Pranie tapicerki meblowej Stoczeki okolice dojazd gratis

Czyszczenie Tapicerki Łomianki

    czyszczenie Tapicerki łomianki

Pranie narożnika ŁomiankiProfesjonalne czyszczenie tapicerki

Najlepsza firma  w Łomianki pranie narożników również bardzo brudnych efekt na zdjęciu podglądowym. Nasz firma świadczy usługi czyszczenie dywanów i wykładzin w domu u klienta czy w biurze praniem krzeseł i foteli. Dlatego możemy również skutecznie wyczyścić państwa dywany narożniki z kurzu i alergenów,roztoczy . Reasumując wykonujemy usługi prania maszyną Kirby karcher jest skutecznym i bezpiecznym sposobem usuwania roztoczy z tapicerek meblowych, materacy, wykładzin i dywanów.  Niewątpliwie w  związku z czym jest godne polecenia zwłaszcza w mieszkaniach osób z nadwrażliwością na alergeny roztoczy ale i nie tylko. W związku z tym zwłaszcza dzięki temu że zarówno tapicerki jak dywany uprzednio przed pranie są mechanicznie wytrzepane Kirby. Działamy w Łomiankach i Warszawie już ponad 14 lat. Zaufało nam tysiące klientów w związku z tym zarówno indywidualnych przedszkoli szkół i różnych firm.

– sprzątanie wykładzin biurowych i domowych -antyalergicznie PRANIE WÓZKÓW DZIECIĘCYCH
-pranie narożników łomianki
-materacy z roztoczy
– impregnacja dywanów, kanap, wykładzin
– trzepanie mechaniczne dywanów oczywiście
– tapicerki samochodowej Sadowa
– mebli tapicerowanych  KANAP łomianki
– wyczyszczenie wózków dziecięcych Ozonowanie

 • pranie fotelika dziecka w aucie
  1 mebli skórzanych
  2szorowanie kafli i fug terakoty
  3 eliminacja roztoczy łomianki istotne
  pranie materacy antyalergiczne
  4 Sprzątanie przyczep kempingowych
  5 Doczyszczanie drapaków domków katów
  6 Odkurzanie posadzek z wykładziną dywanowa
 • 7 Zmywanie i konserwacja posadzki parkietowej i ceramicznej
  9 Mycie posadzek i ceramiki w łazienkach
  10 Chemiczne  mycie dywanów wykładzin
  11  Obsługa biur,domów,przedszkoli
  12 Wybawianie zabrudzeń i zapachów zwierzęcych
 • 13  Ozonowanie tapicerki i dywanów Łomianki

Pranie wykładzin dywanowych w Łomiankach i okolicach używamy maszyn Karcher (pranie ekstrakcyjne) szorowarki BR400 .Natomiast maszyna Kirby  służy do trzepania mechanicznego tapicerek i  dywanów. Sprzątanie wkracza w nowy wymiar z systemem sprzątającym Sentria  wraz z akcesoriami.  System czyszczący USA jest świetny i profesjonalnie  czyści  eliminuje więc roztocza z materacy  dogłębnie do 30 cm w głąb gąbki. Reasumując to lider w branży, który nigdy nie ustępuje przed konkurencją czy to łóżka jak i dywany Łomianki.

Po wytrzepaniu mechanicznym wykładzin oczywiście następuje etap ekstrakcyjnego czyszczenia powierzchni pranej. Z użyciem ekstraktora niewątpliwie nanoszony jest specjalistyczny środek do prania tapicerki i dywanów marki Kärcher. Który jest w stanie rozpuścić wszelkie zabrudzenia z dywanu czy wykładziny biurowej. Kolejny etap to szorowanie najbardziej zabrudzonych miejsc wykładziny. Czyszczenie powierzchni oczywiście odbywa się do momentu satysfakcjonującego efektu.   Po dokładnym wyczyszczeniu  możemy  zaimpregnować dywan,sofę i kanapę. Czyścimy również bardzo skutecznie materace łóżka i wersalki z alergenów używając systemu Kirby.

Emilia

Czyszczenie tapicerki meblowej Łomianki.

Pierzemy  Łomiankach i okolicach. Sadowa ,Dziekanów leśny,Palmiry,Dąbrowa,Kiełpinpranie antyalergiczne materacy łomianki

Łomianki Dziekanów leśny.Mokotów, Ursynów, Wawer, Gocław, Wilanów, Podobnie do Wola, Ochota, Śródmieście, Targówek, Żoliborz, Rembertów, Białołęka, Marysin, Praga, Bemowo, Bielany, Babice, Łomianki, Tarchomin, Legionowo, Wołomin, Ząbki, Radzymin, Marki, Wesoła, Anin, Józefów,Falenica, Międzylesie, Otwock, Raszyn, Góra Kalwaria, Konstancin, Piaseczno/CZYSZCZENIE TAPICERKI ŁOMIANKI

Szybki Kontakt: Łomianki ul.Kolejowa 162 . Tel. 507 945 458

Gwarancja jakości skuteczności eko prania dywanów do 7 dni. pranie.kanap.warszawa24@gmail.com