Wilga Garwolin

        Pranie dywanów Wilga,czyszczenie tapicerek kanap foteli materacy.

Profesjonalne  Pranie dywanów  materacy  z roztoczy   w Wildze i okolicach. Możemy również skutecznie wyczyścić państwa narożniki czy wykładziny z kurzu i alergenów roztoczy.  Pranie dywanów Wilga wykładzin biurowych,kanap czy narożników tapicerowanych odbywa się w domu u klienta w domu. Natomiast  gdy dywan tego wymaga zabieramy go do nas do pralni by uprać na wskroś w naszej Pralni w Garwolinie.

Profesjonalna pralnia dywanów i tapicerki meblowej i aut.

Wyróżniamy się tym przed  konkurencją że używamy przez nas systemu czyszczącego Kirby, wykorzystującego funkcje trzepania tapicerki, podsufitki, i wykładziny podłogowej dywanów i wykładzin. Kolejna funkcją systemu Kirby jest polerowanie i czyszczenie tapicerki skórzanej.

Czyszczenie materacy z roztoczy i alegenów

Zajmujemy się profesjonalnym pranie materacy hotelach pensjonatach jak i domach jednorodzinnych. Do czyszczenia używamy specjalistycznych maszyn Kirby i Karcher.

Dzięki temu że zarówno tapicerki jak i wykładziny uprzednio przed pranie są mechanicznie trzepane Kirby. Jesteśmy w stanie wyeliminować roztocza kurzu domowego aby skuteczne przeciwdziałać alergii. Używamy specjalnych środków dla alergików, które są całkowicie naturalne, biodegradowalne i są bezpieczne dla naszych dzieci dorosłych i zwierząt.

Obsługujemy dzielnice: Wilga pranie tapicerki kanap i dywanów.

Maciejowice,Oblin,Kacprówek,Melanów,Pilczyn Nowy,Ryki
Górzno,Samorządni,Reducin,Sławiny,Sulbiny,Unin,Chęciny Łaki.
Gm. Łaskarzew,Pilczyn, Melanów ,Ruda Talubska,Izdebnik,Wilkowyja
Wilga,Żabieniec,Cyganówka,Wola Rębkowska

Garwolin,Pilawa , Wilga.Służew, Okuniew, Wesoła, Janki, Nadarzyn, Saska Kępa, Śródmieście, Anin, Grochów, Gocław, Zalesie Dolne, Gocławek, Falenica, Serock, Lesznowola, Pilawa, Henryków-Urocze, Zalesie Górne, Ustanów, Chylice, Kanie, Komorów, Imielin, Mysiadło, Izabelin, Kobyłka, Augustówka, Wiązowna, Piastów.