Pranie tapicerki góra kalwaria

Góra Kalwaria pranie kanap i dywanów

Czyszczenie narożnika dywanów Góra Kalwaria.

Emillia

Profesjonalne pranie kanap sof mebli tapicerowanych w domach i mieszkaniach Góra Kalwaria i okolice. Ekspresowe pranie wykładzin dywanowych w biurach szkołach przedszkolach. Ekstrakcyjne czyszczenie karcherem z mechanicznym trzepaniem dywanów materacy z roztoczy kurzu i pyłu. Dogłębne czyszczenie antyalergiczne łóżek sof kanap w sypialniach.

Pranie narożnika Góra Kalwaria PRANIE kanap i narożników

pranie kanapy góra kalwaria Profesjonalne pranie mebli tapicerowanych wersalek sofy,dywanów.

           Ze względu na to nasze usługi  wykonujemy bardzo profesjonalnie. W ten sposób pozbywamy się kurzu, pleśni, bakterii. Walczymy z  plamami lub uporczywymi zapachami.Karcher to produkty skonstruowane  specjalnie z myślą o najtrudniejszych wyzwaniach  oraz problemami ludzi z alergią. Kompletna linia produktów do sprzątania poradzi sobie z poważnymi problemami przy czyszczeniu dywanów, mebli tapicerowanych,aut,kafli i innych twardych powierzchni.

Pranie ekstrakcyjne jest najczęstszą metodą usuwania zanieczyszczeń z powierzchni tekstylnych i dywanowych i tapicerki. Czyścimy  rozpuszczając najmocniejsze zabrudzenia na meblu czy dywanie za pomocą prespereya. Kolejnym etapem jest wypranie i  wypłukanie Karcher  brudu . Ze względu na to metoda ta jest całkowicie bezpieczna dla czyszczonego dywanu, tapicerek meblowych jak i podłóg w Górze Kalwarii.

ekstrakcja Pranie nie powoduje przemoczenia

tzw. osnowy dolnej części dywanu. A niewielka ilość wilgoci pozwala na szybkie schnięcie czyszczonej powierzchni.Pranie wykładzin dywanowych odbywa się w domu bądź w firmie klienta.Dojazd gratis.

Wykaz miejscowości obsługiwanych przez nas Góra Kalwaria
Aleksandrów Baniocha Borki
Brześce Brzumin Budki Moczydłowskie
Cendrowice Coniew Czachówek
Czapli Czaplinek Czarny Las
Czersk Kolonia Julianów Karolina
Kąty Kiełbaska Królewski Las
Krzaki Czaplinkowskie Krzmów Linijek
Linin Łubna Łutówka Obręb
Marki Grójeckie Mikówiec Moczydłów
Ostrówik Pęcław Podgóra
Podłęcze Pokosowa Potycz
Sobików Sobików Kolonia Solec
Szpruch Szymanów Tatary
Tomice Tomice Kolonia Wierzchów
Wilczynek Wincentów Wojciechowie
Wola Dobieska Wola Sobikowska Wólka Dworska
Wólka Załęska Zbuczynów

                                                                            
Góra kalwaria i okolice.Piaseczno, Pruszków, Konstancin,Góra.Magdalenka, Sękocin, Józefosław ,Julianów, Zgorzałą,Nowa Iwiczna,Stara Iwiczna.Ząbki, Sulejówek, Otwock, Karczew.Międzylesie, Babice, Legionowo, Podkowa Leśna, Dziekanów Leśny.  Radzymin, Wołomin, Kabaty, Jelonki, Służew, Okuniew, Wesoła, Janki, Nadarzyn, Saska Kępa. Anin, Grochów, Gocław, Zalesie Dolne, Gocławek, Falenica, Serock, Lesznowola, Pilawa, Henryków-Urocze, Zalesie Górne, Ustanów, Chylice. Komorów, Imielin, Mysiadło, Izabelin.

Jacek

Kontakt Góra Kalwaria, Piaseczno ul.Syrenki 11 tel.514 696 551