Pranie tapicerki góra kalwaria

pranie tapicerki Służew

           Pranie tapicerki Służew w Warszawie.

Wykonujemy profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej już od 10 lat. Zaufało nam już tysiące klientów w Warszawie i okolicach. Pierzemy dużo kanap na ursynowie i Służewie. Wystarczy spojrzeć na nasze realizacje i ocenić efekty naszych prac czyszczenia tapicerki meblowej czy dywanów.

pranie tapicerki Służew

pralnia dywanów

Czyszczenie mechaniczne dywanów wykładzin i materacy antyalergicznie.Profesjonalne pranie tapicerki w dzielnicy Służew w warszawie dojazd gratis. Pranie tapicerek mebli kanap narożników sof w mieście Warszawa i okolicach Piaseczno, Łomianki. Czyszczenie tapicerki meblowej jak i samochodowej jest ważnym zadaniem.Zwłaszcza dla  osób, ceniących sobie komfort i estetykę wnętrz własnego domu czy mieszkania. Meble w naszych mieszkaniach stoją w centrum pokoju.

Nie dopuśćmy więc  do zbyt dużych zaległości, aby kanapa została zniszczona przez stare zabrudzenia. W końcu brudny narożnik czy sofa  jest z pewnością nie estetyczna i mało higieniczna i szpeci mieszkanie. Warto więc zadbać o nasze tapicerki meblowe kanapy narożniki i fotele w których wypoczywamy. Spędzamy tam dużo czasu więc po co w nich alergeny kurz i zabrudzenia. Wystarczy w końcu raz do roku prać materace i wykładziny w naszych sypialniach, aby lepiej się nam spało i oddychało w dzielinicy Służew.

Oferujemy usługi kompleksowe czyszczenie.Pranie kanapy Służew.

Obsługujemy dzielnice Warszawy:
Służew pranie tapicerki,Mokotów, Ochota, Wola, Wilanów, Białołęka, Bemowo ,Żoliborz, Okęcie, Włochy ,Ursus, Miasteczko Wilanów, Marki, Kabaty, Młociny, Tarchomin, Łomianki, Piaseczno, Pruszków, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Magdalenka, Sękocin, Józefów, Ząbki, Sulejówek, Otwock, Karczew, Józefów, Międzylesie, Babice, Legionowo, Podkowa Leśna, Dziekanów Leśny, Grodzisk Mazowiecki, Łomianki, Praga, Sadyba, , Radzymin, Wołomin, Kabaty, Jelonki, Służew, Okuniew, Wesoła, Janki, Nadarzyn, Saska Kępa, Śródmieście, Anin, Grochów, Gocław, Zalesie Dolne, Gocławek, Falenica, Serock, Lesznowola, Pilawa, Henryków-Urocze, Zalesie Górne, Ustanów, Chylice,Komorów, Imielin, Mysiadło, Izabelin, Kobyłka, Augustówka.

Przy większych zleceniach oraz dla stałych klientów atrakcyjne RABATY!
Pralnia dywanów nasi Klienci  zobowiązani są do poinformowania pracownika naszej firmy  o występujących na dywanach: przebarwieniach, plamach kawy, kleju, farby, rdzy, moczu, wina, wosku, pleśni i plam niewiadomego pochodzenia.

Kontakt eko pranie 514 696 551 w godzinach 7.30-21.00.

Antyalergiczne usługi czyszczenie i sprzątania biur i domów .Specjalistyczne czyszczenie tapicerki materacy z roztoczy. Profesjonalna pralnia tapicerki meblowej w całej Warszawie i okolicach dojazd gratis 24h.