Pranie tapicerk Celestynów

Kontakt Prania Dywanów

Kontakt Pranie Dywanów Eko narożników i mebli tapicerki . 

    Obsługujemy cała Warszawę i okolice kontakt pranie dywanów i mebli sof wersalek materacy i samochodów i wykładzin biurowych i domowych.

Wolne terminy  Promocja!!!Kontakt prania dywanów i tapicerki meblowej z dojazdem do klienta gratis 24 H.pranie odplamianie tapicerki warszawa

     Złóż zamówienie za pomocą formularza kontaktowego do 15% rabatu na każde zamówienie  pranie dywanów i wózków dziecięcych pranie narożnika .  Prosimy wypełnić formularz kontakt pranie dywanów i wpisać informacje:

  Prosimy wpisać jaki termin państwa interesuje dzień i godzina.Pracujemy 7 dni w tygodniu.kontakt pranie dywanów

  W jakiej dzielnicy Warszawy chcielibyście państwo zamówić   pranie dywanu czy mebli tapicerki narożników,jakie są zabrudzenia powierzchni do czyszczenia. 

  Zawsze odbieramy telefon,gdy numer jest zajęty prosimy uzbroić się w cierpliwość z pewnością przyjmujemy zlecenie na usługę czyszczenia tapicerki lub  dywanów.kontakt pranie dywanów

  Godziny pracy 8.00-22.00 Warszawa  Mokotów,Wawer ,Wilanów Praga. Ursynów ul.Puławska 512. i okolice dojazd gratis. tel.514 696 551kontakt pranie tapicerki

  Nasze punkty prania tapicerki meblowej i dywanów są w

  Piaseczno ul.Syrenki 11 . Szybki kontakt pralnia dywanów 507945458.

  Mobilne Pranie Garwolin Górzno tapicerki, Pilawa, Żelechów kanapy, Ryki.

        Sprawdź nasz Fanpage   zobacz efekty naszej pracy i efekty czyszczenia kanap i zamów pranie mebli w domu Zapraszamy w godzinach 8-22.

  Kontakt prania dywanów i mebli tapicerowanych.

  Firma Perfekt-czyszczenie   

  507 945 458

  Paweł Osucha

   

  NIP 8262041300

  Wystawiamy faktury na wszystkie nasze usługi czyszczenie mebli i dywanów.

  Gwarancja na nasze usługi prania dywanów i tapicerki Kanap w Firmy eko pranie Warszawie obowiazuje 3 dni.

  Przedstawiona oferta w witrynie oraz przedstawione ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.