pranie tapicerki wola

Pranie dywanów wola

Pranie dywanów  wola Warszawa

          Profesjonalne pranie dywanów wola mebli tapicerowanych na Woli w Warszawie. Nieważne, czy walczymy z kurzem, pleśnią, bakteriami, alergenami, plamami lub uporczywymi zapachami, Kirby i Karcher to produkty zaprojektowane specjalnie z myślą o najtrudniejszych wyzwaniach i problemami z alergią. Kompletna linia produktów do sprzątania poradzi sobie z poważnymi problemami przy czyszczeniu dywanów, mebli tapicerowanych,aut,kafli i innych twardych powierzchni.

pranie narożnika

Pranie ekstrakcyjne jest najczęstszą metodą usuwania zanieczyszczeń z powierzchni tekstylnych i dywanowych. Dlatego że polega na rozpuszczeniu zanieczyszczenia wodnie, a następnie zebraniu wraz z brudem za pomocą urządzenia Prochem Karcher ekstrakcyjnego. Jest to bardzo bezpieczne  czyszczenie dywanów, tapicerek meblowych. Ponieważ czyszczenie ekstrakcjne nie powoduje przemoczenia, dolnej części dywanu. Dzięki temu niewielka ilość wilgoci pozwala na szybkie schnięcie czyszczonej powierzchni.

      Czyszczenie kompleksowe naszej firmy wykonywane jest w domu  klienta, a pranie wykładzin w przedszkolach lub biurach z dojazdem .Działamy już na rynku Warszawskim już ponad 10 lat. Cały czas zdobywamy cenne doświadczenie w praniu tapicerek meblowych czy to samochodowych.Zaufało nam już tysiące klientów którzy zamawiają regularne pranie dywanów czy materacy w domu. Staramy cały czas się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenie w czyszczeniu i odplamianiu z różnych plam tapicerki. Nie straszne są nam żadne plamy używamy całej gamy odplamiaczy i prespreyów do wykładzin biurowych. Nawet tych mocno zabrudzonych walczymy z kawą czy krwią. Czyszczenie ekstrakcyjne jest skuteczną metodą prania wykładzin i mebli tapicerek kanap. 

 Kasia

pranie tapicerki samochodowej

czyszczenie tapicerki samochodowej wola warszawa.

 

Obsługujemy dzielnice:
Mokotów, Ochota, Wola, Wilanów, Białołęka, Bemowo ,Żoliborz, Okęcie, Włochy ,Ursus, Miasteczko Wilanów, Marki, Kabaty, Młociny, Tarchomin, Łomianki, Piaseczno, Pruszków, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Magdalenka, Sękocin, Józefów, Ząbki, Sulejówek, Otwock, Karczew, Józefów, Międzylesie, Babice, Legionowo, Podkowa Leśna, Dziekanów Leśny, Grodzisk Mazowiecki, Łomianki, Praga, Sadyba, , Radzymin, Wołomin, Kabaty, Jelonki, Służew, Okuniew, Wesoła, Janki, Nadarzyn, Saska Kępa, Śródmieście, Anin, Grochów, Gocław, Zalesie Dolne, Gocławek, Falenica, Serock, Lesznowola, Pilawa, Henryków-Urocze, Zalesie Górne, Ustanów, Chylice, Kanie, Komorów, Imielin, Mysiadło, Izabelin, Kobyłka, Augustówka, Wiązowna, Piastów.