czyszczenie podłóg Warszawa

Czyszczenie podłóg Warszawa

Czyszczenie podłóg Warszawa to jedna z usług, którą nasza firma eko pranie wykonuje kilkunastu lat. Do prac używamy wysokiej klasy szorowarek jedno tarczowych jak i automatów zbierających szorująco czyszczących. Odpowiednie  użycie chemii dają oczekiwane efekty naszych prac i czystej podłogi. Czyścimy posadzki przemysłowe biurowe kafle jak i płytki w domu. Profesjonalna pielęgnacja  polega na myciu oraz jednoczesnym zbieraniu brudu z powierzchni posadzki oraz jednoczesnym automatycznym suszeniu umytej powierzchni.  Metoda polega na użyciu szorowarki jednotarczowej wraz z padem i silną chemią. Po myciu zabrudzenia są odessane do odkurzacza przemysłowego. Gdy  usuniemy  ciężkie zabrudzenia z hal podług fig kafli posadzka zostaje czysta i lśniąca. Oferujemy Państwu mycie podłóg kafli w Warszawie i okolicach dojazd gratis.

Czyszczenie posadzek z kamienia

Określamy z jakiego rodzaju materiału kamienia wykonana została podłoga.W zależności od rodzaju kamienia zastosowane procesy przygotowawcze, czyszczące i ochronne będą się od siebie różnić.

 

Czyszczenie posadzek wykonanych z PCV

Wykładziny obiektowe, wykonane z PCV jak wszystkie wykładziny używane w miejscach o dużym natężeniu ruchu wymagają prawidłowej i regularnej pielęgnacji.

Pierwszym etapem czyszczenia jest jej odtłuszczenie i dokładne pozbycie się zabrudzeń.Drugim etapem procesu  pvc, jest jej zabezpieczenie. Jest to WYMAGANA czynność po wcześniejszym ponieważ posadzka po tej czynności jest pozbawiona zabezpieczenia.

Zabezpieczamy pcv polimery lub lakiery zabezpieczające, które doskonale chronią posadzkę przed nadmiernym zużyciem.

Czyszczenie posadzek typu linoleum

Zaleca odkurzanie na sucho  i przecieranie na wilgotno np.maszynowo. Producent nie widzi konieczności nabłyszczania posadzki preparatami akrylowymi a jedynie czyszczenie mechaniczne przy użyciu maszyny jedno-tarczowej i specjalistycznej włókniny. Praktyka naszej pracy pokazuje, że technologia ta staje się optymalna do wydajnej i oszczędnej pielęgnacji jak również dłuższej eksploatacji wykładziny. Sale gimnastyczne, siłownie hale sportowe w których jest wykładzina Linoleum Sport niezabezpieczona przez producenta powłoką ochronną.

Można wyróżnić kilka operacji mianowicie:

 

 1. Sprzątanie bieżące Powinno być wykonywane regularnie w określonych odstępach czasu zależnych od intensywności użytkowania podłogi. Czyszczenie na sucho-powierzchnię wykładziny zamiatać,odkurzać lub wycierać za pomocą mopa akrylowy. Czyszczenie na mokro – z maszyną  myjącą.
 2. Pielęgnacja  Częściowo zużytą lub bardzo zniszczoną powłokę zabezpieczająca należy odnowić tym celu należy:
  • przygotować powierzchnię przez całkowite usunięcie zniszczonej powłoki
  • dokładnie wypłukać zabrudzenia z podłogi
  • zabezpieczyć powierzchnię przez naniesienie przynajmniej dwóch warstw powłoki zabezpieczającej.
  • odpowiednia pielęgnacja – dobranie technologii do mycia i konserwacji.

 • posadzki ESD,
 • podłogi wykonane z żywicy epoksydowej,
 • hale sportowe,
 • specjalistycznych (podłogi LINOLEUM SPORT lub ESD).
 • Przygotować powierzchnię,
 • Zabezpieczyć (nabłyszczyć),
 • Pielęgnować podłogę po zabezpieczeniu.

Obsługujemy dzielnice:
Mokotów, Ochota, Wola, Wilanów, Białołęka, Bemowo ,Żoliborz, Okęcie, Włochy ,Ursus, Miasteczko Wilanów, Marki, Kabaty, Młociny, Tarchomin, Łomianki, Piaseczno, Pruszków, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Magdalenka, Sękocin, Józefów, Ząbki, Sulejówek, Otwock, Karczew, Józefów, Międzylesie, Babice, Legionowo, Podkowa Leśna, Dziekanów Leśny, Grodzisk Mazowiecki, Łomianki, Praga, Sadyba, , Radzymin, Wołomin, Kabaty, Jelonki, Służew, Okuniew, Wesoła, Janki, Nadarzyn, Saska Kępa, Śródmieście, Anin, Grochów, Gocław, Zalesie Dolne, Gocławek, Falenica, Serock, Lesznowola, Pilawa, Henryków-Urocze, Zalesie Górne, Ustanów, Chylice, Kanie, Komorów, Imielin, Mysiadło, Izabelin, Kobyłka, Augustówka, Wiązowna, Piastów.