NASZ SPRZĘT PRANIE

 

Pranie wykładzin dywanowych w Warszawie cena i okolicach używamy maszyn Karcher (pranie ekstrakcyjne) szorowarki BR400 oraz Kirby do trzepania mechanicznego tapicerek i szamponowania dywanów. Sprzątanie wkracza w nowy wymiar z systemem sprzątającym Sentria firmy Kirby wraz z akcesoriami. Zaprojektowany, aby gruntownie wysprzątać Państwa dom, chronić go i zachować jego wartość. To lider w branży, który nigdy nie ustępuje przed konkurencją.Używamy profesjonalnego sprzętu który sprawdzi się na różnego typu zleceniach.pranie tapicerki wykładzin biurowychwarszawa

 

Maszyny marki Karcher sprawdzają się idealnie  u klientów indywidualnych w mieszkaniach i  domach jednorodzinnych. Tam gdzie do prania mamy  dywany, wykładziny,  kanapy czy krzesła. Używamy również większe maszyny marki Santoemma Taski i Ashbys  do czyszczenia średnich, dużych powierzchni. Najczęściej używamy ich  w  biurach, przedszkolach. Posiadamy odkurzacze kolumnowe z elektroszczotką marki Karcher Kirby  którymi  odkurzamy czyszczone powierzchnie. Dzięki temu pozbywamy się nierozpuszczalnych zabrudzeń typu piasek, włosy,sierść itp.. Szorowarki jednotarczowce Duplex i obrotowe Numatic używamy do wstępnego rozpuszczenia zabrudzeń na dywanach i wykładzinach.

Nieważne, czy walczymy z kurzem, pleśnią,

bakteriami, alergenami, plamami lub uporczywymi zapachami, Kirby i Karcher to produkty zaprojektowane specjalnie z myślą o najtrudniejszych wyzwaniach i problemami z alergią. Kompletna linia produktów do sprzątania poradzi sobie z poważnymi problemami przy czyszczeniu dywanów, mebli tapicerowanych cena,aut,kafli i innych twardych powierzchni.
pranie ekstrakcyjne wykładzinPranie ekstrakcyjne jest najczęstszą metodą usuwania zanieczyszczeń z powierzchni tekstylnych i dywanowych. W skrócie polega na naniesieniu środka rozpuszczającego zanieczyszczenia, a następnie odessaniu go wraz z brudem za pomocą urządzenia ekstrakcyjnego. Metoda ta jest całkowicie bezpieczna dla czyszczonego dywanu, tapicerek meblowych jak i podłóg, ponieważ ekstrakcja nie powoduje przemoczenia tzw. (osnowy) dolnej części dywanu.Pranie wykładzin dywanowych.

Do czyszczenia ekstrakcyjnego używamy głównie maszy Karcher,Taski, Prochem

Dlatego  skuteczne czyszczenie  brudu z dywanów to podstawowe zadanie stawiane przed specjalistycznymi maszynami. Dzięki przemyślanej konstrukcji i wysokiej jakości wykonania.Maszyny firmy Nilfisk, Tersus i Karcher  są świetnie zbudowane i cechują się  niezawodność,  trwałość.  Dodatkowo sprzęty te które służą nam w usługach pralniczych są bardzo proste w obsłudze. Zostały zaprojektowane z myślą o spełnieniu mycia średniej wielkości powierzchni pokrytych wykładzinami  w biurach, na lotniskach, szkołach czy w restauracjach, hotelach, centrach handlowych i innych obszarach o dużym natężeniu ruchu.Karcher.Kirby.Taski.

– Zestaw akcesoriów do czyszczenia różnych powierzchni dywanowych i meblowych

-Pomaga w  usuwaniu zabrudzeń plam dywanów i tkanin mebli tapicerowanych cena warszawa.

-Polietylenowa obudowa i akcesoria i duraluminiowe rury, gwarantują trwałość i dożywotnią gwarancję

-Wspaniała maszyna ekstrakcyjna dla firm sprzątających, Pralni dywanów, restauracji, domów Garwolin, hoteli,biur.

 

pranie wykładzin dywanowych

pranie tapicerki warszawa

pranie narożnika cena bardzo brudnego efekt super