PRANIE DYWANÓW

Pranie dywanów i wózków warszawapranie dywanów warszawa

Profesjonalne wodne pranie dywanów i wózków warszawa  eko z użyciem specjalistycznego sprzętu marki Kirby i karcher.Pranie dywanów w domu u klienta wykonywane jest z użyciem amerykańskiego urządzenia Kirby.

Dzięki regularnemu sprzątaniu mechanicznemu trzepaniu,możemy skutecznie pozbyć się roztoczy kurzu z dywanów i tapicerek. Po wytrzepaniu materaca czy wykładziny w mieszkaniu jest kolejny etap. Ekstrakcja prania dywanów mebli i materacy.pranie dywanów warszawa

Z użyciem karchera puzzi nanoszony jest specjalistyczny środek do prania dywanów wykładzin i mebli w Warszawie.

Pranie ekstrakcyjne niweluje zabrudzenia z mebli tapicerowanych i  wykładziny w mieszkaniu. Jest to kolejny etap który wykonujemy aż do skutecznego wypłukania zabrudzeń. Kolejny etap to szorowanie mechaniczne dywanów i wykładzin.

Pralnia dywanów

  • Wstępne ocenienie struktury, materiału i rodzaju plam na dywanie.
  • Wytrzepanie mechaniczne dywanów i wykładzin Kirby.
  • Naniesienie preparatów prespreya  na dywan.
  • Wyszorowanie wtarcie preespreya z użyciem profesjonalnych szorowarek numatic , dzięki temu cały brud zostaje zruszony.
  •  Użycie specjalistycznych odplamiaczy na niecodzienne plamy z  smaru, krwi, mocz,soku,czy kawy.
  • Dokładne wypłukanie wykładzin i dywanów
  • Usunięcie  wody przez odwirowanie by dywan stał się prawie suchy.

Po skończonym praniu Twój dywan jest świeży i pachnący, tak jak nowy.

   Zajmujemy się czyszczeniem wózków dziecięcych 3w1.

Czasem ciężko jest zdjąć pokrowiec z wózka. Dlatego nasza firma profesjonalnie za pomocą maszyny czyści wózki dziecięce. Pranie wózka nie jest łatwą sprawą. Ponieważ nie wszystkie materiały z  wózka można zdemontować i  wyprać w pralce. A dla naszych pociech zrobimy wszystko aby zadbać o higienę i czystość spacerówki. Dlatego gdy nie da się zdemontować tapicerki z wózka. Proponujemy czyszczenie go metodą ekstrakcyjną specjalistycznymi antyalergicznymi  środkami.

Wózki nowe niestety dużo  kosztują. Dlatego nasi klienci często decydują się na zakup używanego wózka dla dziecka. Bardzo Ważne jest , aby  wózek tuż po zakupie profesjonalnie wyczyścić. W końcu organizm noworodka jest dużo bardziej podatny na  infekcje i choroby niż dorosły. Dlatego trzeba zadbać o to, aby nasze dziecko nie narażać.  W końcu nie wiemy kto wcześniej używał wózka i w jaki sposób wózek był przechowywany. Gdy na przykład wózek był źle przechowywany i przez dłuższy czas nasiąknął wilgocią i kurzem . Dlatego warto regularnie prać wózki dziecięce.Zapraszamy 507945458.

Wykonujemy Czyszczenie i pranie:

Czyszczenie wózków dziecięcych Warszawa
” impregnacja dywanów, kanap, wykładzin w Warszawie
” trzepanie mechaniczne dywanów, wykładzin i materacy
” czyszczenie tapicerki samochodowej
” pranie mebli tapicerowanych
” czyszczenie mebli skórzanych
” szorowanie kafli i fug terakoty
” eliminacja roztoczy
” pranie materacy antyalergiczne
” Odkurzanie posadzek z wykładziną dywanowa
” Zmywanie i konserwacja posadzki parkietowej i ceramicznej
” Odkurzanie i czyszczenie mebli
” Mycie i dezynfekcja posadzek i ceramiki w łazienkach
” Chemiczne czyszczenie dywanów wykładzin dywanowych
” Mycie szyb ram okiennych i oświetlenia
” Sprzątanie biur,domów,przedszkoli,szpitali,hoteli
” Wybawianie zapachów zwierzęcych i ludzkich.

Pranie tapicerki Warszawa pranie wykładziny Warszawa czyszczenie wykładzin mokotów warszawa pranie krzeseł biurowych warszawa     czyszczenie narożnika ursynów Warszawa pranie dywanów w przedszkolu Waw pranie wykładzin w przedszkolu   pranie dywanów shaggy Warszawa
Nasz specjalność to profesjonalne pranie wykładzin  dywanów shaggy i sztucznych w pralni. Dobieramy  odpowiednie metody czyszczenia do różnych typów włókna dywanu.

Czyścimy Dywany Perskie azerskie

Które są najczęściej ręcznie tkane,są bardzo dekoracyjne wykonane w Azerbejdżanie. Wykonane są one z wełny, bawełny czy jedwabiu. Dywany Perskie to jedne z najstarszych dywanów produkcji Irańskiej są to wełniane najczęściej dywany.   Wypierzemy dywany shaggy  nawet do 10 cm. Wykładziny typu shaggy długości włosa 4 cm.czyszczenie dywanów Perskich

Bardzo fajne i dekoracyjne są shaggy

Dlatego wiele osób wybiera dywany shaggy jako dekoracje do wnętrza domu.
Są one bardzo miękkie puchate i sprawiają wrażenie ekskluzywności naszych salonów.  Myjemy dywany perskie, wiskozowe,jedwabne,wełniane,akrylowe i sztuczne w naszej pralni. Młodzi ludzie mówią że dywany już są nie modne. W nowoczesnych domach mamy często ładne podłogi i nie wszyscy chcą mieć w domu dywan. Bo ich zdaniem jest pochłaniaczem kurzu i alergenów. Lecz nie którzy nie mogą żyć bez dywanów,szczególnie przy małych dzieciach.

  Pranie wykładziny w Warszawie. 

Zajmujemy się profesjonalnym praniem wykładzin z użyciem najnowszych technologii. Pierwszy etap to mechaniczne trzepanie (odkurzanie) wykładziny z kurzu piasku i alergenów roztoczy.  Następnie nanoszony jest silny środek aby rozpuścić najmocniejsze zabrudzenia. Później przechodzimy do mechanicznego szorowania wykładziny za pomocą specjalistycznych szorowa-rek.  Następnie pierzemy ekstrakcyjnie wykładzinę i płuczemy. Do momentu uzyskania odpowiedniego efektu czystej wykładziny w domu czy w biurze w Warszawie.

Kontakt telefoniczny godzina 7.00-22.00

514696551