Żoliborz pranie tapicerki

Żoliborz pranie tapicerki meblowej i samochodowej.

Pranie tapicerki mebli : kanap,tapczanów, narożników,sof,wersalek i foteli.Żoliborz pranie tapicerki.Czyszczenie antyalergiczne jest bardzo skuteczne i polecane zwłaszcza dla alergików. Do walki szczególnie z alergią na którą uczulone jest coraz więcej naszych pociech. Dlatego warto chociaż dwa razy w roku przede wszystkim wyczyścić materace z roztoczy i alergenów. Zwłaszcza że najwięcej alergenów jest w tapicerce meblowej kanap sof. Szczególne siedliska alergenów w naszych mieszkaniach to materace i wersalkach gdzie śpimy. O których często się zapomina ,że trzeba o nie regularnie dbać i czyścic .Jeśli materac ma pokrowiec można go zdjąć i oddać do pralni. Natomiast gorzej  gdy pokrowiec jest na stałe, w tedy zostaje już tylko profesjonalne czyszczenie karcherem.

pralnia dywanów

 

Zawsze przed praniem materaca wykonujemy mechaniczne trzepanie go aby pozbyć się dogłębnie z niego kurzu i roztoczy. Używamy do tej pracy amerykańskiej maszyny Kirby która skutecznie jest w stanie wyciągnąć alergeny do 30 cm w głąb gąbki materaca. Łóżka wersalki czy materace trzeba czyścić regularnie aby nie doprowadzić do stanu mocnych zabrudzeń.  Pozbywamy się również plam i zamachów z mebli tapicerowanych i materacy Żoliborz Warszawa.

        Czyszczenie dywanów i wykładzin w całej warszawie.

Wykonujemy pranie wykładzin biurowych i mebli tapicerowanych krzeseł. Naszą specjalnością jest czyszczenie tapicerki kanap i narożników w dzielnicy Żoliborz w Warszawie. Pracujemy już na rynku od 11 lat mamy olbrzymie doświadczenie dlatego warto nam zaufać i sprawdzić. Proszę sprawdzić zdjęcia podglądowe z naszych dotychczasowych realizacji i samemu ocenić czy warto.

 

pranie tapicerki meblowej

 

👉🏻 Zapomnij o plamach i nieprzyjemnych zapachów 😎
‼️Cena nie zależy od stopnia zabrudzenia
🎁- 15% rabatu dla stałych klientów 💙
🛋️ Czyścimy wszystkie meble tapicerowane: narożniki,sofy, materace, wezgłowia, fotele i dywany i wykładziny biurowe.
✅ State ceny – od razu znasz koszt 👍🏻
> Usuwamy do 100% plam i nieprzyjemnych zapachów 🛋️
✅ Gwarantujemy lepszą jakość powietrza w Twoim domu 🏠
> ECO środki które są absolutnie bezpieczne dla dzieci i zwierząt 👶
✅ Usuwamy się roztocza i alergenów z kanap narożników mebli tapicerowanych i materacy
Ponad 17.000 tys osób skorzystało z naszych usług, spróbuj i Ty

Obsługujemy dzielnice Żoliborz:
Mokotów, Ochota, Pranie tapicerki Wola, Wilanów, Białołęka, Bemowo ,Żoliborz, Okęcie, Włochy ,Ursus, Miasteczko Wilanów, Marki, Kabaty, Młociny, Tarchomin, Łomianki, Piaseczno, Pruszków, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Magdalenka, Sękocin, Józefów, Ząbki, Sulejówek, Otwock, Karczew, Józefów, Międzylesie, Babice, Legionowo, Podkowa Leśna, Dziekanów Leśny, Grodzisk Mazowiecki, Łomianki,

Praga, Sadyba, , Radzymin, Wołomin, Kabaty, Jelonki, Służew, Okuniew, Wesoła, Janki, Nadarzyn, Saska Kępa, Śródmieście, Anin, Grochów, Gocław, Zalesie Dolne, Gocławek, Falenica, Serock, Lesznowola, Pilawa, Henryków-Urocze, Zalesie Górne, Ustanów, Chylice, Kanie, Komorów, Imielin, Mysiadło, Izabelin, Kobyłka, Augustówka, Wiązowna, Piastów.