czyszczenie mebli tapicerowanych Marki

PRANIE TAPICEREK MEBLOWYCH

     Pranie TAPICEREK meblowych narożników.

Pranie tapicerek meblowych od 70zł również narożników i kanap czyścimy stosując najlepsze metody prania ekstrakcyjnego.Metoda ta  dlatego zapewnia najlepsze efekty jest w pełni bezpieczny dla pranych mebli tapicerowanych foteli i narożników. Kanapy czy sofy często mają  zabrudzenia wszelakiego rodzaju typu ,zwierzęta,dzieci z jedzenia,soki,kawa,markiery. Przy użyciu środka  chemspec  ponieważ wiąże zabrudzenia i tworzy zawiesinę na materiale przygotowując do prania właściwego.

Czyszczenie tapicerki mebli.

Wykonujemy mycie tapicerek już od ponad 15 lat stąd posiadamy olbrzymie doświadczenie w doborze środków i technologii prania.  Dlatego do plam zawierających barwniki,używamy przeróżne odplamiacze chemspeca. Tapicerka meblowa  foteli i narożników po naszym praniu jest czysta,  i pachnąca, a kolory dużo żywsze jak przed usługą. Dlatego nasi klienci są zawsze zadowoleni , sprawdź sam nasze opinie w internecie.

Profesjonalny sprzęt zaufało już nam 100000 tysięcy Warszawiaków. Pranie bardzo zabrudzonej tapicerki meblowej narożnika efekty po czyszczeniu ekstrakcyjnym. Widoczne na zdjęciach niżej naprawdę Super.

pranie narożnika tapicerkiPranie tapicerek meblowych od 150 zł kanap warszawa.      Efekt po praniu tej tapicerki Super!!!!

Etap suszenia mebli – Klienci mówią  , że po usługach niektórych firm kanapa wysychała nawet kilka dni. Po wykonaniu przez nas usługi prania tapicerki, pozostaje mała wilgotność mebla nie wnika w gąbkę tapicerki. Wilgotna pozostaje tylko powierzchnia materiału, która wysycha w przeciągu kilkunastu godzin. Stopień zwilżenia możemy porównać do odwirowanego prania. Odpowiednia technika, doświadczenie i sprzęt pozwalają nam zmniejszyć namoczenie do minimum. Reszta brudu i wody wciągana jest pod dużym podciśnieniem do zbiornika karcher dzięki silnym silnikom . Na proces schnięcia duży wpływ ma temperatura w lokalu czy cyrkulacja powietrza jak i jego wilgotność.

pranie tapicerk meblowych narożnika

pranie narożnika

Pranie tapicerek fotela na Mokotowie.

czyszczenie  wypoczynków :narożników,  sof, szezlongów, łóżek,kanap, tapczanów, puf, poduszek meblowych,foteli innych obić pranie tapicerek warszawa.

Czyszczenie tapicerki meblowej Carabu

Carabu to jest jeden z materiałów  które się składają dwóch warstw: osnowy, często bawełnianej, warstwy, króciutkich włosków przyklejonych do osnowy. Na początku użytkowania kanapy z Carabu są bardzo łatwe  w pielęgnacji. Wystarczy przetrzeć ścierką, jeśli coś się wyleje, i o plamie najczęściej nie ma śladu. Bezsprzecznie, przez lata brud wchodzi między włoskami i przykleja się do warstwy dolnej. W związku z tym po latach użytkowania często  niemożliwe staje się doczyścić tapicerkę Carabu do stanu nowego mebla.  Ponieważ niestety, gdy brud wchodzi do struktury tkaniny, jest nie do usunięcia z mebla. Bezpośrednio po praniu na sofa z  Carabu wygląda gorzej niż przed myciem.

W związku z tym że, włoski na powierzchni są mokre, przez nie widać podłoże z przyklejonym brudem. Po wyschnięciu włoski się podnoszą, stają się bardziej puszyste, i tkanina często wygląda lepiej niż przed czyszczeniem, ale klienci częstą nie są usatysfakcjonowani  z rezultatu po praniu narożnika. Carabu opinia mebli wymagających wielu zabiegów czyszczących,  co bardzo jest problemetyczne,  oraz za razem ciężkie w utrzymaniu czystości po latach. Przyjęła się nawet opinia, że Carabu to materiał najmniej lubiany w branży czyszczącej. Dlatego nie zdziw się, kiedy za wyczyszczenie swojej ukochanej sofy czy narożnika zapłacisz ekstra, znacznie więcej, niż w cenniku.

 Wykonujemy czyszczenie materacy  cena od 80 zł

dwuosobowych oraz jednoosobowych,  (jednostronnie i dwustronnie) Pierwszym etapem zanim pierzemy  materace trzeba je  maszynowo wytrzepać dogłębnie. Co pozwala skutecznie pozbyć się przede wszystkim alergenów i roztoczy.czyszczenie tapicerki mebli roztoczaNawet trzy tysiące tych istot może znajdować się w jednym cm2 tzn.np.na naszym paznokciu. Warto dwa razy w roku zamówić usługę i wyeliminować roztocza i alergenów z wypoczynku. Najbardziej toksyczne i szkodliwe są odchody roztoczy. Trzeba je wyciągnąć zobacz pranie tapicerek film wideo   . a zdasz sobie sprawę ,że warto jest czyścić materace. Alergicy tę czynność wykonują co kwartał.

Pranie tapicerek meblowychpranie tapicerek meblowych warszawa

Czyszczenie tapicerek krzeseł:

taborety, krzesła biurowe – od 5 zł konferencyjne, fotele biurowe obrotowe, krzesła stołowe, itp.

 

Pranie wykonujemy karcherem ekstrakcyjne, pozwala pozbyć się wszelkich plam przy użyciu odplamiaczy Prochem, Kirby.

Czyszczenie ekstrakcyjne wykładzin w Warszawie . Czy wiesz, że zabrudzona tapicerka to oprócz kurzu i brudu także bakterie, pleśń, roztocza, dlatego tapicerka może mieć nieprzyjemny zapach. Właśnie z tego powodu tapicerka potrzebuje regularnego czyszczenia oraz odświeżania. Efektywne i skuteczne czyszczenie wszystkich rodzajów tkanin tapicerskich jest konieczne,aby zadbać o czystość mebli jak i pokoi z naszą wykładziną. Oferujemy usługę dla biur, hoteli, pensjonatów gdzie jesteśmy w stanie wyczyścić materace antyalergicznie i podłogi z carpet w holu. Usługa wykonywana jest u klienta na miejscu. Mamy możliwość sprawdzenia stężenia zabrudzenia w twoich dywanach czy materacach dzięki temu dostosowujemy odpowiednią metodę czyszczenia.

  Czyszczenie tapicerki meblowej

Co nas znacząco różni od konkurencji?Zawsze wytrzepiemy twój dywan,wykładzinę ,materac i meble przed praniem urządzeniem kirby.Usuwanie wszelkich plam, Likwidacja zapachów :dymu,zwierzęce,mocz,sierść i tym podobne. Tradycyjna metoda prania tapicerek przy użyciu mocnych ekstraktorów przynosi znakomite rezultaty; ; detergent jest rozpuszczalnikiem dla brudu, zamieniając go w maź, która jest wybijana z tapicerki ekstraktorem o dużym 9 barowym ciśnieniu i potrójnej turbinie ssącej; zawsze lepszy kontrast kolorów tapicerki; efekt świeżości podobny do wypranej odzieży; neutralizacja zapachów pozostawienie przyjemnego delikatnego zapachu; czas schnięcia od 3 godzin zależny od wilgotności, wentylacji i temperatury w domu.

Szybki kontakt eko pranie dywanów Warszawa Paweł Osucha 507945458

Wyślij zdjęcia tapicerki swoich mebli a my ją wycenimy w 5 minut. pranie.kanap.warszawa24@gmail.com