DLA ALERGIKÓW Pranie materacy

Fotolia_149423427_Subscription_Monthly_M.jpg

Czyszczenie antyalergiczne materacy z roztoczy

Wykonujemy Pranie  materacy  z roztoczy antyalergiczne w Warszawie i okolicach.Możemy również skutecznie wyczyścić państwa dywany narożniki z kurzu i alergenów. Czyszczenie maszyną Kirby Sentria jest skutecznym i bezpiecznym sposobem usuwania roztoczy z tapicerek, materacy, dywanów czy wykładzin. Dodatkowo z połączeniem prania ekstrakcyjnego specjalistycznymi środkami i gorącą wodą eliminuje alergeny.Pranie wózków dziecięcych i fotelików samochodowych.W związku z czym jest godne polecenia zwłaszcza w mieszkaniach osób z nadwrażliwością na alergeny roztoczy ale i nie tylko.pranie antyalergiczne materacyzd

       Dlatego nasza firma oferuje usługi czyszczenia bezpyłowego . Zdjęcie wyżej przedstawia czyszczenie materaca z roztoczy. Na tych białych krążkach mamy naskórek i roztocz z materaca. Nasza specjalność to mechaniczne  trzepanie amerykańską maszyną Kirby. Mamy więc możliwość wyczyścić dzięki tej technice wytrzepania dogłębnie z materacy cz dywanów a także mebli tapicerowanych z kurzu i alergenów. Dzięki  temu nasze czyszczenie jest dużo skuteczniejsze. Usługa jest najwyższej jakości.Używamy specjalnych środków dla alergików, które są całkowicie naturalne, biodegradowalne i są bezpieczne dla naszych dzieci.

Do pracy wykorzystujemy amerykańską technologię czyszczenia Kirby,Karcher pozytywnie zaopiniowaną przez Centrum Zdrowia Dziecka.Eliminujemy roztocza z materacy,kanap, pościeli, wykładzin,dywanów i mebli tapicerskich, dzięki temu zapobiegamy zaostrzeniom astmy. Kirby Sentria, który posiada bardzo dużą moc aby skutecznie wytrzepać nawet bardzo grubą powierzchnię materaca czy bardzo zabrudzonej wykładziny,dzięki temu że urządzenie wytwarza intensywne wibracje podczas czyszczenia. Dodatkowo, dzięki swojej budowie powoduje ogromną moc ssania i ma duży przepływ powietrza niezbędny aby wyssać wszelki brud tkwiący głęboko w materacu czy shaggy.antalergiczne pranie materacy w warszawie

               Proces ten czyli trzepanie materaca.

Odbywa się przez usunięcie martwego naskórka wraz z roztoczami.Takie specjalistyczne czyszczenie należy bezwzględnie wykonać przed podjęciem kolejnych działań antyalergicznych.Kirby było i jest prekursorem różnego rodzaju filtrów, których zastosowanie pozwala gwarantować efektywność czyszczenia i komfortowe warunki mieszkania.

Do prania używamy szamponów kirby i karcher bezpiecznych dla alergików z atestem Polskiego Związku Higieny.

Pranie kirby z trzepaniem mechanicznym dywanów warszawa

 W ofercie mamy także czyszczenie kanap,pranie tapczanów,trzepanie kołder, materacy,poduszek, koccy oraz zabawek dziecięcych.

Wiele lat doświadczenia pozwoliło nam sprawdzić że jedynie kirby jest w stanie skutecznie pozbyć się wszelkiego kurzu z mieszkań.pranie dywanów warszawa

 Powinniśmy dbać o nasze dywany tapicerki często odkurzać i raz na kilka tygodni trzepać. Tylko regularne trzepanie pomaga pozbyć się alergenów i brudu.
Aby pozbyć się bardzo trudnych do usunięcia zanieczyszczeń używamy silnej chemii oraz metody ekstrakcyjnej Karcher.Kirby. GWARANCJA JAKOŚCI EKO PRANIA DYWANÓW WARSZAWA.

Czyszczenie Warszawa Wawer,wola,Mokotów,Wilanów .Konstancin Jeziorna Piaseczno Otwock,Mińsk Mazowiecki, Garwolin, pranie wózków i fotelików samochodowych. Mycie tapicerki meblowej krzeseł biurowych i konferencyjnych w Warszawie. Korzystamy z nabytego przez wiele kapitału i wiedzy którą zdobywamy dzięki regularnym szkoleniom. Ale oczywiście i bardzo interesujących nowych przypadkach w poprzednich latach naszej pracy. Nasza  firma , zawsze stawia na zadowolenie i satysfakcję naszych Klientów. 

GWARANCJA JAKOŚCI EKO PRANIA DYWANÓW WARSZAWA. Szybka wycena email. pranie.kanap.warszawa24@gmail.com Wystarczy wysłać do nas na pocztę zdjęcia tapicerki mebli ,materacy czy dywanów, abyśmy mogli zrobić dla państwa dokładną wycenę usługi antyalergicznej dla państwa Zdrowia.

Szybki kontakt Eko Perfekt pralnia tapicerki Paweł tel.507 945 458