pranie tapicerki meblowej

PRANIE TAPICEREK MEBLOWYCH

     PRANIe TAPICEREK meblowych narożników wykonujemy w całej warszawie.

pranie leżanki Pranie tapicerek meblowych narożników i kanap czyścimy używając metody prania ekstrakcyjnego.Metoda ta  zapewnia najlepsze efekty jest w pełni bezpieczny dla pranych mebli tapicerowanych foteli i narożników. Kanapy czy sofy często mają  zabrudzenia wszelakiego rodzaju ,zwierzęta,dzieci z jedzenia,soki,kawa,markiery. Przy użyciu środka karcher wiąże zabrudzenia i tworzy zawiesinę na materiale przygotowując do prania właściwego. Do plam zawierających barwniki,używamy przeróżne odplamiacze. Tapicerka meblowa  foteli i narożników po naszym praniu jest czysta,  i pachnąca, a kolory dużo żywsze.

 

.Specjalistyczny sprzęt i technologia.


Pranie bardzo zabrudzonej tapicerki meblowej narożnika efekty po czyszczeniu ekstrakcyjnym. Widoczne na zdjęciach niżej naprawdę Super.

pranie tapicerk meblowychpranie narożnika tapicerkiPranie tapicerek meblowych kanap warszawa.      Efekt po praniu tej tapicerki Super!!!!

Etap suszenia mebli – Klieńci mówią  , że po usługach niektórych firm kanapa wysychała nawet kilka dni. Po wykonaniu przez nas usługi prania tapicerki, pozostaje mała wilgotność mebla nie wnika w gąbkę tapicerki. Wilgotna pozostaje tylko powierzchnia materiału, która wysycha w przeciągu kilkunastu godzin. Stopień zwilżenia możemy porównać do odwirowanego prania. Odpowiednia technika, doświadczenie i sprzęt pozwalają nam zmniejszyć namoczenie do minimum. Reszta brudu i wody wciągana jest pod dużym podciśnieniem do zbiornika karcher dzięki silnym silnikom . Na proces schnięcia duży wpływ ma temperatura w lokalu czy cyrkulacja powietrza jak i jego wilgotność.

pranie tapicerk meblowych narożnika

pranie narożnika

Pranie tapicerek fotela na Mokotowie.

czyszczenie  wypoczynków :narożników,  sof, szezlongów, łóżek,kanap, tapczanów, puf, poduszek meblowych,foteli innych obić pranie tapicerek warszawa.

 Wykonujemy czyszczenie materacy

dwuosobowych oraz jednoosobowych,  (jednostronnie i dwustronnie) Pierwszym etapem zanim pierzemy  materace trzeba je  maszynowo wytrzepać dogłębnie. Co pozwala skutecznie pozbyć się wszelkich alergenów i roztoczy.czyszczenie tapicerki mebli roztoczaNawet trzy tysiące tych istot może znajdować się w jednym cm2 tzn.np.na naszym paznokciu. Warto dwa razy w roku zamówić usługę i wyeliminować roztocza i alergenów z wypoczynku. Najbardziej toksyczne i szkodliwe są odchody roztoczy. Trzeba je wyciągnąć zobacz pranie tapicerek film wideo   . a zdasz sobie sprawę ,że warto jest czyścić materace. Alergicy tę czynność wykonują co kwartał.

Pranie tapicerek meblowychpranie tapicerek meblowych warszawa

Czyszczenie tapicerek krzeseł: taborety, krzesła biurowe – konferencyjne, fotele biurowe obrotowe, krzesła stołowe, itp.

 

Pranie wykonujemy karcherem ekstrakcyjne, pozwala pozbyć się wszelkich plam przy użyciu odplamiaczy Prochem, Kirby.

Czyszczenie ekstrakcyjne wykładzin w Warszawie . Czy wiesz, że zabrudzona tapicerka to oprócz kurzu i brudu także bakterie, pleśń, roztocza, dlatego tapicerka może mieć nieprzyjemny zapach. Właśnie z tego powodu tapicerka potrzebuje regularnego czyszczenia oraz odświeżania. Efektywne i skuteczne czyszczenie wszystkich rodzajów tkanin tapicerskich jest konieczne,aby zadbać o czystość mebli jak i pokoi z naszą wykładziną. Oferujemy usługę dla biur, hoteli, pensjonatów gdzie jesteśmy w stanie wyczyścić materace antyalergicznie i podłogi z carpet w holu. Usługa wykonywana jest u klienta na miejscu. Mamy możliwość sprawdzenia stężenia zabrudzenia w twoich dywanach czy materacach dzięki temu dostosowujemy odpowiednią metodę czyszczenia.Co nas znacząco różni od konkurencji?Zawsze wytrzepiemy twój dywan,wykładzinę ,materac i meble przed praniem urządzeniem kirby.Usuwanie wszelkich plam, Likwidacja zapachów :dymu,zwierzęce,mocz,sierść i tym podobne.