Konstancin-Jeziorna

Pranie kanapy Konstancin Jeziorna

Profesjonalne pranie kanapy Konstancin, zaczynamy od wytrzepania odkurzenia czyszczonej powierzchni narożnika czy dywanu.

W ten sposób jesteśmy w stanie pozbyć się nawet najgłębiej zalegającego brudu, kurzu i alergenów z materacy.

Mało kto o tym pamięta ale regularne czyszczenie mebli,  zapobiega ich szybszemu zużyciu.Pranie narożnika Konstancin Jeziorna foto.

Dywany powinny być chociaż raz w tygodniu trzepane mechanicznie.A na nowych osiedlach nie ma trzepaków, nie raz klient żartował że trzeba było jechać do teściowej wytrzepać dywan.Teraz są firmy które zrobią to za nas,mechanicznie trzepią dywany Kirby. W domu wypiorą bać zabiorą do pralni wodnej i przywiozą suchy pachnący.

 

Przed usługą prania.

 

 

 

Czyścimy wszelkiego rodzaju narożniki z alcantary ,bawełny czy poliestru w warszawie i okolicach.Naszą specjalnością jest pranie kanap  z wyciąganiem roztoczy.Jesteśmy w stanie wyciągnąć wszelkiego rodzaju zabrudzenia alergeny kurzu pył z czyszczonej powierzchni materiału narożnika,sofy,wersalki czy fotela.Przy użyciu amerykańskich maszyn Kirby nie straszny jest nam żaden brud i roztocza wytrzepiemy mechanicznie wszystko co jest w gąbce mebli tapicerowanych i materacy.

Szczególnie gdy mamy zwierzaka w tedy nawet 2 razy w tygodniu,aby zapobiegać żeby nie tworzyły się zaległości brudu w dywanie czy wykładzinie.Czyścimy meble tapicerowane również w Józefostwu i Julianowie.

Pranie Konstancin Jeziorna narożników.

Czyszczenie kanapy w Garwolinie

Pracujemy :
Piaseczno, Pruszków, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria,Baniocha,Słomczyn, Habdzin, Opacz.Podłęcze,Brześce.Magdalenka, Sękocin, Józefów,Łubna,Tomice. Ząbki, Sulejówek, Otwock, Karczew, Borowina,Żabieniec, Zalesie Górne Pranie,Józefów, Międzylesie, Stare Babice. Dziekanów Leśny, Grodzisk Mazowiecki, Łomianki czyszczenie, Praga, Sadyba.

Radzymin, Wołomin, Kabaty, Jelonki, Służew, Okuniew, Wesoła, Janki, Nadarzyn. Saska Kępa, Śródmieście, Anin, Grochów, Gocław, Zalesie Dolne, Gocławek. Lesznowola, Pilawa, Henryków-Urocze, Zalesie Górne, Ustanów, Chylice, Kanie, Komorów, Imielin, Mysiadło, Izabelin, Kobyłka, Augustówka, Wiązowna

.

Naszą specjalnością jest czyszczenie antyalergiczne materacy z roztoczy .

Z użyciem specjalistycznego sprzętu jesteśmy w stanie skutecznie pozbyć się tych robali kurzu i pyłu dogłębnie z materaca czy dywanu.   Dbajmy o czystość w dywanach i car-petach w naszych domach 2 razy do roku warto zamówić profesjonalną firmę. Która zadba o skuteczne czyszczenie i pranie naszych tapicerek. Trzeba solidnie wytrzepać wykładzinę szczególnie gdy są zwierzaki w tedy stężenie kurz jest większe. Maszyna Kirby Karcher świetnie sobie z tym radzi. Dodając do tego pranie ekstrakcyjne jesteśmy pewni że nasze meble kanapy i dywany będą czyste i pachnące. Naszą specjalnością jest pranie kanap Konstancie.