Augustówka pranie kanapy Warszawa

Czyszczenie dywanów Augustówka narożników i materacy.

Zajmujemy się profesjonalnym  praniem dywanów i narożników z użyciem specjalistycznego sprzętu marki Kirby i Kärcher Prochem,Tersus. Czyszczenie wykładzin i dywanów w domu poprzedzone jest trzepaniem mechanicznym urządzenia Kirby,Bissell który wytrzepie wszelkie alergeny i kurz z Twoich dywanów,  mebli tapicerowanych materacy oraz narożników. Dopiero gdy dywany/wykładziny zostaną mechanicznie wytrzepane rozpoczynamy etap ekstrakcyjnego prania dywanów. Z użyciem ekstraktora nanoszony jest specjalistyczny środek do prania dywanów marki Kärcherhttp://ekopranie.wordpress.com/nasz-sprzet/, który jest w stanie rozpuścić wszelkie zabrudzenia z dywanu czy wykładziny biurowej. Kolejny etap to szorowanie najbardziej zabrudzonych miejsc wykładzin z tą maszyną karchera . Gdy pozbędziemy się wszystkich niechcianych plam można przystąpić do płukania i prania końcowego. Następną fazą jest płukanie ekstrakcyjne wykładzin czyszczonej powierzchni. Do wypłukania wykładzin i mebli łózek czy foteli stosujemy odpowiednie maszyny do prania cena karcher , taski , karcher.

 

Pranie narożnika meli wszelkiego typu w domu czy w biurze Warszawa  Wilanów.

Czyszczenie antyalergiczne łózek dziecięcych materacy i dywanów typu shagiy.

Impregnacja jest po to: żeby  brud  nie osiadał na meblach i dywanach bardzo szybko przy kolejnym praniu można było łatwo pozbyć się wszelkich plam. Gdy kupujemy nową rzecz zawsze jest ona zaimpregnowana, po pierwszym praniu traci ten impregnat. Są nie które typy materiałów które trzeba zabezpieczać. Warto  nałożyć ponownie impregnat aby dłużej meble tapicerowane dywany,wykładziny i nasze łóżka utrzymywały się czyste. Trzeba regularnie odkurzać nasze narożniki i krzesła równie często jak dywany w tedy kurz i alergeny  nie wnikną tak głęboko. Dłużej nasze meble tapicerki samochodowe czy materace utrzymają się czyste i pachnące,bezpieczne od pleśni.Czyszczenie wykładzin w sypialni powinno również odbywać się 2 razy w roku. Nasi stali klienci chociaż  co kwartał zamawiają trzepanie mechaniczne . Tak by pozbyć się zaległości brudu i kurzu czy roztoczy z najbliższego otoczenia. Tylko specjalistyczne maszyny trzepiące zrobią to za nas! Kirby reinbow  karcher wytrzepią skutecznie wykładziny czy materace z alergenów.

Pralnia cena nasz obsługuje dzielnice:

Augustówka,Bielawa,Prażmów,Ochota,  Wilanów, Białołęka, Ursynów,Bemowo ,Żoliborz, Włochy ,Ursus, Miasteczko Wilanów, Kabaty, Młociny, Łomianki, Wola,Pruszków,Okęcie,Magdalenka, Łoś,Zgorzała,Stara Iwiczna,Józefów. Wólka Mlądźka, Wiązowna,Falenica,Otwock,  Józefów, Międzylesie, Babice, Stare Babice,Mroków, Dziekanów Leśny, Karczew,Czosnów,Nowy dwór Mazowiecki, Łomianki,  Saska Kępa , Radzymin, Kabaty, Praga północ i poludnie. Służew,  Sadyba , Jelonki, Marki, Piaseczno,  Góra Kalwaria, Czersk, Grójec, Czarny las, Wołomin, Konstancin Jeziorna.

Zamów usługę i pozbywając się alergenów i brudu.

514696551

Paweł