Zalesie Górne

Pranie wykładzin i dywanów tapicerek

Profesjonalne usługi prania tapicerki kanapy w Zalesiu Górnym.Dlatego bardzo ważne, aby regularnie myć tapicerkę meblową. Sprawi to z pewnością , że przedłużymy  jej żywotność i poprawi wygląd naszego mebla. Czyszczenie kanapy można wykonać z pomocą kilku prostych narzędzi. Natomiast lepiej zlecić to do profesjonalnego prania. Pierwszym etapem jest odkurzanie trzepanie mechaniczne, tak aby usunąć z niej kurz,sierść i zalegający brud. Później mamy etap punktowego odplamiania. Pranie ekstrakcyjne czyścimy  tkaninę czystą wodą  i płuczemy do zadowalającego efektu dotąd aż woda będzie czysta.  Profesjonalne  czyszczenie  proces czyszczenia kanapy Zalesie Górne. Aby zapobiegać żeby meble się zbyt szybko nie zużywały, warto je raz w roku wyczyścić . W końcu Tapicerowanie mebli to spora inwestycja, dlatego ważne jest, aby o nie dbać. Tak więc dzięki czyszczeniu mebli tapicerowanych mogą one z pewnością wyglądać świetnie przez lata.

 

Obsługujemy dzielnice:
Mokotów, Ochota, Wola, Wilanów, Białołęka, Bemowo ,Żoliborz, Okęcie, Włochy ,Ursus, Miasteczko Wilanów, Marki, Kabaty, Młociny, Tarchomin, Łomianki, Piaseczno, Pruszków, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Magdalenka, Sękocin, Józefów, Ząbki, Sulejówek, Otwock, Karczew, Józefów, Międzylesie, Babice, Legionowo, Podkowa Leśna, Dziekanów Leśny, Grodzisk Mazowiecki, Łomianki, Praga, Sadyba, , Radzymin, Wołomin, Kabaty, Jelonki, Służew, Okuniew, Wesoła, Janki, Nadarzyn, Saska Kępa, Śródmieście, Anin, Grochów, Gocław, Zalesie Dolne, Gocławek, Falenica, Serock, Lesznowola, Pilawa, Henryków-Urocze, Zalesie Górne, Ustanów, Chylice, Kanie, Komorów, Imielin, Mysiadło, Izabelin, Kobyłka, Augustówka, Wiązowna, Piastów.

Pranie tapicerki meblowej

Podstawa to zanalizowanie zabrudzeń i plam przed czyszczeniem,aby dobrać odpowiednie środki. Jest to jeden z ważnych etapów prania. Odpowiednie detergenty, które mamy do usuwaniu niektórych plam – kawy, tłustych potraw, krwi, markery,kredki, wymiocin.Natomiast ą i plamy, które trwale uszkadzają tkaninę na kanapie i nie można ich usunąć.Dlatego istotne, aby nie próbować samodzielnie czyścić plam na dywanie czy sofie.Dlatego ,że może to jeszcze bardziej wbić brud w  tkaninę i uniemożliwić skuteczne pranie. Podczas naszego czyszczenia mebli nie tylko są wybawiamy  plamy, ale usuwamy  bakterie, grzyby ,alergeny i małe drobno ustroje. Jest to dotychczas stosowana przez nas metoda, w której stosujemy najlepszy sprzęt na rynku Kirby Karcher i Ashbys sensi . Po naszym czyszczeniu tapicerka,która wyschnie w ciągu kilku godzin. Dbamy o to, aby materiał na meblach i dywanach nie został przemoczony i zniszczony.