NASZ SPRZĘT PRANIE

Maszyny do

prania wykładzin dywanowych

Pranie wykładzin dywanowych w Warszawie cena i okolicach używamy maszyn Karcher (pranie ekstrakcyjne) szorowarki BR400 oraz Kirby do trzepania mechanicznego tapicerek i szamponowania dywanów. Sprzątanie wkracza w nowy wymiar z systemem sprzątającym Sentria firmy Kirby wraz z akcesoriami. Zaprojektowany, aby gruntownie wysprzątać Państwa dom, chronić go i zachować jego wartość.

To lider w branży, który nigdy nie ustępuje przed konkurencją.Używamy profesjonalnego sprzętu który sprawdzi się na różnego typu zleceniach.

 

Maszyny marki Karcher Kirby

Sprawdzają się idealnie  u klientów indywidualnych w mieszkaniach i  domach jednorodzinnych. Tam gdzie do prania mamy  dywany, wykładziny,  kanapy czy krzesła. Używamy również większe maszyny marki Santoemma Taski i Ashbys  do czyszczenia średnich, dużych powierzchni. Najczęściej używamy ich  w  biurach, przedszkolach. Posiadamy odkurzacze kolumnowe z elektroszczotką marki Karcher Kirby  którymi  odkurzamy czyszczone powierzchnie. Dzięki temu pozbywamy się nierozpuszczalnych zabrudzeń typu piasek, włosy,sierść itp.. Szorowarki jednotarczowce Duplex i obrotowe Numatic używamy do wstępnego rozpuszczenia zabrudzeń na dywanach i wykładzinach.

nasz sprzęt kirby do trzepania materacy i dywanówNieważne, czy walczymy z kurzem, pleśnią,

bakteriami, alergenami, plamami lub uporczywymi zapachami, Kirby i Karcher to produkty zaprojektowane specjalnie z myślą o najtrudniejszych wyzwaniach i problemami z alergią. Kompletna linia produktów do sprzątania poradzi sobie z poważnymi problemami przy czyszczeniu dywanów, mebli tapicerowanych cena,aut,kafli i innych twardych powierzchni.
Pranie ekstrakcyjne jest najczęstszą metodą usuwania zanieczyszczeń z powierzchni tekstylnych i dywanowych. W skrócie polega na naniesieniu środka rozpuszczającego zanieczyszczenia, a następnie odessaniu go wraz z brudem za pomocą urządzenia ekstrakcyjnego. Metoda ta jest całkowicie bezpieczna dla czyszczonego dywanu, tapicerek meblowych jak i podłóg, ponieważ ekstrakcja nie powoduje przemoczenia tzw. (osnowy) dolnej części dywanu.Pranie wykładzin dywanowych.

Do czyszczenia ekstrakcyjnego używamy głównie maszy Karcher,Taski, Prochem

Dlatego  skuteczne czyszczenie  brudu z dywanów to podstawowe zadanie stawiane przed specjalistycznymi maszynami. Dzięki przemyślanej konstrukcji i wysokiej jakości wykonania.Maszyny firmy Nilfisk, Tersus i Karcher  są świetnie zbudowane i cechują się  niezawodność,  trwałość.  Dodatkowo sprzęty te które służą nam w usługach pralniczych są bardzo proste w obsłudze. Zostały zaprojektowane z myślą o spełnieniu mycia średniej wielkości powierzchni pokrytych wykładzinami  w biurach, na lotniskach, szkołach czy w restauracjach, hotelach, centrach handlowych i innych obszarach o dużym natężeniu ruchu.Karcher.Kirby.Taski.

– Zestaw akcesoriów do czyszczenia różnych powierzchni dywanowych i meblowychśrodki do prania tapicerki w warszawie

-Pomaga w  usuwaniu zabrudzeń plam dywanów i tkanin mebli tapicerowanych cena warszawa.

-Polietylenowa obudowa i akcesoria i duraluminiowe rury, gwarantują trwałość i dożywotnią gwarancję

-Wspaniała maszyna ekstrakcyjna dla firm sprzątających, Pralni dywanów, restauracji, domów Garwolin, hoteli,biur.

Najczęściej  urządzenia tradycyjne do prania dywanów i wykładzin spotykane na rynku mogą powodować przemoczenie materiału. Dlatego  wymagają wyłączenia podłogi na czas schnięcia, który może zająć dużo czasu.  Maszyny do pianowego czyszczenia dywanów i wykładzin mimo  wyższej ceny pozwala na osiągnięcia lepszych rezultatów. Dzięki unikalnej technologii oraz większej elastyczności czasowej dla klienta.

pranie wykładzin dywanowych

Pranie tapicerki kanap i narożników wykonujemy najczęściej ekstraktorem karcher Puzzi 200,ponieważ jest skuteczny. Przy użyciu dodatkowo odpowiednich środków dokładnie usuwa wszystkie zabrudzenia i wypłukuje ekstrakcyjne.

 

Od teraz sprzątanie wchodzi w nowy wymiar wraz z systemem sprzątającym Senteria marki Kirby. Jest to sprzęt zaprojektowany tak, żeby gruntownie wysprzątać państwa dom. Odkurzacze Kirby wyposażone w specjalny filtr, który pozwala podczas sprzątania usuwać nawet do 99,97% kurzu, ale również roztoczy oraz innych drobin. Taka skuteczność w usuwaniu pyłu nie tylko sprawia, że dom staje się czystszy, ale również poprawia się jakość powietrza.

Pranie wykładzin dywanowych mechaniczne

Pracownicy naszej firmy posiadają gruntowną wiedzę temacie czyszczenia i prania wykładzin dywanowych . Potrafią dobrać odpowiedni sprzęt do rodzaju zabrudzenia, jak też do podłoża czy to wykładziny lub tapicerki meblowej. Nie jest ważne czy sprzątamy domy jednorodzinne, gdzie pierzemy dywany. Świetnie radzimy też sobie z wykładziną, kanapy czy krzesła ,również sprzątamy większe powierzchnię.  Tam najczęsciej używamy cięższego I większego gabarytowo sprzętu. Wszędzie dostosujemy sprzęt najlepszej Marki,

Do czyszczenia średnich i dużych powierzchni używamy sprzętu Marek:

 • Santoemma
 • Taski
 • Ashbys enforcer 400
 • pranie tapicerki warszawa sprzęt

 

Do sprzątania nieco mniejszych powierzchni, gdzie króluje wykładzina dywanowa Polecamy odkurzanie odkurzaczem kolumnowym,  który to szybko i wydajnie oczyści takie podłogi. Dzięki temu pozbywamy się nierozpuszczalnych zabrudzeń typu piasek, włosy, sierść, itp

Szorowarki jednotarczowce Duplex i obrotowe Numatic używamy do wstępnego rozpuszczenia zabrudzeń na dywanach i wykładzinę. Służą one do gruntownego czyszczenia silnie zabrudzonych powierzchni. Ich konstrukcja pozwala na utrzymanie wysokiej czystości przy niewielkim zużyciu z środków chemicznych Sprzętem takim wypierzemy wykładzinę czy wy szlifujemy i w polerujemy posadzka.

Pranie ekstrakcyjne jest najczęstszą metodą usuwanie zanieczyszczeń powierzchni zarówno tekstylnych jaki dywanowych. W skrócie polega ona na naniesieniu środka rozpuszczającego plamy. Metoda ta jest całkowicie bezpieczna dla czyszczonego dywanu czy tapicerki, ponieważ ekstrakcja nie powoduje przemoczenia dolnej części dywanu

Z zalet czyszczenia ekstrakcyjnego
 • Duża skuteczność nawet mocno zabrudzonych wierzchnie
 • Brak osadu po środkach chemicznych
 • Brak konieczności odkurzenia na sucho po czyszczeniu
 • Umiarkowany czas schnięcia
 • Brak ryzyka osłabienia struktury materiału

 

Do czyszczenia ekstrakcyjnego używamy głównie maszyny firm:

 • Karcher
 • Taski
 • Prochem
 • Ashbys sensi
pranie tapicerki warszawa

pranie narożnika cena bardzo brudnego efekt super