Kontakt Prania Dywanów

Kontakt Pranie Dywanów Eko narożników i mebli tapicerki . 

    Obsługujemy cała Warszawę i okolice kontakt pranie dywanów i mebli sof wersalek materacy i samochodów i wykładzin biurowych i domowych.

Wolne terminy  Promocja!!!Kontakt prania dywanów i tapicerki meblowej z dojazdem do klienta gratis 24 H.pranie odplamianie tapicerki warszawa

     Złóż zamówienie za pomocą formularza kontaktowego do 15% rabatu na każde zamówienie  pranie dywanów i wózków dziecięcych pranie narożnika .  Prosimy wypełnić formularz kontakt pranie dywanów i wpisać informacje:

  Prosimy wpisać jaki termin państwa interesuje dzień i godzina.Pracujemy 7 dni w tygodniu.kontakt pranie dywanów

  W jakiej dzielnicy Warszawy chcielibyście państwo zamówić   pranie dywanu czy mebli tapicerki narożników,jakie są zabrudzenia powierzchni do czyszczenia. 

  Zawsze odbieramy telefon,gdy numer jest zajęty prosimy uzbroić się w cierpliwość z pewnością przyjmujemy zlecenie na usługę czyszczenia tapicerki lub  dywanów. 

  Godziny pracy 8.00-22.00 Warszawa  Mokotów,Wawer ,Wilanów Praga. Ursynów ul.Puławska 512. i okolice dojazd gratis. tel.514 696 551kontakt pranie tapicerki

  Nasze punkty prania tapicerki meblowej i dywanów na Woli Mokotowie Wawer Wilanów, Ursynów Rebertów.

  Piaseczno ul.Syrenki 11  ul. Jana PawłaII 24 . Szybki kontakt pralnia dywanów na wskroś 507 945 458.

        Sprawdź nasz Fanpage   zobacz efekty naszej pracy i efekty czyszczenia kanap i zamów pranie mebli w domu Zapraszamy w godzinach 8-22.

  Kontakt prania dywanów i mebli tapicerowanych.

  Firma Perfekt-czyszczenie   

  507 945 458

  Paweł Osucha

   

  NIP 8262041300

  Trzepanie mechaniczne dywanów
  ‣ pranie narożników Warszawa
  materacy z roztoczy warszawa
  ‣ impregnacja dywanów, wykładzin biurowych warszawa

   Czyszczenie kanapy czy dywanu zaplamionych czy  foteli samochodowych . Może kojarzyć się z najgorszym koszmarem , czyż nie  prawda? Nie martw się – z pomocą  firmy Eko pranie dywanów pozbędziesz się wszelkich zabrudzeń z mebli w Warszawie. Dlatego dla nas czyszczenie tapicerki meblowej kanapy i dywanów to pestka. Godni polecenia nasi fachowcy , którzy są profesjonalistami w każdym calu.kontakt pranie dywanów

    Posiadamy cennik który  zawsze określamy  przed rozpoczęciem prac. Jeszcze dziś zleć czyszczenie wykładziny biurowej  i pranie dywanów. Usługi współpracujących z nami klientów doceniło tysiące klientów, którzy nie muszą już martwić się czasochłonnym myciem tapicerki dodatkowo z kiepskim często rezultatem. Dołącz do nich nawet jeszcze dziś 24h!  Wystawiamy faktury na wszystkie nasze usługi czyszczenie mebli i dywanów.

  Gwarancja na nasze usługi prania dywanów i tapicerki Kanap w Firmy eko pranie Warszawie obowiązuje 3 dni.

  Zapraszamy państwa do kontaktu telefonicznego lub e-mail.  Zawsze chętnie odpowiemy na pytania i udzielimy podpowiedzi co dalej uczynić aby pozbyć się zabrudzeń. W przypadku dużych powierzchni dywanów czy wykładzin biurowych zawsze bezpłatnie jesteśmy w stanie  podjechać i przeprowadzić wycenę na miejscu w biurze.

  Przedstawiona oferta w witrynie oraz przedstawione ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.