Konstancin-Jeziorna

Pranie kanapy Konstancin JeziornaNa każdą usługę jest Gwarancja czystości eko prania dywanów.

Profesjonalne pranie kanapy Konstancin, zaczynamy od wytrzepania odkurzenia czyszczonej powierzchni narożnika czy dywanu.

W ten sposób jesteśmy w stanie pozbyć się nawet najgłębiej zalegającego brudu, kurzu i alergenów z materacy.

Mało kto o tym pamięta ale regularne czyszczenie mebli,  zapobiega ich szybszemu zużyciu.Pranie narożnika Konstancin Jeziorna foto.

Dywany powinny być chociaż raz w tygodniu trzepane mechanicznie.A na nowych osiedlach nie ma trzepaków, nie raz klient żartował że trzeba było jechać do teściowej wytrzepać dywan.Teraz są firmy które zrobią to za nas,mechanicznie trzepią dywany Kirby. W domu wypiorą bać zabiorą do pralni wodnej i przywiozą suchy pachnący.

Można zawsze przywieść dywany do naszego punktu ul.Jana Pawła 24 Piaseczno w godz.11-15.30 zapraszamy pranie na wskroś.

Czyścimy wszelkiego rodzaju narożniki z alcantary ,bawełny czy poliestru w Konstancinie Jeziorna i okolicach.Naszą specjalnością jest pranie kanap  z wyciąganiem roztoczy.Jesteśmy w stanie wyciągnąć wszelkiego rodzaju zabrudzenia alergeny kurzu pył z czyszczonej powierzchni materiału narożnika,sofy,wersalki czy fotela.Przy użyciu amerykańskich maszyn Kirby nie straszny jest nam żaden brud i roztocza wytrzepiemy mechanicznie wszystko co jest w gąbce mebli tapicerowanych i materacy.

Szczególnie gdy mamy zwierzaka w tedy nawet 2 razy w tygodniu,aby zapobiegać żeby nie tworzyły się zaległości brudu w dywanie czy wykładzinie.Czyścimy meble tapicerowane również w Józefostwu i Julianowie.

Impregnacja tapicerki i dywanów

Dlatego po wyczyszczeniu  tapicerki i dywanów nakładamy specjalną warstwę hydrofobową, która pozostaje na  materiale tapicerki mebli czy dywanu. Dzięki temu  chroni go przed szybkim ponownym zabrudzeniem. Stosujemy najskuteczniejszy na rynku preparat którego zastosowanie daje skuteczność bardzo zadowalająca. Oferujemy profesjonalną impregnację mebli tapicerowanych narożników kanap.Impregnat daje więc specjalną powłokę ochronną, którą nanosimy na mebel sofy. Aby tak szybko brud w nie nie wnikał w tapicerkę i dywany . Dzięki temu przy kolejnym praniu można było łatwo pozbyć się wszelkich plam. Bo w końcu każdy mebel jak jest nowy ma impregnat. Warto go nałożyć ponownie aby dłużej meble i sofy utrzymywały się czyste.

Pranie Konstancin Jeziorna narożników i wózków dziecięcych jak i fotelików samochodowych.

Myjemy wózki dziecięce i foteliki samochodowe w Konstancinie. Przede wszystkim do Konstancina dojazd Free na pranie tapicerki fotelika i wózka  niemowlaka. Środki dobieramy w taki sposób, aby były bezpieczne i przystosowane do rodzaju materiału wózka dziecka. Nie ma ryzyka uszkodzenia struktury materiału wózka czy fotelika samochodowego. Podczas prania ekstrakcyjnego podłoga jest przez nas zabezpieczana . Gdy nie da się zdemontować tapicerki wózka,można spokojnie zamówić firmę która zrobi to profesjonalnie.

Pracujemy :
Piaseczno,  Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria,Baniocha,Słomczyn, Habdzin, Opacz.Podłęcze,Brześce.Magdalenka, Sękocin, Józefów,Łubna,Tomice. Ząbki, Sulejówek, Otwock, Karczew, Borowina,Żabieniec, Zalesie Górne

Pranie ekstrakcyjne tapicerki w Konstancinie jest najczęstszą metodą usuwanie zanieczyszczeń powierzchni zarówno tekstylnych jaki dywanowych. Mianowicie  polega ona na naniesieniu środka rozpuszczającego plamy. Metoda ta jest całkowicie bezpieczna dla czyszczonego dywanu czy tapicerki sofy, ponieważ ekstrakcja nie powoduje przemoczenia dolnej części dywanu

Z zalet czyszczenia ekstrakcyjnego

  • Duża skuteczność nawet mocno zabrudzonych narożników i dywanów
  • Brak osadu po środkach chemicznych na materiale tapicerki
  • Brak konieczności odkurzenia na sucho po czyszczeniu
  • Umiarkowany czas schnięcia parę godzin
  • Brak ryzyka osłabienia struktury materiału, wygląda prawie jak nowy.
  • Do czyszczenia ekstrakcyjnego używamy głównie maszyny firm:
  • Karcher
  • Taski
  • Prochem
  • Asbays

.

Naszą specjalnością jest czyszczenie antyalergiczne materacy z roztoczy Konstancin jeziorna gwarancja jakości .

Z użyciem specjalistycznego sprzętu jesteśmy w stanie skutecznie pozbyć się tych robali kurzu i pyłu dogłębnie z materaca czy dywanu.   Dbajmy o czystość w dywanach i car-petach w naszych domach 2 razy do roku warto zamówić profesjonalną firmę. Która zadba o skuteczne czyszczenie i pranie naszych tapicerek. Trzeba solidnie wytrzepać wykładzinę szczególnie gdy są zwierzaki w tedy stężenie kurz jest większe. Maszyna Kirby Karcher świetnie sobie z tym radzi. Dodając do tego pranie ekstrakcyjne jesteśmy pewni że nasze meble kanapy i dywany będą czyste i pachnące. Naszą specjalnością jest pranie kanap Konstancie.  Szybki kontakt i wycena czyszczenia tapicerki 507 945 458

Wyceny pranie24@onet.pl  . Wystarczy dosłać fotki mebli a my wyślemy szybką wycenę tapicerki, dywanu czy materaca w Konstancin Jeziorna działamy już ponad 12 lat.