Czyszczenie Wawer

Wykonujemy usługi CZYSZCZENIE WAWER tapicerki kanap i dywanów.Pranie sof Warszawa.Zajmujemy  się praniem  narożników obić mebli tapicerki w domu czy biurze.

          Profesjonalne czyszczenie Wawer Tapicerki dywanów

Pranie wózków i fotelików na Wawrze

Pranie wykładzin biurowych mebli i samochodów, z materiału jak i skór. Dlatego bardzo ważne jest Antyalergiczne sprzątanie materaców z roztoczy.  Pomaga ono mieszkańcom dzielnicy Wawer zadbać  z pewnością szczególnie o alergików i tapicerki na ich meblach. Którzy często domowymi sposobami nie są w stanie poradzić sobie z wyczyszczeniem kanap i materacy w sypialni. Więc Firma posiadająca specjalistyczny sprzęt i środki bezpieczne dla dzieci i zwierzaków działająca na Wawrze od 15 lat. Więc pozbywamy się zabrudzeń plam i nie przyjemnych zapachów z kanap  narożnika i materaca,wózka dziecięcego czy też fotelika samochodowego.

Czyszczenie dziecięcych fotelików samochodowych i wózków dziecięcych na Wawrze. Pierzemy i czyścimy kanapy, narożniki, płytki, fugi, okna, sprzątamy po remontach budowlanych. Można również  u nas zamówić ekstrakcyjne czyszczenie wykładzin Wawer Warszawa i okolice dojazd  gratis! Więc pranie wózków 3w1 i fotelików  można zamówić też w naszej firmie lub z dojazdem do państwa domu koszt minimalny usługi to 100 zł.

Pranie tapicerki mebli wawer

czyszczenie wawer tapicerki meblowej

Wykonujemy też profesjonalnie usługi gruntownego czyszczenia tapicerek meblowych i samochodowych. Więc przy wykonywaniu  naszych prac czyszczących kierujemy się  ogromnym  profesjonalizmem. Więc używamy tylko wyłącznie ekologicznych preparatów sprawdzonych firm. Które są Czyszczenie wawer tapicerki kanap sof narożnika warszawabezpieczne dla dzieci również jak i zwierząt. Dlatego używamy tylko  renomowanych marek i producentów Karche, Kirby Tersus, Prochem,Amway. Ponieważ są potwierdzeniem stuprocentowej satysfakcji z rezultatów naszej pracy przy czyszczeniu tapicerki na Wawrze u naszych klientów. Więc jest też z pewnością szereg pozytywnych komentarzy ze strony współpracujących z nami od lat kontrahentów. Wystarczy sprawdzić opinie o naszej firmie w internecie 100 procent satysfakcji zadowolony klient. kliknij w ten link i sprawdź  opinie

Pranie tapicerki mebli  kanap i wykładzin na Wawrze.

Z uwagi na to że zarówno dywan jak i meble używamy na co dzień, należy prać je dogłębnie przynajmniej raz na pół roku. Powierzchnie dywanowe i wykładziny są jednym z najbardziej brudnych przedmiotów w naszym otoczeniu najczęściej niestety. Kiedy w domu mamy zwierzaki, sytuacja jest jeszcze bardziej poważna ponieważ na kanapach, narożnikach czy innych meblach mogą znajdować się pałeczki okrężnicy.

Aby pozbyć się tych bardzo trudnych do usunięcia bakterii używamy specjalnych środków chemicznych a także stosujemy metodę ekstrakcyjną. Przy użyciu najwyższej klasy sprzętu, takich Marek jak Kirby czy Kercher dokładnie oczyszczamy powierzchnię.

Podobnie sprawa wygląda z materacami, na których śpimy. Dlatego warto je odświeżyć Przynajmniej raz w roku gdyż na materacu czy kanapie gromadzą się roztocza czy w fragmenty naskórka które przyczyniają się do rozwoju alergenów.  W naszych czasach, kiedy szczególną uwagę przykłada się do dezynfekcji. Najlepiej w tym przypadku zaufać profesjonaliście.  Pracownik naszej firmy bez problemu przyjedzie i przy użyciu odpowiednich środków i profesjonalnych maszyn,skutecznie  oczyścić państwa tapicerki meblowe jak i również wykładziny w firmie.

Czyszczenie tapicerki meblowej narożnika wawer i okolice dojazd i odplamianie gratis.

Profesjonalna Pralnia dywanów
 • Dlatego mechaniczne trzepanie dywanów wykładzin jest koniecznością
 • odkurzanie profesjonalnym odkurzaczem Kirby Rainbow ze szczotką dogłębnie wytrzepującą  runo wykładziny,dywanu
 • rozpuszczenie brudu naniesienie prespray służy on do rozpuszczenia brudu i oddzielenia go od powierzchni czyszczonej poprzez stworzenie zawiesiny
 • odplamianie z plam zabrudzeń
 •  szorowanie dywanów
 • wypłukiwanie brudu preparatem do płukania ekstrakcyjnego Karcher
 • suszenie wykładzin
 • czyszczenie wawer dywanów

Przed zamówieniem różnych usług zastanawiamy się będzie tanio i dobrze wykonane pranie? Ponieważ bardzo wysoka jakość i niską cena. To raczej jest nie realne.Wystarczy z pewnością sobie przypomnieć każdy z nas robił kiedyś remont. Niestety  jeśli cena była okazyjna praca remontowa ciągnęła się np.cały rok...Czasem firma używa tzw. chwyt marketingowy i  
potrafi przekonać, że Tanio, wypierze narożnik meble i efekt będzie niesamowitego.

          Usługi świadczymy Warszawie i okolicach :

Wawer, Okęcie, Włochy ,Ursus, Miasteczko Wilanów, Marki, Kabaty, Ochota, Żoliborz.Wola, Wilanów, Białołęka, Bemowo.Tarchomin, Targówek . Konstancin-Jeziorna.Józefów, Ząbki, Sulejówek, Otwock.Józefów, Międzylesie, Babice, Legionowo, Podkowa Leśna. Łomianki, Praga, Kabaty, Jelonki.Wesoła, Janki. Saska Kępa, Śródmieście, Anin, Grochów, Gocław,  Gocławek, Falenica,  Imielin, Mysiadło, Izabelin, Kobyłka, Augustówka.

  Adam

KONTAKT: Warszawa Wawer ul.Peoni 26 Tel. 514 696 551

Ozonowanie pomieszczeń domów mebli

To naturalny gaz występujący w przyrodzie, który jest składnikiem atmosfery. Wytwarzany jest około 30km nad ziemią poprzez działanie promieni słonecznych na tlen tworząc „warstwę ozonową”.
– Jest 60 razy skuteczniejszy i 3000 razy szybszy niż chociażby CHLOR.
– Zabija wirusy, bakterie, grzyby.
– Nie tuszuje, tylko usuwa źródła nieprzyjemnych zapachów.
– Nie powoduje reakcji alergicznych – dla alergików i astmatyków.
– Przenika przez tkaniny dzięki czemu sterylizuje obicia tekstylne dywany wykładziny tapicerki mebli i materace.

MOŻLIWOŚCI OZONU: Usuwanie kwasu masłowego, papierosów, potu, spalenizny, ropy ,odzwierzęcych, po farbie, remoncie, zgnilizny, środkach chemicznych, gastronomicznych.

Wykonujemy profesjonalne czyszczenie mebli tapicerowanych pranie narożnika Mokotów. Naszą specjalnością narożników z funkcją mechanicznego trzepania z roztoczy i alergenów.W miejscach wypoczynku mebli wersalek w naszych domach spędzamy dużo czasu..

email: pranie24@onet.pl Wystarczy wysłać zdjęcia mebli i wykładzin a prześlemy wycenę usługi.