia na dzień. Nie kiedy się zdarza, że  możemy znaleźć wyjątkowych sytuacjach okienko dla klienta w nagłych sytuacjach na pranie tapicerki kanapy cena*.

CENNIK prania tapicerki

Mieszkanie prywatne dezynfekcja ozon od 200 zł .Ozonowanie kanap Warszawa.Świadczymy Usługi Expresowe prania tapicerki cena 24H + 40 % Ceny uzależnione od zabrudzenia czyszczonej powierzchni i nakładu pracy naszego personelu. Dokonujemy wszelkich starań aby  klienci z naszego prania tapicerki byli zadowoleni i polecali nas znajomym. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług czyszczących. Cennik prania dywanów  wykładzin 10-15 zł m2Ozonowanie dywanów 10

     Pranie dywanów w pralni – od 20zł m2

Impregnacja tapicerki  wykładzin dywanów + 5m zł

Czyszczenie narożnika kuchennego    -od 70- 120 zł

Cennik Pranie tapczanu  – od 60 – 90zł

Czyszczenie sofy (amerykanka)  od 90 -120 zł

Pranie łózka z wezgłowiem  130 zł

cennik pranie kanapy z alcantary

 150zł kanapa

pranie kanapy + impregnacja

od 140zł  kanapa

pranie kanapy + anty-alergen

od 160 zł kanapa

pranie kanapy

czyszczenie fotela i impregnacja od 60 zł fotel
czyszczenie rogówki+ impregnacjapranie narożnika warszawa

od  180 zł narożnik

pranie tapicerki sofy wersalki

od 70 zł

 pranie sofy z alcantary + ozonowanie

150 zł

pranie sofy + impregnacja (Karcher)

od 100 zł

pranie tapicerki sofy + ozonowanie

od 120 zł

Pranie narożnika warszawa cena

Czyszczenie ekstrakcyjne Karcherem.

Jednak obecnie jest najczęstszą metodą usuwania zanieczyszczeń z powierzchni tekstylnych tapicerki mebli i dywanowych.   Dlatego metoda ta jest całkowicie bezpieczna dla czyszczonej wykładziny, tapicerki  jak i podłóg w domu. Ekstrakcja również nie powoduje przemoczenia spodu dywanu czy wykładziny. Czyszczenie  dywanów i wykładzin oraz mebli tapicerowanych odbywa się w domu bądź w firmie naszych klientów.

Pranie Tapicerki dla dzieci wózków dziecięcych
cennik prania

Wózek dziecięcy  120 zł szt.

Fotelik samochodowy 80 zł szt.

Spacerówka i Gondola 250 zł szt.

Wózek 3 W 1                   350 zł szt.

Czyszczenie pluszaków ,drapaków ,walizek  cena ustalana indywidualnie .Ozonowanie mebli Warszawa od 70   .

Narożnik to mebel w kształcie litery L lub U.Najczęściej są to 2 lub 3 połączone ze sobą kanapy plus puf. Cena prania narożnika to 150 zł dotyczy kanapy standardowej wielkości L.

cennik prania dywanów warszawa

Pranie wersalki + ozonowanie od 80 zł

Czyszczenie  krzesła 25 zł

Pranie foteli od 40 zł

Profesjonalne czyszczenie foteli warszawa cena

kanapy skórzanej  180 zł

Czyszczenie narożnika skórzanego 300 zł

Pranie narożnika warszawa

pranie narożnika skórzanego

Mycie foteli skórzanych – od 60 zł

pranie tapicerki mebli cennik warszawa

Pranie tapicerki samochodowej + ozonowanie środka*- od 250 zł

Czyszczenie całego wnętrza samochodowego – od 270 zł

Pranie samochodu 7osobowego/ Van – 400 zł

czyszczenie małego auta  fotele 170 zł

Mycie podsufitki w samochodzie 70 zł

Czyszczenie dywaników  samochodowych 70 zł

pranie całej tapicerki meblowej przyczepy kempingowej

od 250 zł / kpl.

cena pranie tapicerki meblowej domek holenderski

od 350 zł / kpl.

pranie  stołów bilardowych

cena do uzgodnienia

cena czyszczenie drapaków dla kotów

od 30 zł / drapak

Ozonowanie pomieszczeń     biurowych                                                            od 300 zł

Dodaj opinie na naszym Facebooku lub Google maps  i zyskaj do 10 % rabatu na nasze usługi.

LIKWIDUJEMY zapachy; dymu,moczu,zwierzęce pies,kot i innych
z różnego typu włókien poliestrowych,sztucznych oraz naturalnych .

IMPREGNUJEMY   Zawsze gdy klient chce dłużej mieć świeżą i czystą  tapicerkę sofy,fotela ,narożnika warszawa,kanapy lub dywanu czy wykładziny.

Watro użyć zabezpieczenia przeciw zabrudzeniu, specjalny impregnat który tworzy ochronę powierzchni narożnika czy dywanu.
Stosujemy SYSTEM ekologiczny bezpieczny dla alergików dzieci i zwierząt! Zostawiamy przyjemny zapach  po praniu i czyste meble i pachnące dywany.


PODSTAWOWA zasada jaka przyświeca naszej firmę to regularne usługi czyszczenia mebli tapicerowanych i dywanów u naszych stałych klientów.
 

Zdajemy sobie sprawę, wszyscy nasi klienci  oczekują jak najlepszego efektu prania tapicerki rozsądną cenę. Co prawda w cale nie jest tak proste, czyszczenie kanapy czy dywanu nie jest łatwym procesem. O czym nie raz przekonały się nasze klientki które nie raz same zapierały sofę i zostały zacieki. Dlatego trzeba posiadać mieć dużą wiedzę na temat materiałów tapicerki jak i  środków chemicznych. Aby móc zdecydować się na najbardziej optymalną technikę czyszczenia do odpowiedniego rodzaju  obicia tapicerki. Przez te 15 lat pracy testowaliśmy wiele różnych środków więc jesteśmy w stanie wyprać kanapę czy dywan.  Optymalny cennik prania tapicerki i dywanów w Warszawie z dojazdem zawsze gratis.

Pierzemy wykładziny, dywany, tapicerki meblowe i  od 15 lat.
cennik pranie tapicerki

Profesjonalne pranie tapicerki mebli w warszawie niskie ceny dojazd free.

Do zlecenia zawsze podchodzimy indywidualnie i staramy się wypaść jak najlepiej. Jesteśmy legalnie działającą firmą wystawiamy faktury.Tanie pranie tapicerki Warszawa.Dojazd zawsze bezpłatny.

Ceny prania Tapicerki mebli i  dywanów uzależnione od stanu zabrudzenia danej powierzchni czyszczenia.Zapraszamy do zadawania trudnych pytań i zamawiania zleceń. Nasza firma oferuje pranie powierzchni z wszystkich materiałów.Pracujemy najnowszym sprzętem Taski,Kirby, karcher i używamy środków ekologicznych do prania tapicerki meblowej czy dywanów. Świadcząc usługi prania tapicerki i dywanów wykorzystujemy nowoczesne i bezpieczne technologie dla środowiska i naszych najbliższych.

Wszystkie usługi wykonujemy tylko  profesjonalnymi  środkami  i sprzętem firmy Karcher Taski Tersus.Ozonowanie Warszawa CERTYFIKOWANE ŚRODKI .Ceny  prania zawsze mamy z cennika ,Telefonicznie zawsze można wcześniej umówić cenne na czyszczenie kanapy i dywanu w warszawie.
Piotr  507 945 458

Nasza firma dlatego nie ma żadnych dopłat, opłat i innych dodatkowych ukrytych kosztów na usługi czyszczenia tapicerki. Zawsze staramy umówić koszty usługi telefonicznie po otrzymaniu informacji o stanie zabrudzeń i wielkości zabrudzeń, Również  nie pobieramy żadnych opłat za dojazd do naszych Klientów. Realizujemy usługi na terenie Warszawy i wszystkich okolic bezpłatny dojazd. Dlatego wykonujemy zlecenia w całej Warszawie i okolicach od kwoty 100 zł netto.

cennik prania tapicerki meblowej

Zapraszamy osoby prywatne jak i firmy  Podano ceny netto PLN. Zapraszamy do wysłania zdjęć z zabrudzonymi meblami kanap , wtedy zrobimy dokładną wycenę prania tapicerki narożnika czy dywanu. Gwarantujemy, że do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższym profesjonalizmem.  Wykonujemy indywidualne techniki rozwiązania, w optymalny sposób w zależności o zabrudzeń i  potrzeb.  Gdy zlecą nam Państwo pranie tapicerki mebli : kanapy, narożnika lub  innego mebla tapicerowanego. Zawsze stajemy na wysokości zadania i czyścimy go do zadowalającego efektu czystej kanapy sprawdź  galerię z realizacjami.   Zlecenie  w naszej firmie zawsze wykonane zostanie szybko i profesjonalnie z użyciem skutecznych i eko- środków oraz w atrakcyjnej cenie.

pranie.kanap.warszawa24@gmail.com   Szybki kontakt wystarczy wysłać zdjęcia tapicerki lub dywanu, abyśmy mogli zrobić wycenę mebla lub Sms

507 945 458 PawełOsucha