Czyszczenie Tapicerki Łomianki

    czyszczenie Tapicerki łomianki

Pranie narożnika ŁomiankiProfesjonalne czyszczenie tapicerki Łomianki pranie narożników bardzo brudnych efekt na zdjęciu podglądowym.

– sprzątanie wykładzin biurowych i domowych -antyalergicznie PRANIE WÓZKÓW DZIECIĘCYCH
-pranie narożników łomianki
-materacy z roztoczy
– impregnacja dywanów, kanap, wykładzin
– trzepanie mechaniczne dywanów
– tapicerki samochodowej Sadowa
– mebli tapicerowanych  KANAP łomianki
– wyczyszczenie wózków dziecięcych

 • pranie fotelika dziecka w aucie
  1 mebli skórzanych
  2szorowanie kafli i fug terakoty
  3 eliminacja roztoczy łomianki
  pranie materacy antyalergiczne
  4 Sprzątanie przyczep kempingowych
  5 Doczyszczanie drapaków domków katów
  6 Odkurzanie posadzek z wykładziną dywanowa
 • 7 Zmywanie i konserwacja posadzki parkietowej i ceramicznej
  9 Mycie posadzek i ceramiki w łazienkach
  10 Chemiczne  mycie dywanów wykładzin
  11  Obsługa biur,domów,przedszkoli
  12 Wybawianie zabrudzeń i zapachów zwierzęcych

Pranie wykładzin dywanowych w Łomiankach i okolicach używamy maszyn Karcher (pranie ekstrakcyjne) szorowarki BR400 oraz Kirby do trzepania mechanicznego tapicerek i  dywanów. Sprzątanie wkracza w nowy wymiar z systemem sprzątającym Sentria  wraz z akcesoriami.  System czyszczący USA jest świetny i profesjonalnie  czyści  eleminuje roztocza z materacy  dogłębnie. To lider w branży, który nigdy nie ustępuje przed konkurencją.

Po wytrzepaniu mechanicznym wykładzin następuje etap ekstrakcyjnego czyszczenia powierzchni pranej. Z użyciem ekstraktora nanoszony jest specjalistyczny środek do prania dywanów marki Kärcher. Który jest w stanie rozpuścić wszelkie zabrudzenia z dywanu czy wykładziny biurowej. Kolejny etap to szorowanie najbardziej zabrudzonych miejsc wykładziny. Czyszczenie powierzchni odbywa się do momentu satysfakcjonującego efektu.   Po dokładnym wyczyszczeniu  możemy  zaimpregnować dywan,sofę i kanapę. Czyścimy również bardzo skutecznie materace łóżka i wersalki z alergenów używając systemu Kirby.

Emilia

Obsługujemy dzielnice: Czyszczenie tapicerki meblowej Łomianki.

Pierzemy w całej Warszawie i okolicach.Piaseczno: Mokotów, Ursynów, Wawer, Gocław, Wilanów, Wola, Ochota, Śródmieście, Targówek, Żoliborz, Rembertów, Białołęka, Marysin, Praga, Bemowo, Bielany, Babice, Łomianki, Tarchomin, Legionowo, Wołomin, Ząbki, Radzymin, Marki, Wesoła, Anin, Józefów,Falenica, Międzylesie, Otwock, Raszyn, Góra Kalwaria, Konstancin, Piaseczno, Józefo-sław, Julianów, Gołków, Zalesie dolne i Górne

Służew, Okuniew, Wesoła, Janki, Nadarzyn, Saska Kępa, Śródmieście, Anin, Grochów, Gocław, Zalesie Dolne, Gocławek, Falenica, Serock, Lesznowola, Pilawa, Henryków-Urocze, Zalesie Górne, Ustanów, Chylice, Kanie, Komorów, Imielin, Mysiadło, Izabelin, Kobyłka, Augustówka, Wiązowna, Piastów.

Kontakt: Łomianki ul.Kolejowa 162 . Tel. 507 945 458